Polecane posty

marulekk    5259

@Rolnik1973 bateria CI pada :D 

Edytowano przez marulekk

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Rysiek ma dymano , to Mu nie pada . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
2 godziny temu, Rolnik1973 napisał:

Bo i tak z duńskiej świni z beczką chemi, a tam przynajmniej to samo a 4 zł taniej😁

Z całym szacunkiem ale nie przyszło ci do tego pustego łba że twój dzieciak pochorował się od tej pysznej żywności ze srajmarketu gdzie liczy się tylko ile to nakupisz niemyślący jamochłonie? 

@staszek131415

 A może byście stanęli przed tymi rolnikami twarzą w twarz i powiedzieli co o nich sądzicie.
@damianzbr

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nic to nieda oni są tak pazerni i zaślepieni że poza czubkiem własnego nosa nic nie widzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kto ludziom każe z marketu kupować ? Każdy ma wybór  Ty też starego żęcha z zagranicy kupujesz i trujesz ludzi to co garaż Ci mają blokować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7886

We francji jest gorzej ? u nich najnizsza 1500E a litr paliwa 1,5 a u nas najniższa taka sama tyle ze w zł a litr paliwa ponad 5 zł , ciekawe co oni by zrobili jak by  nich za litr było ponad 5 euro ? Uszami by makrona zarżnęli jak świnie ?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoda    535
Najlepiej to po mordach się lejcie przed kamerami niech zobaczy naród jakich rolników kulturalnych ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czemu tylko krytykujesz ? Boisz się że słabych gorsi zastąpią , czy ogólnie zmian nie lubisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To ma usprawiedliwiać nieporadność PiS u ? Nie dali rady z suszowym , z ASF , z jabłkami ... Czy nie może byc część rolników niezadowolona i to manifestować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1789

Udał Ci  dowcip,wiezienie żywych świń z terenu Polski, samochód po wizycie w Polsce ,może dopiero po 7 dniach wjechać na teren duńskiej fermy, tam w grę wchodzą wieloletnie umowy ,właśnie na tym polega ochrona własnego przez tworzenie barier biurokratycznych + weterynaryjnych w tych sprawach Duńczycy są mistrzami,teoretycznie Możesz tak zrobić jak zostaniesz większościowym udziałowcem ubojni,z tego co się orientuje z Europy jeszcze  nikomu chyba to się nie udało😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1337
4 minuty temu, Yoda napisał:

Najlepiej to po mordach się lejcie przed kamerami niech zobaczy naród jakich rolników kulturalnych ma.

Jak inne grupy społeczne walczą o swoje metodami jakie mają dostępne np policja L4, oszukani budowlańcy - blokady dróg i torów, pielęgniarki - odstąpienie od łóżek - to też ich wszystkich krytykujesz czy uważasz że to zasadne postępowania?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

@staszek131415

A co ty mi z przeszłością wyskakujesz? 

Powiedziałem stań przed tymi rolnikami i powiedz im w twarz co o nich sądzisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5373

Jak by ze mną się chciał ktoś bić to odrazy zaznaczam że musi przyjechać do mnie i po lasach się nie bije

  • Haha 1

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak trochę Cię już znając , to podejrzewam że walka w asyście karetki i służb mundurowych jedynie , no i oczywiście strój regulaminowy ? :P

Nie gniewaj się , ale jakoś taki obraz zobaczyłem . ;)

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5373

Karetka może i ok ale beż żadnych bagiet. Z Tobą to bym się prał po mordzie i wódki w jeden dzień napił bo w kilku sprawach się zgadzamy a w innych mamy odmienne zdanie


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoda    535

pawelol111 napisał:

4 minuty temu, Yoda napisał:

Najlepiej to po mordach się lejcie przed kamerami niech zobaczy naród jakich rolników kulturalnych ma.

Jak inne grupy społeczne walczą o swoje metodami jakie mają dostępne np policja L4, oszukani budowlańcy - blokady dróg i torów, pielęgniarki - odstąpienie od łóżek - to też ich wszystkich krytykujesz czy uważasz że to zasadne postępowania?

Ja uważam że od tego są izby i związki. Zacząć od nich. Dlaczego nie ma postulatu rozwiązania ich skoro i tak nic nie robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoda    535

pawelol111 napisał:

4 minuty temu, Yoda napisał:

Najlepiej to po mordach się lejcie przed kamerami niech zobaczy naród jakich rolników kulturalnych ma.

Jak inne grupy społeczne walczą o swoje metodami jakie mają dostępne np policja L4, oszukani budowlańcy - blokady dróg i torów, pielęgniarki - odstąpienie od łóżek - to też ich wszystkich krytykujesz czy uważasz że to zasadne postępowania?

Ja uważam że od tego są izby i związki. Zacząć od nich. Dlaczego nie ma postulatu rozwiązania ich skoro i tak nic nie robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To normalne . Świat nudny byłby , gdyby wszyscy tak samo myśleli .

Bić się nie lubię , a co do drugiej części , to chętnie . 🍺

3 minuty temu, Bartek933 napisał:

Karetka może i ok ale beż żadnych bagiet. Z Tobą to bym się prał po mordzie i wódki w jeden dzień napił bo w kilku sprawach się zgadzamy a w innych mamy odmienne zdanie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5373

Z obcymi trzeba pić ostrożnie. A co do izb to jak prezes izp Pan S.. i Pan Minister to koledzy więc czego wymagać


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam
       

    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj