lexiflexi

Mała ilość paliwa w odstojniku zetor 7245

Polecane posty

lexiflexi    20

Cześć. Mam taki problem ze w moim zetorze jest dość mało paliwa w odstojniku... niedawno kupiłem 5211 i tam jest pełny odstojnik (mowa tu o silniku który pracuje) w 7245 nawet połowy nie ma tego odstojniku... zaciekawiło mnie to... z góry dzięki za pomoc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W moim 52 nigdy pełnego nie ma .

Jak dobrze pamiętam jak źle dokręciłem odstojnik , to robił się pełny i z niego ciekło .

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lexiflexi    20
29 minut temu, zetorki12 napisał:

W moim 52 nigdy pełnego nie ma .

Jak dobrze pamiętam jak źle dokręciłem odstojnik , to robił się pełny i z niego ciekło .

No właśnie a z 5211 nie cieknie  w 7245 tez nie cieknie ale jest wlasnie mało tego paliwa i tak jakby tez nie miał tej mocy co powinien  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Nie siejcie paniki po prostu te typy tak mają. 

Mam 5211 i też nie jest pełny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
A orientuje się ktoś jak to powinno wyglądać w Ursusie 3512? Odstojnik jest pełny i cały czas się soczy paliwo. Została wymieniona ta dolna część i uszczelka Ale to nie pomogło. Może jakaś nieszczelność w układzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

W którym miejscu się sączy to paliwo bo w separatorze jest ich kilka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
pomiędzy tym plastikowym zbiornikiem a uszczelka. Tam gdzie jest filtr paliwa wszystko jest okey.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Między jak to nazwałeś zbiornikiem są dwie uszczelki większą u góry i mniejsza u dołu.

Musisz dokręcić jeszcze trochę ale bez przesady. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

bo tam jest jeszcze kołnierz jakby i blacha. To mówisZ że powinny być dwie uszczelki ? Bo tam od dołu gdzie jest ta plastikowa srubka z motylkiem jest uszczelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Nie no u góry jest tylko jedna ta duża uszczelka. wymieniłem na nową plus tą plastikowa szklankę a i tak dalej się sączy. Tylko pytanie czy odstojnik powinien być cały czas pełny czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

zawsze tam jest trochę powietrza,ja mam szklany ostojnik to ładnie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

najlepiej założyć matowy ostojnik i nie będzie problemu jak z blondynką która nie miała powietrza w kole-ale tylko na dole 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak dla mnie to może być i z kamienia byleby nie leciało bo mnie wkurwia jak ciągnik umyty i za chwilę się przykleja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
1 godzinę temu, kopin napisał:

zawsze tam jest trochę powietrza,ja mam szklany ostojnik to ładnie widać

Kolega w tej chwili pisze o Ursusie 3512 a nie o Zetorze. 

@potrekk dokręć nieco mocniej tylko żeby ta szklanka nie pękła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam8056    6
Dnia ‎10‎.‎12‎.‎2018 o 12:40, potrekk napisał:

Nie no u góry jest tylko jedna ta duża uszczelka. wymieniłem na nową plus tą plastikowa szklankę a i tak dalej się sączy. Tylko pytanie czy odstojnik powinien być cały czas pełny czy nie?

Może cieknie z pod miedzianej podkładki wyżej.

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Ewidentnie widać że sączy się spod uszczelki dużej gumowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam8056    6

Te odstojniki już też wymieniałem w każdym sklepie te samo badziewie za 4 razem trafiłem na niecieknący . U mnie pękały w miejscu gdzie wkręca się śrubę. Ostatnio wymieniałem olej w skrzyni w zetorze 7011 i też kupiłem 2 filtry (sitka) przy pompie podnośnika. Odpadały  mocowania, objeździłem wszystkie sklepy w okolicy i wszędzie to samo, słabo zgrzane. Później i tak wyczyściłem stare i założyłem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dariusz123456789
      Witam nie mogę uzyskać wysokiego pedału hamulca prawego zetor 72 11 ( nowa pompka,wyrównywacz, przewód cylinderek i szczęki proszę o pomoc
    • Przez kamil5421
      Witam tak jak w temacie. Co może być przyczyną zaciecia zegara od ciśnienia powietrza.?
    • Przez ZimowyZolnierz
      mam problem z zetorem 9540 jak w tytule traktor po wciśnięciu pedału sprzęgła hamuje, od czego zacząć poszukiwania? Dodatkowo jak obsługiwać wzmacniacz momentu obrotowego (pierwszy traktor z tego typu bajerami) skrzynia 4 biegowa.
    • Przez toobek
      Witam. Mam taki problem, mianowicie orałem zawsze moim Zetorem 7211 pługiem 3 skibowym Unia Grudziądz. Orałem zawsze na trybie pracy hydrauliki POZYCYJNA i ustawiałem głębokość kołem pługa. Wszystko szło pięknie orka ładnie szła. Niestety mam bardzo zakamienione pola i postanowiłem przetestować pług z jakimś zabezpieczeniem. I tak przetestowałem już 3 pługi. Problem polega na tym że te pługi były cięższe, brały szerzej na skibę i na POZYCYJNEJ i kole podporowym ciągnik nie mógł uciągnąć nawet mój obecny pług Unię TUR 35. Przestawiłem więc tryb pracy hydrauliki na MIESZANA i ciągnik bez problemu ciągnie pług nawet przy głębokiej orce tylko nie mogę ustawić głębokości orki. Raz głębiej raz płyciej. Gdy przednie koła wpadną w dołek to pług potrafi wyskoczyć gdy wjadą na górkę to pług zagłębia się po ramę. Proszę o radę czy da się coś z tym zrobić czy jednak muszę wrócić do starej uni Grudziądz. Myślę nad pługiem obrotowym chociaż 2 skibowym ale boję się że będzie to samo. A pola mam nie regularne zakamienione i teren górzysty. Jest jakaś rada na to z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj