KIbul

Jd 6400 nie chce ruszyc

Polecane posty

KIbul    0

Witam. Problem z jd 6400 traktor kupiony z zepsuta hydraulika. Pompa z tylu pod siedzeniem zregenerowana Nowe filtry,olej. Traktor złożony,działa. Jednak gdy po porządnym rozgrzaniu się zapaliły się kontrolki (jak na zdj) i traktor nie chce ruszyc ani w przód ani w tyl. A jeżeli się uda to strasznie szarpie. Skrzynia to chyba jedna z najprostszych bo od A do F i 3 przełożenia i wsteczny na 2 wajsze. Gdzie szukać przyczyny??😶 Dodam że wspomaganie,tur i podnośnik chodzi bez zarzutu...

20181210_213254.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matiz955    40
Zniebiałeś pompę hydrauliczną zewnętrzną jak by ? właśnie ta która ma podnośnik wspomaganie wyjścia hydrauliczne. Ale jest druga co daje ciśnienie na skrzynię, i albo ona siadła, albo zapchało sie takie sitko przy niej, tylko od czego. Częsty problem to zużyte tarcze hamulcowe tylnych kół, robią się opiłki i po rozgrzaniu właśnie zatykają sitko. Spuść olej ze skrzyni, i z filtra hydraulicznego, pojeździj magnesem szukaj czy są opiłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIbul    0

W filtrach jest pełno opilkow aluminiowych. Srebrnych... Ale czemu nie chce jechac? Wcześniej hydraulika nie działała A jeździł. 

Edytowano przez KIbul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peugeot    378
W tej skrzyni , jeśli się nie mylę ,tylko sprzęgło główne jest sterowane hydraulicznie . Może pompa się nie odpowietrzyła , odkręć lekko filtr , ten od skrzyni uruchom silnik i obserwuj czy leci olej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matiz955    40

KIbul napisał:

W filtrach jest pełno opilkow aluminiowych. Srebrnych... Ale czemu nie chce jechac? Wcześniej hydraulika nie działała A jeździł. 

To jak masz opiłki no to pewnie tarcze do wymiany. Zapychają filtry i w skrzyni takie sitko i pompa nie ciągnie i nie daje ciśnienia. Ta kontrolka jest od ciśnienia. Na 95% to te hamulce. nie jeździj bo jeszcze pompe skończysz, jak już nie padła. Szukaj mehanika i zmieniaj tarcze. Plus nowy olej plus filtry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matiz955    40

KIbul napisał:

W filtrach jest pełno opilkow aluminiowych. Srebrnych... Ale czemu nie chce jechac? Wcześniej hydraulika nie działała A jeździł. 

Nie działała Ci inna hydraulika zewnętrzna. A teraz Ci nie jeździ bo nie działa wewnętrzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matiz955    40
Szczerze nie wiem, gdzieś w korpusie, taki smok co ciągnie pompa olej. Jak zmieniali tarcze w 6400 to zaraz wyczyścili wszystko. Nowy olej nowe filtry i śmiga dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziomal20084    43
szukaj korka plastikowego na klucz 22 jak go odkrecisz to powinno być sitko a jak nie to jest ono na rurze ssącej która jest przy lewej stronie ramy, idzie ona od tylnego korpusu do przodu skrzyni i jest przykręcona na 3 śruby imbusowe, na imbus 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez gruszon18
      Witam. Zakupiliśmy na gospodarkę używaną prasę Claas Rollant 44.  Ta wersja ma zdemontowany podajnik na sznurek i zamocowany podajnik do siatki, więc owija jedynie siatką. I mamy problem właśnie że tej siatki nie chce podawać gdy komora się dopełni. Sezon już praktycznie ku końcowi a my w czarnej d , całe szczęście dużo do sprasowania nie ma, ale mimo wszystko trzeba. 

      Mógłby ktoś objaśnić zasadę działania tej prasy? BO brat pracował na modelu chyba Rollant 46 i osobiście nie pasuje mi to co on mówi ..  Różne rzeczy wyczytałem w internecie. Że przy zapełnieniu komory siatka ma się automatycznie podać, potem zapala się lampka i dopiero wtedy uruchamiamy hydraulikę aby otworzyć komorę i wyrzucić belkę.  Dodam że demontowaliśmy silniczek który ma zbijać tą zapadkę od noża, ponieważ wcale się nie uruchamiał.  Prasa owijać owinie, ale jak się poda ręcznie siatkę. 
    • Przez kajperos
      Chciałem spróbować odpalić władka na 6 biegu. Na sekunde zatrybił ale potem nie chciał jechać nawet jak wrzucałem półbiegi. Co waszym zdaniem poszło ?
    • Przez tomiis
      Witam,
      Mam problem z lewym hamulcem w john deere 6400, po wymianie pękniętej rurki lewe koło nie hamuje. Lewy pedał jest miękki. Jak poprawnie odpowietrzyć ten układ? Po kilku próbach brak hamulca  A może macie inne pomysły co może być przyczyną. 
    • Przez tomiis
      Witam. Czy posiada ktoś schemat bezpieczników na odwrocie klapy gdzie one się znajdują, ponieważ nie wiem jaki bezpiecznik odpowiada za daną rzecz i nie wiem którego wymienić gdy np. zepsuje się wycieraczka. (pdf)
    • Przez _Grzesiek_5
      Witam, Czy jest może ktoś kto posiada katalog części do John Deere 6400 i chciałby się nim podzielić? Bym był bardzo wdzięczny 🙂
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj