Polecane posty

Gość   
Gość

Bierz . Później wszystko sprzedaż . Ty wiesz ile to trylionów PLNów ? :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
49 minut temu, Rolnik1230 napisał:

Witam mam możliwośc przejęcia gospodarstwa nastawionego na produkcję mleczną posiadającą 40 krów dojnych i 45 młodziezy 

53 hektary ziemi z czego 6h pastwisk i 15 h pól

Jak myślicie czy brac się za to ?

Mam doświadczenie bo od kilku lat pomagam w prowadzeniu 

53 ha ziemi z czego 6 ha pastwisk, i 15 pół, a te reszta to co? Lasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misio3p    2137
2 godziny temu, Rolnik1230 napisał:

Witam mam możliwośc przejęcia gospodarstwa nastawionego na produkcję mleczną posiadającą 40 krów dojnych i 45 młodziezy 

53 hektary ziemi z czego 6h pastwisk i 15 h pól

Jak myślicie czy brac się za to ?

Mam doświadczenie bo od kilku lat pomagam w prowadzeniu 

Ile to jest 6 godzin pastwisk? Kiedyś w farmingu '11 tak miałem że w 6 godzin pokosiłem pół mapy i zebrałem z nich siano. To o tą jednostkę powierzchni chodzi, tak?

 

No kurde poza tym 40 dojnych z 21 godzin ziemi to chyba ciężko utrzymać, prawda?

  • Haha 2
  • Confused 1

24.07.2008 - 24.07.2023 - 15 lat na AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

6h pastwisk to jest tak że wchodzisz na pastwisko, idziesz i idziesz, i jak minie 6 godzin to jesteś na końcu pastwiska

Czyli w sumie tyle samo co jak od tego drzewa do w pizdu😂

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
22 godziny temu, marulekk napisał:

@damianzbr to że obiecywał a teraz lezie do polityki to perfidne oszukanstwo i ma duży minus ale niemow że on do końca  z opozycji bo z tego co pamiętam wywodzi się on ze struktur pismaków a ostatnio nawet usciskiwal się z Ardanowskim 😊 

Ja osobiście wolałbym aby ktoś wreszcie znalazł się ,który pogoni te całe szemrane towarzystwo zarówno z lewej jak i prawej strony 

No właśnie, wywodzi się z pisiorów, a teraz skacze im do gardła. Więc co to oznacza, że mają wspólnego wroga razem z PO, więc grają w jednej drużynie.

Każdy by wolał, ale to jest nie osiągalne. Nikt nie pójdzie do rządu charytatywnie, każdy coś będzie na swoją str. przekręcał.

19 godzin temu, marulekk napisał:

Ty to musisz mieć jakiej dojścia, takie info o % itd.. hoho 

Równie dobrze ja mogę powiedzieć o Tobie i klapkach na oczach, tylko ktoś coś złego na pisze na pisiorków już obrońca przylatuje , agentów wyszukuje .... Typowy fanatyk Kaczyńskiego 

Btw . Wali mnie te całe PO jakco  ale na twoje nie pocieszenie wali mnie też ten PiS 😉

Jakie dojścia, nie zrozumiałeś że to w przenośni która miała zobrazować plany PO?

Nie jestem fanatykiem pis tylko nie chcę aby PO wróciło do koryta.

 

Jak cię wali PO, pis, to głosuj na kukuiza. On z kim by nie wszedł w koalicję nie zrobi krzywdy Polsce, nie sprzeda jej ani na prawo ani na lewo, ani za ocean.

 

Jeśli agrounia wejdzie do sejmu przekonasz się że stworzą koalicję z PO / PSL. Możemy się założyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5325

Z Kukizem myślę że się pożegnamy na jesień , niezdovedzie 5%🤔na pedałów glosa nieoddam więc albo ta cała konfederacja zostaje albo coś mi się jeszcze we łbie odwróci albo na karcie do głosowania karnego kutasa namaluje 😎

  • Haha 1

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

kukiz-kto to jest ???😛 choroba alkoholowa powoduje ze trudno go brac na powaznie-piatkowy wieczor jest tylko raz w tygodniu-a co z reszta dni ??

szczepanito musial dlugo myslec nad nazwa partii-jezyk polski jest bogaty ale niedlugo braknie dobrych slow😪

jaki bedzie jej los- nietrudno przewidziec.......

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez extrabyk
      Oto kolejny przykład jak świat polityki i biznesu potrafi zarobić na czyimś nieszczęściu. Tu akurat zabłysnęli politycy PISu ale prawda jest taka,że takie "kwiatki" rosną podczas panowania każdej opcji politycznej i w każdym kraju z tą różnicą, że w większości krajów sprawa ucicha i prawie nikt nie jest pociągany do odpowiedzialności a jest kilka takich państw gdzie za takie coś jest "czapa"...no cóż co kraj to obyczaj
      Co do samej sytuacji to ciekaw jestem Waszych opinii...dyskusja ma szansę być ciekawa i burzliwa
      https://wiadomosci.wp.pl/wyszla-na-jaw-tajemnica-jurgiela-i-swinskiego-lobby-tak-wygladaja-konserwy-z-asf-6269066281588353a
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam
       

    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj