Polecane posty

adam1986    0

Witam! Czy ktoś z was zna jakąś firmę która dostarczy i zainstaluje na miejscu kojec dla psa w łódzkim? Widzę, że na google jest kilka firm co oferują kojce po 1500 zł, ale nie wiem czy to jest cokolwiek warte i nie rozleci się przy pierwszym solidniejszym podmuchu wiatru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz dwie lewew rece czy jak ? kojca nie umiesz sobie zrobic to troche zalosne jedziesz na zlom kupujesz rury na slupki do marketu po blache laty i przeslo ogrodzeniowe do domu skladasz i gotowe za kilka stowek
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

No dokładnie ^_^ to z linku to tylko przykład. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyrapaq    9
Kacperkuj-pom komentarz do słowa ,,...żałosne" zupełnie nie potrzebny!!! Weź pod uwagę to, że człowiek ma zazwyczaj rękę prawą i lewą oraz głowę na karku. Skoro szuka kojca gotowego to, nie dlatego, że nie potrafi sam czegoś zbudować tylko może nie mieć czasu, żeby to zrobić. Jak na przykład chcesz nowy pług to jedziesz na złom i coś ,,lepisz" ze staroci czy kupujesz w składnicy. Łapiesz to?
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3789
adam1986    0

@tytanowyJanusz No właśnie dlatego pytam o firmę, bo wiem, że takie istnieją i wolałbym zapłacić nawet 2 tysiące a mieć sprawę z głowy i się nie dłubać. Wiem, że gdybym sam to zrobił to byłoby taniej, może i lepiej ale jakoś nie mam na to czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6699

Mam taki kojec 2x3 już z 5 lat dałem chyba 1200 zł firma z małopolski i nic się z nim nie dzieje a siedzi w nim labrador, jak chcesz to zrobię Ci zdjęcie, jest chyba na nim naklejona wizytówka z nr tel 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam1986    0
Dnia 29.11.2018 o 14:28, radekz200 napisał:

Mam taki kojec 2x3 już z 5 lat dałem chyba 1200 zł firma z małopolski i nic się z nim nie dzieje a siedzi w nim labrador, jak chcesz to zrobię Ci zdjęcie, jest chyba na nim naklejona wizytówka z nr tel 

Dziękuję, bardzo poproszę o namiary :D

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez hodowlany
      nie macie takiego problemu bo u mnie jeden drugiego doi i potem sierść sie naje i raz przez to zdechł mi cielak <_<
    • Przez bart07
      Witam.
      Poszukuję mechanika zajmującego się naprawą ciągników rolniczych, chodzi mi o mechanika znającego się na Fergusonach serii 61XX a konkretnie o MF'a 6180.
       
      Prawdopodobnie mam do wymiany sprzęgło. Przy okazji dobrze by było sprawdzić ogólny stan ciągnika, pomierzyć ciśnienia itp.
       
      Możecie polecić mi jakiegoś znawcę tematu? Dobrze by było gdyby nie zdzierał majątku za godzinę pracy, ale naprawę wykonał solidnie i sumiennie coby nie okazało się, że trzeba drugi raz rozpoławiać ciągnik.
      Najlepiej gdyby mechanik był z łódzkiego, lecz niekoniecznie.
       
      Pozdrawiam
       
      P.S jeśli zły dział proszę o przeniesienie.
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam, poszukuje byczków mięsnych na terenie woj. łódzkiego. Ktoś coś ? 
      waga od 80  do 200-300 kg. 
    • Przez Sebaaaa94
      Witam proszę o podanie lokalizacji bazarow w woj łódzkim gdzie np mogę zakupić cielaki. 
    • Przez seba710745
      rok 1990
      cena 170zł(za całosci)
      Witam mam do sprzedania rozsiewacz Kos na częsci.W kosie pekła tasma i wałek.Nie zrobiłem tego ponieważ okazyjnie kupiłem rozsiewacz lej.
      Moge sprzedać osobno
      -skrzynie kosa
      -koła z dedtkami i oponami(opony w bardzo dobrym stanie)
      -wszystkie osłony
      -cała przekładnie
      Jesli masz jakieś pytania to pisz na forum lub zadzwoń na  numer 791808003.Na sms nie odpisuje.


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj