Dominik4321

Jak ustawić sekwencje w fendt'cie 716?

Polecane posty

Dominik4321    0
2 godziny temu, Miastek napisał:

Polecam obejrzeć na yt kanał rolnik szuka Fendt Favorit 714

Oglądałem i tak było to w skrucie a ja chce dokładnie krok po kroku

5 godzin temu, jonek98 napisał:

jak masz takie znaki zapytania na komputerze to jest

Możesz opisać konkretniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

jak kolega wyżej napisał obejrzyj rolnik szuka,i zobacz ustawienia komputera pod którymś przyciskiem się to włącza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromichal    118
Chodzi ci o ustawienie klawiszy sekwensyjnych w VT (end, go) Nie da się tego tak wytłumaczyć opisując to, przydzwon w wolnej chwili to wytłumaczę Ci krok po kroku jak to ustawić Tel 534 989 681

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominik4321    0
20 godzin temu, agromichal napisał:

Chodzi ci o ustawienie klawiszy sekwensyjnych w VT (end, go) Nie da się tego tak wytłumaczyć opisując to, przydzwon w wolnej chwili to wytłumaczę Ci krok po kroku jak to ustawić Tel 534 989 681

Dobra, jak znajdę czas to zadzwonię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez HornetZnawca
      Witam mam problem z prowadzeniem bizona po drodze,cały czas ucieka na lewo lub prawo i trzeba kontrować cały czas,nie potrafi jechać po polu cały czas prosto...Zbierzność ustawiona jest równo,znalazłem takie zdjęcie: http://www.bikepics.com/pictures/2685019/ i na nim jest pokazane że powinny być od przodu do środka jak wy sądzicie i o ile mm do przodu?
    • Przez Groszek87
      Witam. Chcę kupić Fenda 716 ale ma błąd 5.1.9 b. Tłumaczenie:Defekt czujnika ciśnieniowego 8bar. Brak nadzoru Ciśnienia. Dodatkowo wyświetla sie ikona przedniego napędu. Błąd wyskakuje zaraz po przekręceniu kluczyka.Proszę o interpretację tego błędu i gdzie mam go szukać w ciągniku. Czy to jest duża awaria czy nie zawtacać sobie głowy tym egzeplarze bo np cała pompa do wymiany?
    • Przez belarus9204
      Witam problem polega na tym jak ustawić pompę w mtz. Wyciągiem ją bo oddałem do regeneracji a teraz mam problem jak ją ustawić nie potrzebnie wyciągałam tamten trybik co pompa w niego wchodzi. Może ktoś pomoże ??
    • Przez MariuszWakowicz
      Witam tak jak w temacie Jak ustawić rozstaw rzędów sadzarka do ziemniaków  np 67cm bardzo proszę o pomoc z góry dziękuję 
    • Przez MarcinUrsus1134
      Witam jak ustawic miernik impulsow w tylnym moście? Zregenerowalem podnosnik i majster każal przed montażem ustawic pzdr
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj