News

Polecane posty

staszek131415    4014
2 minuty temu, mkacper99 napisał:

Izby rolnicze, czy inne struktury rolnicze finansowane ze skarbu pa┼ästwa to jakie┼Ť nieporozumienie, Micha┼é nie chc─Ö nawet s┼éysze─ç o wsp├│┼épracy z nimi

Dobrze Sachajko m├│wi┼é ┼╝eby zabra─ç im pieni─ůdze bo na dzi┼Ť tylko kas─Ö bior─ů a nic nie robi─ů

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach
mkacper99    24
Przed chwil─ů, staszek131415 napisa┼é:

Jak ma 600 macior to nie ma co narzeka─ç podobno dzi┼Ť skala si─Ö liczy ;d no chyba ┼╝e na 1000 chce powi─Öksza─ç to jak najbardziej wyjazd wskazany

Nie mo┼╝e sprzeda─ç prosiaka a gdy ju┼╝ znajdzie si─Ö kupiec to warchlaka 30kg sprzedaje w cenie 20kg.. Kojce, w kt├│rym s─ů odsadzane prosiaki s─ů przepe┼énione i zaczyna si─Ö kanibalizm, m├│wi, ┼╝e dok┼éada ok 50z┼é do ka┼╝dego prosiaka. Powiedz mu w oczy, ┼╝e ma dobrze ;)

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç   
Go┼Ť─ç
1 minutę temu, staszek131415 napisał:

Jak ma 600 macior to nie ma co narzeka─ç podobno dzi┼Ť skala si─Ö liczy ;d no chyba ┼╝e na 1000 chce powi─Öksza─ç to jak najbardziej wyjazd wskazany

Stachu - mie─ç to nie wszystko . We┼║ sprzedaj jak nagle zabroni─ů .

Udost─Öpnij ten post

Wiadomo┼Ť─ç z agroFakt.pl

staszek131415    4014
30 minut temu, mkacper99 napisał:

Tutaj Cie zadziwie, da si─Ö zmieni─ç. Ch┼éopaki z Lubelszczyzny, Podlasia, ┼üodzkiego czy WLKP s─ů tak zdeterminowani, ┼╝e zrobi─ů wszystko aby to zmieni─ç. Jest ju┼╝ nas ponad 5000 ludzi,┬á Micha┼é jezdzi po calej Polsce a rolnicy w ko┼äcu chc─ů si─Ö jednoczy─ç! Na pi─ůtek mamy potwierdzonych ju┼╝ 400 os├│b!!!

Ja bym wykre┼Ťli┼é te postulaty odno┼Ťnie importu zb├│┼╝ i kukurydzy z Ukrainy a dopisa┼é zakaz sprzeda┼╝y zachodniego z┼éomu w Polsce zobaczycie ile nam przyjdzie zap┼éaci─ç za utylizacj─Ö tego badziewia

• Like 1
  • Sad 1

Udost─Öpnij ten post

fenix30    172

marekfarmer napisał:

Czaskowski  was  przed  rogatkami  z tymi  beczkowozami  zawróci  z powrotem  do domu  i tyle  będzie  z tego  robienia  

To rogatki rozpierd... Ci─ůgnikami bo co za r├│┼╝nica czy ci─ůgnik p├│jdzie na z┼éom czy zabierze go komornik. Nie ka┼╝dego sta─ç ┼╝eby za got├│wk─Ö kupi─ç. Popieram w 100proc. T─ů inicjatyw─Ö pomimo ┼╝e g┼éosuje na PiS.

• Like 3

Udost─Öpnij ten post

staszek131415    4014
Przed chwil─ů, zetorki12 napisa┼é:

Stachu - mie─ç to nie wszystko . We┼║ sprzedaj jak nagle zabroni─ů .

To może lepi trzymać 60 A nie 600? ZAWSZE łatwiej si e pozbędziesz

Udost─Öpnij ten post

mkacper99    24
Przed chwil─ů, staszek131415 napisa┼é:

To może lepi trzymać 60 A nie 600? ZAWSZE łatwiej si e pozbędziesz

Id─ůc takim tokiem rozumienia, po co w og├│le si─Ö rozwija─ç? ;)

Udost─Öpnij ten post

jarecki    1232

O to juz wybory niedługo szybko mineło PIS ten czas oile kiedys lepera poparli  chłopki  to dzis chłopkow niema a farmerow coraz miej na wsi progu 5%  do sejmu nieprzekroczycie ale idea słuszna  

Udost─Öpnij ten post

staszek131415    4014

A co to za rozwój jak potem pytasz jak żyć ? Ja mam 20 loch i nie narzekam oby ta niska cena była do wiosny to będzie dobrze

• Confused 1

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç   
Go┼Ť─ç

Jak ASF ci wyskoczy , to mo┼╝e zrozumiesz .

Udost─Öpnij ten post

Bartek933    4061

Z tym ASF to ja nie wiem że w strefie zapowietrzonej cena wyższa niż na południu Wlkp..

Kupie obci─ů┼╝niki przednie do zetora forterry┬á

Udost─Öpnij ten post

marulekk    1928

pr─Ödzej mu urz─Ödnik z lekarzem┬á wskoczy do chlewu z pr─ůdem

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç marekfarmer   
Go┼Ť─ç marekfarmer
10 minut temu, JarekBazydlo napisał:

Niekt├│rzy by tu pisali inaczej jakby zabrano im dorobek kilku pokole┼ä. Postawcie si─Ö na ich miejscu. Nie walczyli by┼Ťcie o swoje??? Naj┼éatwiej spu┼Ťci─ç g┼éow─Ö udawa─ç ┼╝e nic si─Ö nie sta┼éo i milcze─ç.

Co im  zabrano  ziemie  ???  

Na hodowli┬á ┼Ťwi┼ä┬á ┼Ťwiat┬á si─Ö nie ko┼äczy┬á ┬á ┬áu nas┬á nie┬á jeden i nie dw├│ch┬á zrezygnowa┼éo z hodowli┬á ┬ásam┬á zlikwidowa┼éem co prawda ma┼é─ů┬á bo sprzedawa┼éem 200szt tucznika rocznie. Ale┬á i┬á wi─Öksi┬á bo┬á co┬á hodowali po 1-2 ty┼Ť szt┬á zlikwidowali┬á ┬á┼Ťwinie┬á i┬á maj─ů┬á si─Ö┬á dobrze.┬á Przyjd┼║┬á do Kujawsko Pomorskiego┬á i┬á zobacz┬á sobie┬á ile du┼╝ych┬á jak i ma┼éych┬á chlewni┬á stoi pustych.

A ┼╝e┬á niekt├│rzy┬á nabrali┬á kredyt├│w┬á w┬á imie┬á zasady┬á ,, zastaw si─Ö┬á na postaw┬á si─Ö ,,┬á to┬á teraz┬á p┼éacz┬á ┬á ale┬á o co┬á o┬á nieop┼éacaln─ů┬á hodowle┬á ┬áto┬á jest┬á cyrk┬á na k├│┼ékach┬á

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç   
Go┼Ť─ç
1 minutę temu, Bartek933 napisał:

Z tym ASF to ja nie wiem że w strefie zapowietrzonej cena wyższa niż na południu Wlkp..

Nie łapię . W zapowietrzonej , to utylizacja , no ale nie wiem jaka kasa . Gorzej obok , bo nic zrobić nie można .

Edytowano przez zetorki12

Udost─Öpnij ten post

mkacper99    24
Przed chwil─ů, marekfarmer napisa┼é:

Co im  zabrano  ziemie  ???  

Na hodowli┬á ┼Ťwi┼ä┬á ┼Ťwiat┬á si─Ö nie ko┼äczy┬á ┬á ┬áu nas┬á nie┬á jeden i nie dw├│ch┬á zrezygnowa┼éo z hodowli┬á ┬ásam┬á zlikwidowa┼éem co prawda ma┼é─ů┬á bo sprzedawa┼éem 200szt tucznika rocznie. Ale┬á i┬á wi─Öksi┬á bo┬á co┬á hodowali po 1-2 ty┼Ť szt┬á zlikwidowali┬á ┬á┼Ťwinie┬á i┬á maj─ů┬á si─Ö┬á dobrze.┬á Przyjd┼║┬á do Kujawsko Pomorskiego┬á i┬á zobacz┬á sobie┬á ile du┼╝ych┬á jak i ma┼éych┬á chlewni┬á stoi pustych.

A ┼╝e┬á niekt├│rzy┬á nabrali┬á kredyt├│w┬á w┬á imie┬á zasady┬á ,, zastaw si─Ö┬á na postaw┬á si─Ö ,,┬á to┬á teraz┬á p┼éacz┬á ┬á ale┬á o co┬á o┬á nieop┼éacaln─ů┬á hodowle┬á ┬áto┬á jest┬á cyrk┬á na k├│┼ékach┬á

Nie wiem jak pana zachowanie okre┼Ťli─ç... Zazdro┼Ť─ç? Zawi┼Ť─ç? Tacy s─ů najgorsi ;)

• Like 2

Udost─Öpnij ten post

mkacper99    24
1 minutę temu, Bartek933 napisał:

@zetorki12 50gr na korzy┼Ť─ç okolic Bia┼éegostoku wzgl─Ödem Ostrowa Wlkp

Bo u nas nie ma ┼╝adnych masarnii.. wszystkie ┼Ťwinie od "du┼╝ych" jad─ů na ubojnie Animexu czy do Kutna na zak┼éady PINI Polonia

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç   
Go┼Ť─ç

By─ç mo┼╝e , ale po s─ůsiedzku takiej strefy - przechlapane .

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç marekfarmer   
Go┼Ť─ç marekfarmer
1 minutę temu, mkacper99 napisał:

Nie wiem jak pana zachowanie okre┼Ťli─ç... Zazdro┼Ť─ç? Zawi┼Ť─ç? Tacy s─ů najgorsi ;)

Czego┬á zazdro┼Ťci─ç┬á g┼éupoty┬á ┬áludzkiej┬á daj ty spok├│j┬á taka┬á jest┬á prawda┬á na┬á hodowli┬á ┼Ťwi┼ä┬á ┼Ťwiat┬á si─Ö nie ko┼äczy┬á ┬ázapraszam w Kujawsko Pomorskie┬á na zwiedzanie pustych┬á chlewni┬á ┬á nikt┬á z┬á tego┬á powodu┬á nie p┼éacze┬á ani┬á nie strajkuje┬á┬á

Udost─Öpnij ten post

mkacper99    24
Przed chwil─ů, JarekBazydlo napisa┼é:

Ciekaw jestem jak by┼Ť piszczal jakby to tobie co┼Ť przyszli i wybili do 0 i zakazali dalszej hodowli

+ nie wypłacili odszkodowania ;)

Udost─Öpnij ten post

Szczepanitoo    199
mkacper99 Ci─Ö┼╝ko tu b─Ödzie na tym forum porwa─ç rolnik├│w. Sam by┼éem organizatorem jednego strajku w wojew├│dztwie ┼é├│dzkim(┼ü─Öczyca) w maju a p├│┼║niej pr├│bowa┼éem merytorycznie i rzeczowo argumentowa─ç manifestacje w Warszawie. Ci─Ö┼╝ka sprawa, psioczenie, marudzenie, narzekanie to domena wielu ludzi... niestety. Niekt├│rzy powinni wstydzi─ç si─Ö za swoje s┼éowa napisane na tym forum. No ale, dzia┼éamy mimo wszystko, bo nikt za nas naszych spraw nie za┼éatwi. Rz─ůdz─ůcy maj─ů w dupie rolnika a on siedzi cicho bo przecie┼╝ i tak nic si─Ö nie zmieni. Cieszy, ┼╝e jest nas coraz wi─Öcej, smuci postawa co poniekt├│rych.
  • Like 1

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç   
Go┼Ť─ç
3 minuty temu, staszek131415 napisał:

Dobrze Marek piszesz teraz nikt prosiaka nie chce widomo ┼╝e du┼╝e fermy padn─ů pierwssze ma┼éy sobie poradzi

Dobrze ? Chłopie , on wyraźnie napisał że to nieopłacalne i żeby zaprzestać , a ty chwalisz ?

Udost─Öpnij ten post

mkacper99    24
Przed chwil─ů, Szczepanitoo napisa┼é:

mkacper99 Ci─Ö┼╝ko tu b─Ödzie na tym forum porwa─ç rolnik├│w. Sam by┼éem organizatorem jednego strajku w wojew├│dztwie ┼é├│dzkim(┼ü─Öczyca) w maju a p├│┼║niej pr├│bowa┼éem merytorycznie i rzeczowo argumentowa─ç manifestacje w Warszawie. Ci─Ö┼╝ka sprawa, psioczenie, marudzenie, narzekanie to domena wielu ludzi... niestety. Niekt├│rzy powinni wstydzi─ç si─Ö za swoje s┼éowa napisane na tym forum. No ale, dzia┼éamy mimo wszystko, bo nikt za nas naszych spraw nie za┼éatwi. Rz─ůdz─ůcy maj─ů w d*pie rolnika a on siedzi cicho bo przecie┼╝ i tak nic si─Ö nie zmieni. Cieszy, ┼╝e jest nas coraz wi─Öcej, smuci postawa co poniekt├│rych.

S┼éowem w sedno. Zgadzam si─Ö w 100%. Warto chocia┼╝ powiadomi─ç ludzi o takim spotkaniu, nie wszyscy u┼╝ywaj─ů FB gdzie ten post jest licznie udost─Öpniany a plakaty porozwieszali┼Ťmy tylko w promieniu 20km.. reszta to telefony a znajomi powiedzieli znajomym. Mimo wszystko jestem pod wra┼╝eniem, bo na strajk w 2015r by┼éo oko┼éo 15 ch─Ötnych z mojej gminy a teraz mam potwierdzonych ponad 400 os├│b z wielu region├│w Polski.

Udost─Öpnij ten post

B─ůd┼║ aktywny! Zaloguj si─Ö lub utw├│rz konto

Tylko zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony

Utw├│rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si─Ö

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj si─Ö

• Podobna zawarto┼Ť─ç

• Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?

- KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis

• Przez extrabyk
      Oto kolejny przyk┼éad jak ┼Ťwiat polityki i biznesu potrafi zarobi─ç na czyim┼Ť nieszcz─Ö┼Ťciu. Tu akurat zab┼éysn─Öli politycy PISu ale prawda jest taka,┼╝e takie "kwiatki" rosn─ů podczas panowania ka┼╝dej opcji politycznej i w ka┼╝dym kraju z t─ů r├│┼╝nic─ů, ┼╝e w wi─Ökszo┼Ťci kraj├│w sprawa ucicha i prawie nikt nie jest poci─ůgany do odpowiedzialno┼Ťci a jest kilka takich pa┼ästw gdzie za takie co┼Ť jest "czapa"...no c├│┼╝ co kraj to obyczaj
      Co do samej sytuacji to ciekaw jestem Waszych opinii...dyskusja ma szans─Ö by─ç ciekawa i burzliwa
      https://wiadomosci.wp.pl/wyszla-na-jaw-tajemnica-jurgiela-i-swinskiego-lobby-tak-wygladaja-konserwy-z-asf-6269066281588353a
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      T─ů belark─ů zrobi┼é oko┼éo 20tys. bel
      Mo┼╝e znajdzie si─Ö kto┼Ť kto si─Ö zna i wyceni tak─ů pras─Ö, mniej wi─Öcej.
      Z g├│ry dzi─Öki, pozdrawiam

• Przez jarek2030
      Witam! Mam problem poniewa┼╝ chc─Ö sprzeda─ç s┼éom─Ö po mieszance j─Öczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupi─ç i zbelowac t─ů s┼éom─Ö moje pytanie jest ile wzi─ů─ç od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zb├│┼╝ kwalifikat
  • Utw├│rz nowe...

Wa┼╝ne informacje

U┼╝ywamy plik├│w cookies, aby poprawi─ç funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowuj─ů tre┼Ť─ç strony, w tym wy┼Ťwietlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowa┼ä u┼╝ytkownika, pozwalaj─ů nam r├│wnie┼╝ zrozumie─ç, w jaki spos├│b korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawie┼ä dotycz─ůcych cookies oznacza, ┼╝e b─Öd─ů one zamieszczane w Twoim urz─ůdzeniu ko┼äcowym. Mo┼╝esz dokona─ç w ka┼╝dym czasie zmiany ustawie┼ä dotycz─ůcych cookies. Wi─Öcej szczeg├│┼é├│w w naszej Polityce prywatno┼Ťci i plik├│w cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikacj─Ö
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj