Polecane posty

mkacper99    24

🌾📢 Uwaga rolniku / konsumencie !!! 🚜👨‍🌾

Polskie rolnictwo jest w dużym kryzysie, problemy dotykają praktycznie wszystkie branże rolnicze.
Brak realnej walki z ASF
Niskie ceny skupu żywca trzody, bydła itp..
Niekontrolowany import kukurydzy oraz zbóż z Ukrainy
Podwyżka prądu o 30% z nowym rokiem czy chociażby podniesienie stawki VAT na leki weterynaryjne o 16%
Tragicze nowe prawo wodne
Problemy sadownicze, warzywnicze, drobiu, bydła
Bezskuteczne prawo łowieckie
Przepisy azotanowe...

⚠️ Jeśli te problemy nie są Ci obojętne...

📅 7 grudnia, piątek godzina 18:00 na sali OSP w Kakawie Starej 62-872 Godziesze Małe odbędzie się spotkanie dla wszystkich ludzi, którzy chcą się jednoczyć, sprzeciwstawić się fatalnej polityce rolnej dla zwykłych gospodarzy oraz konsumentów, którzy w marketach kupują zagraniczne odpadki. Pan Michał Kołodziejczak organizuje spotkania w całej Polsce i zbiera zwykłych ludzi, którzy chcą działać. Powstaje struktura budowy Agrounii! 👨‍🌾 Razem możemy wszystko!
Niedługo na polskich niedzielnych stołach zabraknie naszej ojczystej wieprzowiny 🐷
Odebrali nam handel
Odebrali nam przetwórstwo
Odebrali nam kontakt z konsumentem
Odebrali nam po prostu dostęp do naszego własnego 🇵🇱 rynku
Minister rolnictwa powiedział, że rolnicy nie potrafią się jednoczyć.. Pokażmy mu naszą siłę !
Unia Warzywno Ziemniaczana Agrounia

 

Michał jest zwykłym rolnikiem spod Błaszek! NA TĄ CHWILĘ MAMY JUŻ POTWIERDZONYCH OKOŁO 300 hodowców, którzy będą na spotkaniu!!! Zapraszamy i Ciebie!!! ROLNICTWO TO OSTATNI BASTION POLSKOSCI

47356117_2011593912239056_5945078264945967104_n.jpg

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15354

Nie da się uratować polskiego rolnictwa, tak jak i nie da się uratować lubelskiego ursusa.

Poprostu ludzi się nie zmieni i zawsze zagraniczne okarze się lepiej sprzedawalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mkacper99    24
Przed chwilą, Rolnik1973 napisał:

Nie da się uratować polskiego rolnictwa, tak jak i nie da się uratować lubelskiego ursusa.

Poprostu ludzi się nie zmieni i zawsze zagraniczne okarze się lepiej sprzedawalne.

Tutaj Cie zadziwie, da się zmienić. Chłopaki z Lubelszczyzny, Podlasia, Łodzkiego czy WLKP są tak zdeterminowani, że zrobią wszystko aby to zmienić. Jest już nas ponad 5000 ludzi,  Michał jezdzi po calej Polsce a rolnicy w końcu chcą się jednoczyć! Na piątek mamy potwierdzonych już 400 osób!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5289

@marekfarmer z czego rżysz? dla CIebie to śmieszne , że ktos chce zrobic coś dobrego dla tego kraju 

Edytowano przez marulekk
  • Like 4
  • Thanks 1

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

ta  dla kraju  ciemnogród  może się na to  nabierze  xD  xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, Rolnik1973 napisał:

Nie da się uratować polskiego rolnictwa, tak jak i nie da się uratować lubelskiego ursusa.

Poprostu ludzi się nie zmieni i zawsze zagraniczne okarze się lepiej sprzedawalne.

Ursus upadł, bo jego wyroby są nic nie warte. Znajomy posiada egzemplarz powstały niedługo po reaktywacji i praktycznie już wszystko zostało w nim wymienione. Tak jak możesz kupić solidny polski gruber, talerzówkę, opryskiwacz czy pług, tak polskiego porządnego ciągnika nie ma :/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15354
6 minut temu, mkacper99 napisał:

Tutaj Cie zadziwie, da się zmienić. Chłopaki z Lubelszczyzny, Podlasia, Łodzkiego czy WLKP są tak zdeterminowani, że zrobią wszystko aby to zmienić. Jest już nas ponad 5000 ludzi,  Michał jezdzi po calej Polsce a rolnicy w końcu chcą się jednoczyć! Na piątek mamy potwierdzonych już 400 osób!!!

I co bomby popodkładacie pod tiry z duńskim warchlakiem?

  • Haha 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marecki2922    514

Popieram takich młodych ludzi z ideą próbowania zjednoczenia rolników , rolnicy są znaczną częścią naszego społeczeństwa ale zbyt pogrupowani przez przeróżne partie itp . gdybyśmy byli jednością bylibyśmy ogromną siłą , ale zjednoczyć rolników będzie bardzo trudno 

Powodzenia dla Michała 

  • Like 3

Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mkacper99    24
21 godzin temu, Rolnik1973 napisał:

I co bomby popodkładacie pod tiry z duńskim warchlakiem?

Usłyszysz o nas w telewizji ;)

Edytowano przez mkacper99
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, mkacper99 napisał:

Plan na najbliższy czas zablokowanie wszystkich autostrad w Polsce na dwa dni, blokada telewizji publicznej TVP przez tydzień, nie wypuszczenie ministra z komisji rolnictwa dopóki publicznie nie przeprosi rolników za swoje słowa, że to my jesteśmy winni przenoszenia choroby. Jeśli to nie zda rezultatu, zachowanie rolników z Francji będzie niczym do tego, co zrobimy w Warszawie.

Takiego rozmachu jak we Francji to jeszcze długo u siebie nie zobaczymy. To są królowie rozpierduchy :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mkacper99    24
Przed chwilą, Bartek933 napisał:

Jak zobaczę to uwierzę

Chłopakom ze wsi Dawidy, Parczew państwo zalega z odszkodowaniami sięgającymi nawet 500 tyś zł na jednego hodowce, oni nie mają nic do stracenia.. Dzwonią do mnie ludzie z przeróżnych stron Polski, dzisiaj podczas rozmowy rozpłakał mi się człowiek, który ma 600 macior. Powiedział, że do Warszawy może dwa dni jechać tym ciągnikiem z beczkowozem ale zrobi w Warszawie porządek:)

Przed chwilą, Kazik80 napisał:

Takiego rozmachu jak we Francji to jeszcze długo u siebie nie zobaczymy. To są królowie rozpierduchy :D .

Kaziu, zapamiętaj moje słowa ;) Ludzie nie mają nic do stracenia.. za odbiorem świń czekamy ponad miesiąc, za tragiczną cenę!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391

Ja przez telefon mogę Ci wszystko obiecać

  • Like 1

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mkacper99    24
Przed chwilą, Bartek933 napisał:

Ja przez telefon mogę Ci wszystko obiecać

Powiedz to rolnikom z Podlasia, Lubelszczyzny, Lodzkiego, WLKP, Śląska czy Kujaw... nie wierzysz, trudno! Usłyszysz o nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2498
Mi też zdaje że Polscy rolnicy pokażą co potrafią. Ja jestem za wami. Jak będzie taka akcja obok mnie napewno pojadę i wezmę znajomych:)
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391

Człowieku z Ostrowa jestem, nie podpalaj się tak bo od słów do czynów to ogromnie daleka droga. Nie jestem Wam przeciwny i powiem tylko że nie ufajcie izbą rolniczym

  • Like 4

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
8 minut temu, mkacper99 napisał:

Plan na najbliższy czas zablokowanie wszystkich autostrad w Polsce na dwa dni, blokada telewizji publicznej TVP przez tydzień, nie wypuszczenie ministra z komisji rolnictwa dopóki publicznie nie przeprosi rolników za swoje słowa, że to my jesteśmy winni przenoszenia choroby. Jeśli to nie zda rezultatu, zachowanie rolników z Francji będzie niczym do tego, co zrobimy w Warszawie.

Ta  zrobicie     k*pe  w Toi Toi   

Czaskowski  was  przed  rogatkami  z tymi  beczkowozami  zawróci  z powrotem  do domu  i tyle  będzie  z tego  robienia  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mkacper99    24

Jeśli ktoś jest ciekawy tym tematem, proszę sobie przejrzeć profil UWZ na Facebooku.. pokaże to siłę tej struktury

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5289

Rysiu myślałem , że ty zrozumiesz tą akcje bo sam mieszkasz na terenie gdzie przeszło asf, ludzie potracili całe hodowle i żadnego odszkodowania niedostali, 

WŁADZA OSZUKAŁA NAS  nie pierwszy i napewno nie ostatni raz

pisMARKU taką jedna beczke można by Tobie na łeb rozlać  

Edytowano przez marulekk
  • Like 2

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2498
Niektórzy by tu pisali inaczej jakby zabrano im dorobek kilku pokoleń. Postawcie się na ich miejscu. Nie walczyli byście o swoje??? Najłatwiej spuścić głowę udawać że nic się nie stało i milczeć.
  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamn999    271

Tragedia. 

U schyłku kat 90-tych zachodnie koncerny zaczęły budować swoją sieć dystrybucji dziś 70%polaków kupuje w dyskontach i marketach a kapitał wypływa z kraju. 

Teraz gdy zachód ma sieć dystrybucji wprowadza powoli swoje produkty

Szkoda gadać 

Polecam obejrzeć trzymam kciuki i gdy pójdzie na ulicę pójdę z wami

Trzeba coś z tym zrobić 

Popieram Agrounie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mkacper99    24
5 minut temu, Bartek933 napisał:

Człowieku z Ostrowa jestem, nie podpalaj się tak bo od słów do czynów to ogromnie daleka droga. Nie jestem Wam przeciwny i powiem tylko że nie ufajcie izbą rolniczym

Izby rolnicze, czy inne struktury rolnicze finansowane ze skarbu państwa to jakieś nieporozumienie, Michał nie chcę nawet słyszeć o współpracy z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391

I dobrze, najpierw klepią się po plecach a później na pokaz wyzywają przed kamerami


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
13 minut temu, mkacper99 napisał:

Chłopakom ze wsi Dawidy, Parczew państwo zalega z odszkodowaniami sięgającymi nawet 500 tyś zł na jednego hodowce, oni nie mają nic do stracenia.. Dzwonią do mnie ludzie z przeróżnych stron Polski, dzisiaj podczas rozmowy rozpłakał mi się człowiek, który ma 600 macior. Powiedział, że do Warszawy może dwa dni jechać tym ciągnikiem z beczkowozem ale zrobi w Warszawie porządek:)

Kaziu, zapamiętaj moje słowa ;) Ludzie nie mają nic do stracenia.. za odbiorem świń czekamy ponad miesiąc, za tragiczną cenę!

Jak ma 600 macior to nie ma co narzekać podobno dziś skala się liczy ;d no chyba że na 1000 chce powiększać to jak najbardziej wyjazd wskazany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391

Skala skala skala, niepotrzebne nakręcanie wyścigu


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez extrabyk
      Oto kolejny przykład jak świat polityki i biznesu potrafi zarobić na czyimś nieszczęściu. Tu akurat zabłysnęli politycy PISu ale prawda jest taka,że takie "kwiatki" rosną podczas panowania każdej opcji politycznej i w każdym kraju z tą różnicą, że w większości krajów sprawa ucicha i prawie nikt nie jest pociągany do odpowiedzialności a jest kilka takich państw gdzie za takie coś jest "czapa"...no cóż co kraj to obyczaj
      Co do samej sytuacji to ciekaw jestem Waszych opinii...dyskusja ma szansę być ciekawa i burzliwa
      https://wiadomosci.wp.pl/wyszla-na-jaw-tajemnica-jurgiela-i-swinskiego-lobby-tak-wygladaja-konserwy-z-asf-6269066281588353a
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam
       

    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj