Polecane posty

marko-kolo    709
4 minuty temu, SZYMANOX napisał:

Prośba do osób które nie chcą  pomagać -po prostu nie przeszkadzajcie ;)  

Marka i Rolnika znamy wszyscy  i myślę że kolejny temat w którym będziemy ich sprowadzać na ziemię nie jest potrzebny . Więc wróćmy do tematu  który zapoczątkował autor .

Wpisy usunąłem ,nie każdy chce czytać co ma Marek w gospodarstwie .

ale jest to jakiś kontekst do jego wypowiedzi  bo nie o takim rolnictwie tu mowa ...ewidentnie uprawia tylko i wyłącznie politykę i tyle 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mich9    671

Dokad duda bedzie przy wladzy w zwiazkach zawodoowych to bedzie cisza, jak mnie to wkurwia wszedzie brak protestow nic kopalnie likwiduja, ratujmy cały kraj nie tylko rolnictwo

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7886

i dobrze żę się zaczęło, bo po co w temacie strajku czytac jakiś pierdoły hipokrytów  nie dotyczące go. Chcesz lepiej to popieraj, nie chcesz to się nie odzywaj albo ignoruj.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mich9    671

Jak rolnik jestes takim patriota to wywal tych ludzi ktorzy siedza teraz przy korycie i sciagaja zagraniczne swinie. Co do spotkania to trzeba takie rzeczy organizowac jak najwiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5373

@SZYMANOX prośba z mojej strony, choćbym nie wiem jakie komentarze były to ich nie usuwaj, dawaj ostrzeżenia czy tam bany ale nie rób cenzury 

  • Like 2

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wystarczyłoby wywalić tych od tuczu nakładczego na ZUS i żadna Unia Europejska by tego nie dała rady zablokować. Tylko komu na tym zależy, żeby ratować POLSKĄ hodowlę trzody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenix30    172
Cytując pewną reklamę "żeby wygrać trzeba grać" jak ktoś niechce wygrywać to niech później nie pier.... że w Polsce źle się żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mareg    66

jedynym, który chciał naprawdę pomóc rolnikom był Leper pomimo, że był w sejmie, dlatego skończył jak skończył, wątłe szanse , że jeszcze się kiedyś drugi taki znajdzie :/

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczepanitoo    199
Właśnie. Ale wg niektórych lepiej nic nie robić i godzić się na wszystko. Bo ktoś powie, że tak ma być i już. Jakby ktoś im kazał siedzieć w głównie po uszy przez 10 godzin też by nie reagowali bo przecież nic to nie da? Jeżdżąc na spotkania z politykami, poprzednim ministrem rolnictwa, słuchając co oni mają do powiedzenia to nóż się w kieszeni otwiera. Czasami człowiekowi aż się słabo robiło od tego bełkotu i braku kompetencji. Tacy ludzie nami rządzą. Aż strach pomyśleć, że najprawdopodobniej tak samo jest w innych dziedzinach 😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
4 minuty temu, Mareg napisał:

jedynym, który chciał naprawdę pomóc rolnikom był Leper pomimo, że był w sejmie, dlatego skończył jak skończył, wątłe szanse , że jeszcze się kiedyś drugi taki znajdzie :/

Chciał  pomóc  rolnikom  jesteś  tego  pewien ???

Wiesz  skąd  wziął  się  Lepper  i  dlaczego  zaczął  strajkować  w latach 90 tych  ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5373

I tylko dlatego że Ci sami ludzie siedzą tam od lat. Jedna lub dwie kadencję i wypad, wchodzą nowi z nowymi pomysłami, znający bieżące problemy. Bez układów i wypalenia. Skończyć z zawoden polityk !!!


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mareg    66

myślę, że warto też powiadomić rolników sadowników z okolic Opola Lubelskiego, którzy też są bardzo zdeterminowani i mają bardzo dobrą organizację w sprawach protestów itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mich9    671

@marekfarmer Prosilbym o pisanie faktow. A nie nierozwiazanych pytan aby prowadzic sensowna dyskusje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2444

Kazik80 napisał:

11 minut temu, wojtal24 napisał:

wybory sie zblizaja wiec pan Michal K. rusza z kampania. na biednych chlopach chce sie wslizgnac na wiejska do W-wy. juz kilku takich bylo w historii. tragedia jest w trzodzie chlewnej i to juz od 20lat i kazda ekipa rzadzaca ma trzodziarzy w d...ie. najbardziej narzekaja Ci (tak jak tu wyzej napisali) co wpadli w pętlę kredytowa bo chcieli wiecej i wiecej

Chłopie, jeszcze ze 3 lata i gwarancję kupna poiskiej wieprzowiny będziesz miał tylko w sklepie z ekologiczną żywnością po 40 zł za kg. Są ludzie, którzy nie mają ani złotówki kredytu, za to posiadają na miejscu sprawne oczy, uszy i mózg... Najpierw dokończą trzodziarzy, a później zabiorą się za resztę, także za Ciebie, mimo Twoich PiSowskich preferencji ;) .

a skad ty mozesz wiedziec jakie mam preferencje jestes w bledzie i to duzym. napisalem juz ze kazda opcja polityczna miala nas rolnikow w d...e czy to pis po sld. widza rolnikow tylko przed wyborami. a z trzoda jest prosta sprawa wystarczy pare dzikow z asf podrzucic do niemiec holandii i dani i problem sie sam rozwiaze


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczepanitoo    199
@Bartek933 Właśnie, tacy dobrzy a dlaczego nie wprowadzili dwukadencyjności w parlamencie. Bo by się ciepłe posadki skończyły i trzebaby się wziąć do roboty. Druga sprawa to system wyborczy. Trzecia, że ludzie ciągle dają się nabrać na to samo😒
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenix30    172
@wojtal24 z Tymi dzikami dobry pomysł. Ale i tak by pewnie powiedzieli że rowerzysta dzika potrącił i dlatego zdechł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5373

Zapytać Panów z resortu rolnictwa o ceny płodów,nawozów zapytać o technologię upraw i wyszło by że mało lub nic nie wiedzą


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczepanitoo    199

Oczywiście, że nie wiedzą. Wielu podstawowych rzeczy nie wiedzą. W tym co sami tworzą nawet się nie orientuja😐 W ministerstwie poruszona była sprawa importowanych "młodych" ziemniaków z Francji, które wypuszczają oczka. Padło pytanie co ta są oczka. Myślę, że w innych dziedzinach rolnictwa wiedzę mają podobną. Wiadomo, nie każdy jest alfą i omegą, ale wypadałoby znać się na swojej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19554
2 godziny temu, marulekk napisał:

@marekfarmer z czego rżysz? dla CIebie to śmieszne , że ktos chce zrobic coś dobrego dla tego kraju 

to na jego poziomie

2 godziny temu, marekfarmer napisał:

ta  dla kraju  ciemnogród  może się na to  nabierze  xD  xD 

wiesz o tym najlepiej

1 godzinę temu, mkacper99 napisał:

Nie wiem jak pana zachowanie określić... Zazdrość? Zawiść? Tacy są najgorsi ;)

NIe przejmuj sie taką krytyką

 

36 minut temu, marko-kolo napisał:

 

znam temat ;)... widzę już  cenzura poszła :D

osobiście popieram protest jak najbardziej i nie usuwać mi tu deklaracji jaką wyraziłem ;)

Cenzura musi być jak jest gumowe ucho i leci się poskarżyć

Jakbyście organizowali coś na płn kraju to sie pisze, do dziś pamiętam jak z wujem i ojcem jeździłem rozklekotaną  360 na blokady samoobrony

Jeszce wójt fundował ciepłe obiady

 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik181    11

Czy coś wiadomo o jakiś spotkaniach rolników kuj- pom? Okolice Toruń , Brodnica , Żuromin ? Tu też ceny tragedia tucznik 3,6 zł +VAT przy odstawach 60 szt jednorazowo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczepanitoo    199

Wiem, że w planach są spotkania w każdym z województw po kolei. Najbliższe 7 grudnia OSP Kakawa Stara koło Kalisza

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiko80    26

Pamietam jak za Lepera strajkowalismy w Kruszowie ,pamietam tez tych ludzi ktorzy sie smiali z nas i siedzieli zima w domach w cieple albo wszyscy byli zajeci robieniem paszy nikt nie miał czasu .Teraz to oni maja chlewnie w tysiacach i bankach kredytu.jeszcze buduja  niech sie martwia szkoda mojego zdrowia nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik181    11

Trzeba o tym pisać i nagłaśniać to , bo w końcu dojdziemy do tego że kraj Polska będzie istniał na kartce w zeszycie z lat szkolnych , a my będziemy zmuszeni do tuczów nakładczych po to aby budynki nie stały puste . A z chorymi przepisami polskimi to na stole tylko mięso z fermowego świniaka duńskiego zobaczymy . A pokoleniu naszych dzieci wolę już nie myślęć .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam
       

    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj