razorM31

Case 5120 nie działa podnośnik

Polecane posty

razorM31    0

Witam

Mam problem, mianowicie nie działa mi podnośnik w ciągniku Case 5120, nie reaguje na żadne polecenia, kontrolka non stop mruga na pomarańczowo. Jaka może być przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumin700    1

Do sprawdzenia przewody do cewek i przekaźniki na prawym błotniku. Ręczne sterowanie na cewkach działa?


Naprawa maszyn rolniczych i budowlanych. 

Tel 787 828 090

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razorM31    0
Dnia 9.12.2018 o 20:49, Mumin700 napisał:

Do sprawdzenia przewody do cewek i przekaźniki na prawym błotniku. Ręczne sterowanie na cewkach działa?

Gdzie są te przekaźniki? i jakie reczne sterowanie na cewkach? 

Dziś mi zadziałał podnośnik z sterowania z błotników jak przełącznik był w pozycji max do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumin700    1

Przekaźniki są z tego co pamiętam w kabinie przy prawym błotniku, powinieneś je znaleźć. Cewki chyba jednak nie mają ręcznego sterowania, to do sprawdzenia cewki i ich zaworki, czy nie są zacięte. O jakim przełączniku mówisz?


Naprawa maszyn rolniczych i budowlanych. 

Tel 787 828 090

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj