Polecane posty

Uziu92    7969

zrobić z takim pierdolnięciem jak we Francji to może coś by ktoś zobaczył.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
6 minut temu, JarekBazydlo napisał:

Ciekaw jestem jak byś piszczal jakby to tobie coś przyszli i wybili do 0 i zakazali dalszej hodowli

Taki  jest  ten  zawód   jeśli ktoś  tego  nie rozumie  niech  idzie  do roboty  na etat  

Wykryją  białaczkę  czy gruźlicę  w moim stadzie  to wybiją  do  0  i  płakać  ani  piszczeć  z tego  powodu  nie będę   to  jest  ryzyko  którego  jestem  świadomy.  Tak samo jak przy  świniach  jeździli  i pobierali  krew  na chorobę  aujeszkiego . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15368
35 minut temu, marulekk napisał:

Rysiu myślałem , że ty zrozumiesz tą akcje bo sam mieszkasz na terenie gdzie przeszło asf, ludzie potracili całe hodowle i żadnego odszkodowania niedostali, 

WŁADZA OSZUKAŁA NAS  nie pierwszy i napewno nie ostatni raz

pisMARKU taką jedna beczke można by Tobie na łeb rozlać  

Ja rozumiem, ale nikt za świnie nieda więcej jak germański zaoferuje. Chciałbym z całego serca żeby germaniec ze wszystkim się u siebie kisił, a Polska była wolna od germanizacji, no ale nie jest to możliwe i nie będzie😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, marekfarmer napisał:

Taki  jest  ten  zawód   jeśli ktoś  tego  nie rozumie  niech  idzie  do roboty  na etat  

Wykryją  białaczkę  czy gruźlicę  w moim stadzie  to wybiją  do  0  i  płakać  ani  piszczeć  z tego  powodu  nie będę   to  jest  ryzyko  którego  jestem  świadomy.  Tak samo jak przy  świniach  jeździli  i pobierali  krew  na chorobę  aujeszkiego . 

Taaa , to ciekawe czego po suszowe pierwszy zapie...rdzielałeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczepanitoo    199
Dokładnie, walczymy. U nas też w rejonie planowane jest spotkanie w połowie grudnia. Walczymy, teraz w sejmie sprawami rolnictwa zajmuje się garstka osób, które delikatnie mówiąc, niezbyt interesują się pozostałymi. Musimy mieć realny wpływ na przepisy prawa dotyczące nas rolników.
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
56 minut temu, marekfarmer napisał:

ta  dla kraju  ciemnogród  może się na to  nabierze  xD  xD 

Marku ty jedź już do Wa-wy rogatki wzmacniać żeby chłopaki nie rozp******li tych z h***wej zmiany. 

Do autora temu masz moje 1000 % owe poparcie a na takich typów jak Marecek to nie zwracaj nawet uwagi bo dla niego liczy się tylko ten PIS który robi ludzi w balona. 

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5324
6 minut temu, marekfarmer napisał:

Taki  jest  ten  zawód   jeśli ktoś  tego  nie rozumie  niech  idzie  do roboty  na etat  

Wykryją  białaczkę  czy gruźlicę  w moim stadzie  to wybiją  do  0  i  płakać  ani  piszczeć  z tego  powodu  nie będę   to  jest  ryzyko  którego  jestem  świadomy.  Tak samo jak przy  świniach  jeździli  i pobierali  krew  na chorobę  aujeszkiego . 

hahaha jasne, pierwszy będziesz płakał a na drugi dzień plecisz pod urząd po zapomoge 

  • Like 1

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391

Mam nadzieję że uda się zwrócić uwagę na problemy rolnictwa i zacząć merytoryczną debatę z rządem. Byle nie zrobić pieniactwa lub skoczni politycznej dla jakiejś szuji. Jeżeli utworzymy reprezentacje rolników której większość zaufa to będzie sukces


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
3 minuty temu, Szczepanitoo napisał:

Dokładnie, walczymy. U nas też w rejonie planowane jest spotkanie w połowie grudnia. Walczymy, teraz w sejmie sprawami rolnictwa zajmuje się garstka osób, które delikatnie mówiąc, niezbyt interesują się pozostałymi. Musimy mieć realny wpływ na przepisy prawa dotyczące nas rolników.

ta   

a wiosną  kołodziejczyk  mówił  że  Polityka  go  nie interesuje  a tu proszę  jaka  odmiana  xD  xD   już  wiosną  pisałem że  tak  będzie  i  jak widać  miałem rację B|

2 minuty temu, marulekk napisał:

hahaha jasne, pierwszy będziesz płakał a na drugi dzień plecisz pod urząd po zapomoge 

Gdybym był tobą  to  może bym  i tak zrobił  B|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mkacper99    24
1 minutę temu, Bartek933 napisał:

Mam nadzieję że uda się zwrócić uwagę na problemy rolnictwa i zacząć merytoryczną debatę z rządem. Byle nie zrobić pieniactwa lub skoczni politycznej dla jakiejś szuji. Jeżeli utworzymy reprezentacje rolników której większość zaufa to będzie sukces

Byłem w czwartek na spotkaniu przy kawie z Michałem, daje Ci osobistą gwarancję, że do takiej sytuacji nie dojdzie. Ma takie gospodarstwo, że nie potrzebne mu są żadne dodatkowe pensje. To po prostu zwykły rolnik... Agrounia będzie samodzielna finansowo i apolityczna. Pragnę poinformować, że sam Izdebski, którzy jest przy korycie dzwonił do Kołodziejczaka aby się nie organizować bo to nie ma sensu.. później przyznał, że sam Ardanowski kazał mu taki telefon wykonać.. Po spotkaniu organizacyjnym w Błaszkach na wylocie z tego miasta policja stała na uboczu i spisywali początki rejestracji aby sprawdzić zasięg.. państwo policyjne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysio22    953

Zablokowanie autostrad jest największą głupotą jaką można zrobić, rządu tym nie wk***icie, tylko Bogu ducha winni zwykli obywatele na równi z rolnikami, dostaną po d*pie i tylko stracą na tym...

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczepanitoo    199

marekfarmer A to uważasz, że nie można mieć wpływu na tworzenie prawa nie będąc politykiem? Wiesz jak wyglądają konsultacje społeczne projektów ustaw? Wysyła się je do stowarzyszeń, które nierzadko mają po 2-3 członków i te stowarzyszenia wydają "opinie" czy ten projekt jest dobry lub nie. Tak nas robią w balona. A jako stowarzyszenie mamy realny wpływ na to. Ale co tam, lepiej tylko narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467
wybory sie zblizaja wiec pan Michal K. rusza z kampania. na biednych chlopach chce sie wslizgnac na wiejska do W-wy. juz kilku takich bylo w historii. tragedia jest w trzodzie chlewnej i to juz od 20lat i kazda ekipa rzadzaca ma trzodziarzy w d...ie. najbardziej narzekaja Ci (tak jak tu wyzej napisali) co wpadli w pętlę kredytowa bo chcieli wiecej i wiecej
  • Like 1
  • Thanks 1

ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15368
56 minut temu, adamn999 napisał:

Tragedia. 

U schyłku kat 90-tych zachodnie koncerny zaczęły budować swoją sieć dystrybucji dziś 70%polaków kupuje w dyskontach i marketach a kapitał wypływa z kraju. 

Teraz gdy zachód ma sieć dystrybucji wprowadza powoli swoje produkty

Szkoda gadać 

Polecam obejrzeć trzymam kciuki i gdy pójdzie na ulicę pójdę z wami

Trzeba coś z tym zrobić 

Popieram Agrounie

Od 8 lat jak jestem na forum zawsze j🐱bałem germańskie i co z tego mam - 20 punktów ostrzeżeń że prowokuję do kłótni, musiałem zdjąć avatar leje na dżondyra bo zagrożono banem i oto mamy co mamy😭

Rolnik Ty tak germańskim gardzisz że lepiej jak pół podwórka sprzętu  masz germańskiego ,więc skończ tu z siebie ofiarę z siebie  robić , już wszyscy  Cb dobrze znają/ SZYMANOX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2504
Marekfarmer to taki moherowy berecik i tyle w temacie. Ja popieram akcję w 100% i na pewno pojadę do Warszawy jak będzie coś organizowane.
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczepanitoo    199
wojtal24 To jest właśnie smutne, że teraz rolnik nikomu nie ufa. Kto by nie chciał czegoś zrobić dla dobra ogółu i także tym samym dla siebie to od razu nagonka. Jak organizowałem manifestacje w swoim powiecie a później wyjazd do Wawy to padały pytania, po co to robię, co z tego mam😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7969

gosc załozył temat żeby poinformować że coś się bedzie dziać, jak ktoś nie popiera czy go to nie interesuje to niech nie pisze, a nie znów się robi gówno burza i przewijają się te same osoby, hipokryci co z jednej strony tak a z drugiej inaczej, strajk nie potrzebny, pomoc za świnie nie potrzebna, a jak susza czy 500++ czy inne pierdoły ti piierwszy zapierdziela po kase, jak ma być zgoda jak znajdzie się kilku takich oderwanych od rzeczywistości gdzie on wie tyle co matka zrobi zjeść.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480

Prośba do osób które nie chcą  pomagać -po prostu nie przeszkadzajcie ;)  

Marka i Rolnika znamy wszyscy  i myślę że kolejny temat w którym będziemy ich sprowadzać na ziemię nie jest potrzebny . Więc wróćmy do tematu  który zapoczątkował autor .

Wpisy usunąłem ,nie każdy chce czytać co ma Marek w gospodarstwie .

  • Like 2



Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 

7 minut temu, marulekk napisał:

pooglądaj jego super produkcje to dowiesz się co ma itd... KLIK

znam temat ;)... widzę już  cenzura poszła :D

osobiście popieram protest jak najbardziej i nie usuwać mi tu deklaracji jaką wyraziłem ;)

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
11 minut temu, wojtal24 napisał:

wybory sie zblizaja wiec pan Michal K. rusza z kampania. na biednych chlopach chce sie wslizgnac na wiejska do W-wy. juz kilku takich bylo w historii. tragedia jest w trzodzie chlewnej i to juz od 20lat i kazda ekipa rzadzaca ma trzodziarzy w d...ie. najbardziej narzekaja Ci (tak jak tu wyzej napisali) co wpadli w pętlę kredytowa bo chcieli wiecej i wiecej

Chłopie, jeszcze ze 3 lata i gwarancję kupna poiskiej wieprzowiny będziesz miał tylko w sklepie z ekologiczną żywnością po 40 zł za kg. Są ludzie, którzy nie mają ani złotówki kredytu, za to posiadają na miejscu sprawne oczy, uszy i mózg... Najpierw dokończą trzodziarzy, a później zabiorą się za resztę, także za Ciebie, mimo Twoich PiSowskich preferencji ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2504

marko-kolo napisał:   5 minut temu, marulekk napisał: pooglądaj jego super produkcje to dowiesz się co ma itd... KLIK znam temat ... widzę już  cenzura poszła    No widać zaczęło się kasowanie komentarzy. A kiedy będzie organizowane coś w województwie Mazowieckim powiat Makowski albo okolice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez extrabyk
      Oto kolejny przykład jak świat polityki i biznesu potrafi zarobić na czyimś nieszczęściu. Tu akurat zabłysnęli politycy PISu ale prawda jest taka,że takie "kwiatki" rosną podczas panowania każdej opcji politycznej i w każdym kraju z tą różnicą, że w większości krajów sprawa ucicha i prawie nikt nie jest pociągany do odpowiedzialności a jest kilka takich państw gdzie za takie coś jest "czapa"...no cóż co kraj to obyczaj
      Co do samej sytuacji to ciekaw jestem Waszych opinii...dyskusja ma szansę być ciekawa i burzliwa
      https://wiadomosci.wp.pl/wyszla-na-jaw-tajemnica-jurgiela-i-swinskiego-lobby-tak-wygladaja-konserwy-z-asf-6269066281588353a
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam
       

    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj