Gość

Gdzie kupić szybę do zetor 5211 w dobrej cenie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Gdzie kupić tania a dobra szybę do zetora 5211. Chodzi o boczna górna. Jest dużo w necie za 50zl ale nw jak z trwałością. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Taniej ? To może z pleksy sobie wstaw , albo do szklarza idź . A co do trwałości - jak to szklane , łatwo zbić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Człowieku jaki ty jesteś tępy. Taniej bo

-dzwoniłem do jakiegoś faceta co miałem ulotkę to chce za nią 270zl

-w necie cena szyby w jakiś hurtowniach jest za 50 zł więc się pytanie się samo nasowa.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sklepów u was niema - bystrzaku ? Za 270 to chyba pancerną oferował . Ty nawet nie napisałeś jaka kabina . Na szybko zerknąłem . to 50 zł norma , ale podzwoń , może gdzieś gwarancję dożywotnią dają . Kuźwa boi się że 50 zł wyda i przepłaci ,,,

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie bój się nie martwię się że przeplace.. Ale dziekuje za rady 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jakie rady ? Temat bez najmniejszego sensu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktis    319
zamiast obrażać się wzajemnie tutaj na forum proponuje lepiej nic nie pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No bez przesady . No ale takie tematy , to chyba dla dzieci . A zresztą - Polecam taką za 270 , może nie jest lepsza , ale za to pięć i pół raza droższa . :ph34r:

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zetorki, temat bez najmniejszego sensu ale ściągnął takiego inteligentna jak Ty. Ale proponuję zakończyć nasza wymianę zdań 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467
to po co zakladasz temat bez sensu i sie jeszcze rzucasz chyba modow juz nie ma na tym forum

ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pytam się kulturalnie gdzie kupić dobra szybę zawiarę cenę bo lokalny sprzedawca chce 270 a w necie 50zl, nw jak z trwałością więc też się pteam może ktoś porostu poleci jakiś sklep. A ktoś mi wypisuje głupoty żeby mnie wkurzzyc to co mam się nie rzucać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Drogi Kolego . Skoro widzisz , że lokalny sprzedawca ma ceny z kosmosu , to udaj się kilka kilometrów dalej . Skoro średnia cena to 50 zł plus przesyłka , to nie ma wuja że w innym sklepie taka będą mieli za kilka dni . Kupowałem tylną , to cena w sklepie była niższa , niż bym zamawiał przez internet i doszły by koszta przesyłki . Czy to będzie satysfakcjonująca wszystkich odpowiedź ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak, tylko że ja nie znałem cen lokalnych. Szybki tel do gościa i sprawdzenie w necie. Pierwszy raz mi pękła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No dobra . Przesadziłem . Sory .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mezik0    64
Tani zamiennik może się różnić wymiarami kupowalem tylna w sklepie który prowadzi tylko zetora niestety nie była oryginalna bo wiadomo cena też inna otwory są okej ale jest ciut szersza i wyższa względem oryginalnej bo wadzi o lampy robocze a jeśli nie chcesz kupować drogo kup se tania i już co to trwałości jak nie rozwalisz to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztofz14    75

Proponuje kupić za 50zł,jak będzie coś nie tak to tą droższą.Masz 5szyb za jedną .Ja kupiłem do c385 dwie małe przednie po 12zł w sklepie bo stare były zamalowane więc dostały strzał młotkiem i nic się z nimi złego nie dzieje.

Edytowano przez krzysztofz14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dariusz123456789
      Witam nie mogę uzyskać wysokiego pedału hamulca prawego zetor 72 11 ( nowa pompka,wyrównywacz, przewód cylinderek i szczęki proszę o pomoc
    • Przez ZimowyZolnierz
      mam problem z zetorem 9540 jak w tytule traktor po wciśnięciu pedału sprzęgła hamuje, od czego zacząć poszukiwania? Dodatkowo jak obsługiwać wzmacniacz momentu obrotowego (pierwszy traktor z tego typu bajerami) skrzynia 4 biegowa.
    • Przez toobek
      Witam. Mam taki problem, mianowicie orałem zawsze moim Zetorem 7211 pługiem 3 skibowym Unia Grudziądz. Orałem zawsze na trybie pracy hydrauliki POZYCYJNA i ustawiałem głębokość kołem pługa. Wszystko szło pięknie orka ładnie szła. Niestety mam bardzo zakamienione pola i postanowiłem przetestować pług z jakimś zabezpieczeniem. I tak przetestowałem już 3 pługi. Problem polega na tym że te pługi były cięższe, brały szerzej na skibę i na POZYCYJNEJ i kole podporowym ciągnik nie mógł uciągnąć nawet mój obecny pług Unię TUR 35. Przestawiłem więc tryb pracy hydrauliki na MIESZANA i ciągnik bez problemu ciągnie pług nawet przy głębokiej orce tylko nie mogę ustawić głębokości orki. Raz głębiej raz płyciej. Gdy przednie koła wpadną w dołek to pług potrafi wyskoczyć gdy wjadą na górkę to pług zagłębia się po ramę. Proszę o radę czy da się coś z tym zrobić czy jednak muszę wrócić do starej uni Grudziądz. Myślę nad pługiem obrotowym chociaż 2 skibowym ale boję się że będzie to samo. A pola mam nie regularne zakamienione i teren górzysty. Jest jakaś rada na to z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!
    • Przez ZimowyZolnierz
      Witam w katalogu części naszego Zetora występują 4 świece żarowe w głowicy, natomiast fizycznie mamy świece płomieniową w kolektorze. Czy to oznacza że głowica jest nieoryginalna czy w starszej wersji z mostem zetorowskim po prostu tak jest? Oraz mam mega problem z rozruchem, w mrozy jak złapie początkowo chodzi na jeden cylinder, pora się szykować do remontu?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj