Skocz do zawartości
przemal_1989

Ruzrzutnik do 20 tyś zł

Polecane posty

siema mam do was prośbe jeżeli mięli byscie kupować rozrzutnik do 20 tys zł to jaki byłby to rozrzutnik z góry dzieki za posty a i podkreślam że to ma byc używka

gumis45    1

Ja uzytkuje kolegi Fortschritt To88 i uwazam ze jest to dobry sprzet a do 20 tys to mozna kupic w stanie bdb

Wiadomość z agroFakt.pl

bede go ciągał same silver 105 w 6 garach a jego ładowność to ok 10 ton i przydałyby sie przystawki do kukurydzy z góry dziex :(:)

ml78    1

Teść kupił w zeszłym sezonie forszaja T088 ciąga go 914 ,był po remoncie blachy z maszynowej kwasówki hydraulika ok opony super zapłacił za niego 16 tyś. jak narazie bez usterek a trochę nim już wywiózł. Więc myślę, że forszaj będzie najlepszy za tą kwotę. :o

MarcinPykuS    62

Do tej ceny znajdziesz w super stanie rozrzutnik fortschritt T088...sprzęt bardzo dobry...nic innego za tą cenę o takiej ładowności chyba nie kupisz, więc bez zastanowienia bierz T088... :)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Teść kupił w zeszłym sezonie forszaja T088 ciąga go 914 ,był po remoncie blachy z maszynowej kwasówki hydraulika ok opony super zapłacił za niego 16 tyś. jak narazie bez usterek a trochę nim już wywiózł. Więc myślę, że forszaj będzie najlepszy za tą kwotę. :)

Mam takie pytanko: czy 914 da radę T-088 na pagórkowatych polach?

ja też jestem jak najbardziej za T088. do 20 tysięcy to będziesz miał wypasiony sprzęt. jak sie nadaży okazja to kupuj i sie nie zastanawiaj

Vektor    8

Mam fortschritt'a T-088 naprawde dobry sprzet polecam, a do 20 tyś to kupisz juz w super stanie.

coolman111    54

Popieram wypowiedzi kolegów i też moge polecić T088. We wsi są 2 takie sprzęty i naprawdę pracują dobrze. Jeden agreguje go z Ursusem 1014, a drugi znajomy z MTZ 82TS.

Matey    427

Jak widzisz, wszyscy są za TO88 ;) U mnie we wsi chodził z 902 przez jakiś czas a potem zastąpił go JD 6620

kris14    259

Nie powinien mieć problemu- nie musisz zawsze ładować do pełna, ale ważne żeby rozrzutnik miał sprawne hamulce.

Pavel    10

jak po wielkich górkach to moze być problem, ale po srednich to akurat dobra kombinacja... :rolleyes:

johny    2

Witam mam pytanie z jakim najmniejszym ciągnikiem może pracować t-088 ??

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się