Polecane posty

Yoda    535

zetorki12 napisał:

Wybrali blokadę , to pozwól im blokować ...

Ale nie bardzo rozumiem o co im chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoda    535

zetorki12 napisał:

Wybrali blokadę , to pozwól im blokować ...

Ale nie bardzo rozumiem o co im chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391

Dla mnie wielton i mandam patrząc co muszą przewieźć i w jakiej glinie pracować u mojego wujka to bardzi dobry sprzęt


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Samasz. Chyba najlepsza polska marka. Niektórzy na zachodzie nawet nie wiedza, że to polska firma. 

  • Like 1
  • Haha 1

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
10 minut temu, damianzbr napisał:

Jestem rolnikiem i nie zap. 365 dni w roku. Honor nie pozwala mi być tak bezczelnym żeby zgrywać biednego spracowanego człowieka który powinien być uprzywilejowany. Bardziej bym widział na stanowisku uprzywilejowanych matki z 5 dzici. Te ich dzieci będą kiedy na mnie pracować. Więc wolę dać tej matce teraz tak niewiele, aby wychowała i wykształciła dzieci jak należy, bo marny pożytek za 20 lat nasz kraj będzie miał z nieokrzesanych osiłków złodziejaszków.

I to nas różni, ty chcesz za darmo nie dużo i to już, ja chcę bardzo dużo w przyszłości za tak niewiele teraz.

Eromilk jest dość nową marką, widać masywne i dobrze zrobione ale czas pokaże jaki gatunek stali użyli.

Agrisem i mzuri jest tak samo PL jak ta Coka cola produkowana pod Warszawą w Radzyminie. No może kapitał PL wspiera te marki.

Pronar, metaltech, mandam to szajs jakiego na podwórzu nie chcę widzieć. Przyczepę do zboża na swoje potrzeby bez wahania bym kupił PL, ale przyczepę na usługi albo jakiegoś gospodarstwa 1000ha w życiu bym nie kupił Zasław czy wielton.

Jesteś rolnikiem tylko zapomniałeś dopisać że dwuzawodowcem tzn że odpi*****isz robotę w polu byle szybciej i na etacik. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Na odpier**l? haha, zapytaj kolego danielursus3p co na 40 str.tego tematu ze mną pisał, zapytaj czy moje uprawy jak na gminę są na odpier**l.

Widzisz jak ja się poświęcam dwie sroki za ogon trzymam, czasu na wakacje nie mam jechać za bardzo i nie płaczę że taki bidulek zapracowany ze mnie jak ty, co całą zimę bykiem przeleżysz przed telewizorem, albo jakie inne rozrywki sobie wynajdujesz hulańce w Zakopanym

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391

Lepiej myślcie jak zgodnie z prawem poprawić sytuacje producentów trzody. Bez dopłat i narażania na sankcje odwetowe


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Tylko z jednym się zgadzam z wąsatym ch*jem:

Naród wspaniały tylko ludzie k**wy 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
4 minuty temu, damianzbr napisał:

Na odpier**l? haha, zapytaj kolego danielursus3p co na 40 str.tego tematu ze mną pisał, zapytaj czy moje uprawy jak na gminę są na odpier**l.

Widzisz jak ja się poświęcam dwie sroki za ogon trzymam, czasu na wakacje nie mam jechać za bardzo i nie płaczę że taki bidulek zapracowany ze mnie jak ty, co całą zimę bykiem przeleżysz przed telewizorem, albo jakie inne rozrywki sobie wynajdujesz hulańce w Zakopanym

 

Ja siedzę w bydle mlecznym więc nie truj że leżę bykiem przed telewizorem a o Zakopanem to se mogę tylko pomażyć. 

Na gminę?  każda sroczka swój ogonek chwali. 

7 minut temu, sumek666 napisał:

Primo nie przesadzaj. 

O co ci biega a raczej o co ci chodzi? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
43 minuty temu, Yoda napisał:

A dlaczego polscy producenci maszyn nie protestują że rolnik nie kupuje jego maszyn? Rolnik ma być uprzywilejowaną grupą społeczną?

Dokładnie musimy konkurować jakością a nie skalą produkcji bo na tym nie wygramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

damianzbr napisał:

2 minuty temu, pawelol111 napisał:

Sądy strajkują, nauczyciele szykują się do strajku. Im wolno?

Strajkują związki zawodowe sterowane przez opozycję. Nawet w samym LOT jest kilkanaście związków zawodowych i te sympatyzujące z opozycją strajkowały, inni pracownicy LOT nie byli z tego powodu zadowoleni, wiem bo moja rodzina pracuje w LOT.

Rolnicy też mogą strajkować. Ale niech do cholery powiedzą konkretnie czego chcą no i zachcianki będą realne a nie z księżyca hasła pod publiczkę.

ja jestem za wprowadzeniem reklam PL żywności, albo nawet po chamsku antyreklam zagranicznej do puki UE nie nałoży na PL kar za nie równą konkurencję i pomówienia. Reklama dźwignią handlu. Ponoć po agrobiznesie jak reklamują polcalc to telefon się na składach nawozowych robi czerwony, dzwonią jak wściekli pytać o polcalc.

To zwiazki strajkują czy zatrudnieni pracownicy danej branży? Policjanci brali l4 czy związki zawodowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
2 minuty temu, staszek131415 napisał:

Dokładnie musimy konkurować jakością a nie skalą produkcji bo na tym nie wygramy

Dokładnie jakością tylko po cholerę utrudniają nam rolnikom dobrej zdrowej żywności wymyślając jakieś bzdurne wymogi które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
16 minut temu, PRIMO napisał:

Ja siedzę w bydle mlecznym więc nie truj że leżę bykiem przed telewizorem a o Zakopanem to se mogę tylko pomażyć. 

Na gminę?  każda sroczka swój ogonek chwali.

Żyję w krainie mlekiem płynącej. Prowadzę jedyne w powiecie tak duże gospodarstwo rolne uprawiające same zboża (są większe ale mają hodowlę). Więc jak widać, u nas nikt nikogo nie przymuszał do dojenia krów skoro ja tego nie robię jak wszyscy pozostali co do joty sąsiedzi i mieszkańcy regionu.

Więc jeśli ci coś nie pasuje w nadmiarze obowiązków, miej pretensje do samego siebie że wybrałeś krowy mleczne.

Ja nie popełniłem tego błędu.

Aha rozumiem że skoro narzekasz, to jest ci ciężko, a skoro ci ciężko to wymagasz aby być w uprzywilejowanej grupie bo żywisz naród? Sorry, ja nie chcę ci dawać żadnych przywilejów z moich podatków, mogę pić litewskie mleko, mi bez różnicy aby kasa się zgadzała. Równocześnie nie chcę aby ktoś dawał mi jakieś przywileje. Po prostu selekcja naturalna a w sumie prawo biznesu pokaże kto ma łeb na karku i nie zbankrutuje w tych ciężkich czasach. Bez znaczenia czy rolnik, czy firma.

14 minut temu, pawelol111 napisał:

 

To zwiazki strajkują czy zatrudnieni pracownicy danej branży? Policjanci brali l4 czy związki zawodowe?

A związki to kto tworzy, krasnoludki?

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391
6 minut temu, sumek666 napisał:

Piłsudski dziad ruski

Oj nie ładnie oj nie ładnie sumek


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoda    535
Sumek jakie ty masz właściwie poglądy? Cytat z korwina a poglądy sanacyjnego chłopa który jednak sanacje krytykuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Ja!? Patriotyczne. 

13 minut temu, Bartek933 napisał:

Oj nie ładnie oj nie ładnie sumek

Dlaczego? Jakbyś pogadał z moja babcia na jego temat to byś dopiero się nasłuchał bluzgów. W d*pie mial Poznań i Wielkopolskę a barany co historii nie znają to uwielbiają. Babcie ma 96 lat ukończone więc żyła zanim on zmarł. Historia na żywo jest zupełnie inna niż ta pisana gdzie tylko fajne rzeczy są zapisane. 

Edytowano przez sumek666
  • Like 3

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391

Prawda jest taka że Oni nie dali by sobie rady bez nas a My bez nich


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoda    535
Ale wolnorynkowe czy po prostu Piłsudskiego byś innym komunista zastąpił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Joda jak na razie to ty mi nie odpowiedziałeś na pytanie z rana. Dopóki tego nie zrobisz nie gadam z Tobą. 

3 minuty temu, Bartek933 napisał:

Prawda jest taka że Oni nie dali by sobie rady bez nas a My bez nich

Tutaj się nie zgodzę ;)

  • Thanks 1

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoda    535
Eksportujemy głównie na zachód. Niemcy, Holandia, Włochy. Co jeszcze mam napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez extrabyk
      Oto kolejny przykład jak świat polityki i biznesu potrafi zarobić na czyimś nieszczęściu. Tu akurat zabłysnęli politycy PISu ale prawda jest taka,że takie "kwiatki" rosną podczas panowania każdej opcji politycznej i w każdym kraju z tą różnicą, że w większości krajów sprawa ucicha i prawie nikt nie jest pociągany do odpowiedzialności a jest kilka takich państw gdzie za takie coś jest "czapa"...no cóż co kraj to obyczaj
      Co do samej sytuacji to ciekaw jestem Waszych opinii...dyskusja ma szansę być ciekawa i burzliwa
      https://wiadomosci.wp.pl/wyszla-na-jaw-tajemnica-jurgiela-i-swinskiego-lobby-tak-wygladaja-konserwy-z-asf-6269066281588353a
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam
       

    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj