News
Ania2017

Produkcja nasienna warzyw. Firmy nasienne

Polecane posty

Ania2017    1

Witam.

Temat założyłam głównie po to abyśmy mogli dzielić się doświadczeniami w uprawach warzyw na nasiona i opiniami na temat firm nasiennych dla jakich jesteście producentami.

Jesteśmy gospodarstwem które od kilku lat zajmuje się produkcją nasion ogórków. Próbowaliśmy również inne warzywa oraz kwiaty które wychodziły nie najgorzej🙂

Planujemy również w przyszłym roku siać dynie i cukinię i tutaj mam pytanie.

Jakie inne firmy polecacie? Jak z wyplacalnością? 

Brałam pod uwagę Legutko lub vilmorin.

Proszę o opinię tez o innych firmach.

My robimy nasiona dla PNOS-u.

20170723_112442.jpg

kolopopo    3

Część,mam pytania do towarowej uprawy cebuli, chodzi mi o nakłady pracy ludzkiej w uprawie polowej.Kidy i ilu ,, rąk,, potrzeba od siewu do odbioru.ciekawi mnie, też jak organizujecie pracę ludziom.

ISS_HD_Live-20180805_105128.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Grzesiek84
      Witam mam zamiar na użytek domowy kupić łuparkę, dodam że w sumie będzie pracować na 4 gospodarstwa domowe. Myślałem nad pionową 10 ton np. Zipper ZIHS10T lub Hecht 6100 proszę o pomoc w wyborze. Może ktoś tego typu posiada i może się wypowie lub przynajmniej na temat samych firm czy coś są warte. Cena max 1800-3000zł

Proszę o usunięcie tematu otworzyłem temat z dziale narzędzia
    • Przez artur1295
      Witam
      Chciałbym się dowiedzieć jakiej firmy olej silnikowy polecacie?
    • Przez przemek230591
      Witam orientuje się ktoś czy w najbliższym czasie będzie na terenie woj. świętokrzyskie , małopolskie, organizowany kurs z produkcji integrowanej prosił bym o namiary na taki kurs
    • Przez Przemek360Agro
      Witam chciałbym się zapytać posiadaczy takiej lub podobnej brony talerzowej jakiej ona jest firmy i ile waży. Nie ma na niej żadnej tabliczki. Ma 28 talerzy.

• Przez Skanalop
      Witam serdecznie.
      Szukam konkretnych opinii o firmie RogoFarm. Kupował ktoś może od nich cielęta ? Chodzi mi głownie o byczki. Jak przedstawia się u nich zdrowotność, ceny ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj