przemal_1989

Rozrzutnik do 20 tyś zł

Polecane posty

Matey    895
Witam mam pytanie z jakim najmniejszym ciągnikiem może pracować t-088 ??

 

Zależy. U mnie w wiosce jak już tu mówiłem chodził z 902. Troche śmiesznie przy tym rozrzutniku wyglądał ale dawał rade. Myślę ze C385 też powinna dać rade


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bendek    0

ja przez 10 lat woziłem t-088 ursusem 1012 (96ps) i dawał rade pod warunkiem ze było w miarę sucho...myślę ze brakowało mu przedniego napędu i mimo że rozrzutnik na tandemie to na nierównościach po drodze szybko sie nie pojechało...

przez jeden sezon c-385 nie powiem bo miał co robić musiałem ładować mniej (czytaj 10 ton :] )

teraz targam go 115 konnym steyrem więc juz nie ma problemu...

moim zdaniem najlepszy rozrzutnik pod względem ceny!!


SteyrFun... ;) Posiadam Części do Steyr'ów... zapraszam!!
Steyr 8130 Sk2 93r.
Steyr 8130 Sk1 86r.
Steyr 540+ tur 74r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Co myślicie o małych cynkometach http://www.cynkomet.pl/produkt,Rozrzutnik_...wy_N-233,5.html podoba mi się że skrzynia ładunkowa ma 3,96m a nie jak inni producenci podają 3,5t przy 3,5m długości skrzyni, czy te rozrzutniki są w całości ocynkowane, tzn czy te elementy ramy malowane na czerwono są też ocynkowane czy nie bo w rozrzutnikach tego typu najszybciej leci rama w tych właśnie miejscach wiec jeśli rama malowana na czerwono nie jest ocynkowana w tych miejscach to jest troche nie fajnie, a drugie pytanko jak tam są mocowane lisztwy czy są wsuwane czy przykręcane i oczywiście czy lisztwy też są ocynkowane?

ps. czy cennik z forum jest aktualny tzn czy taki z wałami ślimakowymi to niecałe 18 tyś brutto kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter03    29

witam

Jaki rozrzutnik polecacie do 25 tysięcy? Ma być na tandemie stan porządny , oczywiście używka. Jaka ładowność. Do traktora o mocy 108 koni.

Co pleciecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piciaj    31

Witam, Używa ktoś moze rozrzutnik Duchesne8T na tandemie z wywrotem?? albo lepiej na sprzedaż, bo widzialem taka maszyne i naprawde super, zaleta jest to że prosto zdejmuje sie łancuchi adapter zaklada sie zastawki i we żniwa smiga ze zbożem:) rzecz w tym że w mojej okolicy<gniezno> niema tego na sprzedaż


znalazłem to czego szukałem ..:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antek21    1

Witam. Też interesuje mnie rozrzutnik T-088 i pracowałby z Zetorem 7340. dał by rade czy jednak to dla niego za dużo?


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antek21    1

jakos może bendzie ciagał;-) ma 400kg z przodu to tak szybko nie stanie:) he he


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koralgol18    12

mój kolega cięgnie zetorem 7211 to88 i daje rade tylko ze obornik wozi po ściernisku zawsze mówił ze zetor ma co robić ma jeszcze sama eksplorera3 ale nim ładuje gnój na tego forsza ja kupiłem w tym roku forsza za 17koła i był lekko do remontu także ze z kupnem wałka remontem i kostka posuwu wyszedł mnie 19500 . i już troche nim wywiozłem i jestem z niego zadowolony i trochę na niego już wjedzie a zawsze go można wykorzystać do wożenia kukurydzy i przy tm jaszcze zrobi ciągnę go mf 3080

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witek2010    33

Mam pytanie: może ktoś się orientuje czy są jeszcze w sprzedaży rozrzutniki obornika warfamy 2,5 tony takie najmniejsze jakie produkowali cały czas bo na stronie ich nie mają a jeszcze jakiś czas temu (miesiąc) widziałem takie w sprzedaży gdzieś przy drodze nowe jak jechałem.

Nie chciałem zakładać nowego tematu bo ten chyba się do tego nadaje.


"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiju221    17

A jak z częściami do niego? Ile jesteś w stanie opuścić?


Sprzedam Claas Variant 360 na części!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzio741    0

Tak jak teraz stoi 22 tys. to co opuściłem jest na transport. Częsci fakt faktem są drogie do tej maszyny ale zrobione są z takiego materiału który cieżko jest posuć. a jesli ktos bedzie o niego dbał to bedzie na pewno zadowolony.

 

Jeśli jesteś zainteresowany możemy pogadać. moje gg 6149797


Sprzedam agregat uprawowo siewny bierny 3 metry z siewnikiem nordsten lub stegsted.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tay29    184

Ja mam giliberta 12t fendt 310 ma co robic ale i laduje z 15ton na raz ze wzgledu na daleka droge na pole. Lozyska i obudowy ogolna dostepne a wiecej to chyba nie ma co sie psuc. Posow mech i cena 15 tys:-) dostawalem 18 za niego choc stal u handlarza 2miechy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro321    103

mam na oku ładny rozrzutnik obornika warfama N-218 z 2006 r tandem, nadstawki 40 cm, wałki ślimakowe za 10 tys zł. Rozrzutnik bardzo zadbany i cały czas garażowany. Jak myślicie wato tyle za niego dać? dodam, że nowy taki kosztuje 44 tys brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil496    39

Pewnie że warto zwłaszcza jak mówisz że jest w miarę zadbany, blachy nigdzie nie pognite, łańcuchy bardzo nie są wyciągnięte itp . Za 10 tyś to okazja i jeszcze może byś coś utargował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj