sumek666

Płynny nawóz organiczno-mineralny ASL 8N-9S

Polecane posty

kopin    3789

też nie jest cały do wymiany,zależy jak jest zrobiony,oblukaj sobie amerykańskie elastyczne zbiorniki na paliwo 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Mauzery idzie poprzestawiac w razie czego a tego już nie :)

Z nowych rzeczy się dowiedziałem, że ASL można stosować w uprawach ekologicznych


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
Dnia 19.03.2019 o 09:41, Sebusk napisał:

Widzę sumek wszędzie szuka dziury w całym.

Ja? Po prostu się czepiam tego co mi nie pasuje i głośno mówię


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebusk    48

No ale też nie można porównywać mauzerów do takiego elastycznego zbiornika. Dwa różne światy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3789

zwierzęta byście hodowali i mieli swój nawóz to gówna w płynie by nie trzeba kupować  😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebusk    48

Taa i uwiązany na krótkim sznurku. Bez urlopu i chwili wytchnienia. Ja dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3789

będziesz miał żonę to dopiero zobaczysz krótki sznurek '-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Wiesz co robi kopin na podwórku? 

Jest na swoim miejscu.

A wiesz co robi kopin u sąsiada? 

Ma za dług i łańcuch :D


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3789

skoro masz żonę to jak nie widzisz związku 😉

Sumek,ja wychodzę chociaż na podwórko,Ty siedzisz tylko w domu i 500 + następne robisz ;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebusk    48

No trochę dziwne porównanie Żony i dziecka do zwierząt gospodarskich... myślę że ot można by usunąć. A co do nawozu kto stosował i czy widać efekty jakieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3789

Spoko,weż sie uśmiechnij bo jak będziesz taki kołek to Ci kiedyś pęknie ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzechu    254

Rozlałem tego 50tys litrów w marcu i póki co to mogę powiedzieć , że nie powoduje jakiś nadzwyczajnych poparzeń i to że muszę kupić inne(białe) końcówki do rozlewu bo na czerwonych to nie robota...

Do tego co się można spodziewać to dużo bardziej korodują metale od tego jak od rsm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzechu    254

To dopowiem teraz , że braków siarki w rzepaku nie widać , żadnej róznicy nie widac między saletrosanem a asl - oprocz kosztu nawożenia... kolejny raport po żniwach .

Tak pozatym ASLu używam również do zakwaszania wody do oprysków - polecam, pięknie zakwasza i zmiekcza wode.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafaur    1

Zastanawiam się jakie nawozy wybrać na następny sezon - niby teraz NPK i saletra najtaniej, a jakoś tak drogawo - może warto inne rozważyć

Ile tego ASL'u strzechu zastosowałeś łącznie, a ile maksymalnie podczas pojedynczej aplikacji?

Ktoś ma jakieś doświadczenie z APP?

Edytowano przez Rafaur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez matias941211
      Witam, mam pytanie co posypać na koniczyne na wiosnę, jakie nawozy stosujecie?
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj