artur1295

case 4230 czy to jest elektrozawor blokady tylnego mostu

Polecane posty

artur1295    0
1 godzinę temu, jaco512 napisał:

Blokady tylnego mostu

a wiesz moze co z tym zrobic jak mi nie dziala z tylu blokada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek9321    2
12 godzin temu, artur1295 napisał:

czy to jest elektrozawor blokady tylnego mostu czy przedniegoDSC_0008.thumb.JPG.709e07691c0ce56188336bdcb7eec8e9.JPG

Jak jest to z lewej strony nad filtrem od hydrauliki to tak jak nie działa to podłącz na krótko do akumulatora i sprawdZ czy cyka najlepiej go wyjmij.jak będzie działał no to problem tkwi w elektryce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej78    585

Paradoksalnie przez rzadkie używanie , często nie łączą styki we włączniku . Spróbuj pomeczyć przełącznik , lampka kontrolna włączenia na pulpicie przy kierownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur1295    0
17 godzin temu, andrzej78 napisał:

Paradoksalnie przez rzadkie używanie , często nie łączą styki we włączniku . Spróbuj pomeczyć przełącznik , lampka kontrolna włączenia na pulpicie przy kierownicy.

lampka przy kierownicy sie nie pali ale prad dochodzi do elektrozaworu ale nic sie nie dzieje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    997

Lampka(kontrolka) przy kierownicy zaświeci się dopiero gdy siłownik po prawej stronie skrzyni wysunie się, więc coś nie tak jest z elektrozaworem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumin700    1

Sprawdź opór cewki, powinien być od 3Ohm do około 10 OHm, nie pamiętam dokładnie ile w tym modelu.


Naprawa maszyn rolniczych i budowlanych. 

Tel 787 828 090

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj