Polecane posty

robi57362    2358
tosia warta swojej ceny z początku produkcji miala kilka mankamentów ale ja juz kupiłem poprawiona wersję i jest naprawde ok

jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, robi57362 napisał:

tosia warta swojej ceny z początku produkcji miala kilka mankamentów ale ja juz kupiłem poprawiona wersję i jest naprawde ok

Dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Risto    62

Mądrze ma zrobiony mechanizm na folie, bo metalowe rolki i śrubą dociskamy jak w Metal Fachu, tylko MF stworzony do bel małych 120x120 patrząc na zdjęcie. Baloty duże też przyjmie. Ale z biegiem czasu jak człowiek sam to na myśl przychodzi owijarka firmy Zawady bo jeden operator wszystko zrobi stojąc przy niej. A do w.w. i innych firm trzeba niestety dwóch ludzi, jeden w traktorze a drugi przy rolce z folią. Zawady to taka namiastka samozaładowczej jak brakuje ludzi do pomocy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Tosia strasznie delikatnie zrobiona, w dalszym transporcie trzęsie się jak galareta.

Ale 6lat owija około 200 kulek rocznie i jeszcze nic nie pękło, ai nie odpadło

Na mniejsze gospodarstwo, godna polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1587
20 godzin temu, Risto napisał:

Mądrze ma zrobiony mechanizm na folie, bo metalowe rolki i śrubą dociskamy jak w Metal Fachu, tylko MF stworzony do bel małych 120x120 patrząc na zdjęcie. Baloty duże też przyjmie. Ale z biegiem czasu jak człowiek sam to na myśl przychodzi owijarka firmy Zawady bo jeden operator wszystko zrobi stojąc przy niej. A do w.w. i innych firm trzeba niestety dwóch ludzi, jeden w traktorze a drugi przy rolce z folią. Zawady to taka namiastka samozaładowczej jak brakuje ludzi do pomocy. 

Ma zwykłą i jeden ją obsługuje po to jest nóż żeby folie odcinał i nie ma potrzeby wiązania każdego balota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5586
Mam tą owijarkę. Po około 30 belach popuścił się tryb napędu walcy i przesunął na wałku. Tam powinien być jakiś dystans który zapobiega przesunięciu się tryba a jest tylko dokręcony jedną śrubą ósemką. Być może w fabryce zbyt słabo dociągneli bo później już nie miałem z tym problemów do końca sezonu. Trochę za szerokie jest też zawieszanie do ciągnika , w c360 trzeba ramiona mocno na bok odciągać żeby naszły na sworznie.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez keeway
      Jakie opony beda lepsze do cignia mf 235 do lasu jodełka czy zwykle cigniak bez napedu. 


    • Przez tomek2201
      Tak jak w temacie. Co według Was jest lepsze na drugą dawkę azotu w pszenicy ozimej. Na pierwszą i trzecia stosuje saletrę. Do tej pory na drugą stosowałem 150 kg mocznika ale zastanawiam się czy nie lepiej dać 300 saletrzaku. Odkąd stosuje mocznik na drugą dawkę zauważyłem że pojawiaja silne ataki chorób grzybowych. Nie wiem jak działa saletrzak na 2 dawkę bo nigdy nie stosowałem dlatego chciałbym dowiedzieć się jakie macie zdanie na ten temat i opinie osób które stosują saletrzak na drugą dawkę.
    • Przez abs100
      Przyszedł czas, że upatrzyłem sobie dwie kosiarki. Mianowicie mam na oku Pottinger Nova Car 290 na centralnym zawieszeniu oraz Claas Disco 3100 też na centralce. I tu moje pytanie która z nich jest wytrzymalsza? Macie jakieś opinie na ich temat?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj