fito1973

WYCOFYWANE ŚRODKI OCHRONY ROŚLIN

Polecane posty

benek79    16

Tez byłem zdziwiony jak zobaczyłem date produkcji. Opakowanie orginalne a data nie była przerabiana. Nie wiem po ile był w sprzedazy wczesniej ale teraz zapłaciłem po 100zł za litr . Nie załuje bo rdes kolankowy w pietruszce poszedł cały i ogorecznik tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fito1973    0

faktycznie, środek był w sprzedaży, PIORiN rozpoczął już sprawdzanie tego Gesarda, oferowany był w rożnych regionach, myślę że to już kwestia czasu, aż zniknie całkowicie, a dostaw nowych nie będzie.....

w każdym bądx razie środka ochrony roślin Gesard 500 SC nie można stosować ani prowadzić nim obrotu, a w przypadku propozycji zakupu należy poinformować Policję lub PIORiN,

taka sprzedaż to poważne wykroczenie, więc lepiej się zastanowić dwa razy niż później być ciąganym po sądach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hppiotr    0

Właśnie jestem ciekaw co się dzieje z Pyrinexem czy istnieje jakiś zamiennik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164

dursban. Tylko zależy do czego chcesz używać. Skład taki sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, do kiedy można kupywać i stosować Karben?


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się stało z Maczuga i Funabenem 500 SC? Zezwolenia jeszcze na kilka lat a w wykazie nie ma.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
newagro    7

Jeśli jest ktoś zainteresowany m.in. informacjami o terminach wycofywania środków ochrony roślin, a także o innych zmianach zachodzących w wykazie środków to mogę zaproponować usługę NewAGRO PRESTIGE. Dzięki, której otrzymają państwo co miesięczne zestawienie ze środkami zarejestrowanymi, wycofanymi oraz ustalonymi terminami wycofania z obrotu.

 

Dodatkowo na stronie www.ochrona-roslin.com.pl dostępny jest wykaz aktualnie zarejestrowanych środków wraz z ich etykietami instrukcjami stosowania.

Edytowano przez newagro

Najpopularniejsza wyszukiwarka środków ochrony roślin w Polsce oraz ciekawy blog tylko na www.agrofy.pl  :D  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Hej, a ja mam takie pytanie o wykaz biologicznych środków ochrony roślin, znalazłam jedynie na stronie firmy Koppert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
newagro    7

Jeśli chodzi o organizmy pożyteczne to również syngenta oferuje takie preparaty pod nazwą Bioline Syngenta

Edytowano przez newagro

Najpopularniejsza wyszukiwarka środków ochrony roślin w Polsce oraz ciekawy blog tylko na www.agrofy.pl  :D  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
newagro    7

Komunikat MRiRW dot. rozporządzenia NR 1107/2009 "W zakresie zużycia zapasów środków ochrony roślin"

Z treścią można zapoznać się na stronie ministerstwa dotyczy ona głównie podmiotów prowadzących obrót i dystrybutorów, gdyż dla ostatecznego odbiorcy termin pokrywa się z obowiązującą jeszcze ustawą o ochronie roślin z 2003 roku

IV KOMUNIKAT W SPRAWIE STOSOWANIA PRZEPISÓW ART. 46 ROZPORZĄDZENIA NR 1107/2009 W ZAKRESIE ZUŻYCIA ZAPASÓW ŚRODKÓW OCHRONY ROŚLIN

 

Rozporządzenie obowiązuje od 14 czerwca 2011 roku


Najpopularniejsza wyszukiwarka środków ochrony roślin w Polsce oraz ciekawy blog tylko na www.agrofy.pl  :D  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez raptowny56
      Witam panowie  i panie chciałem zapytać czy środek Nikosar OD 60 nadaje się na chwasty w wiklinie jest on przeznaczony do zwalczania chwastów w kukurydzy pytanie czy nie spali on wikliny wiklina dopiero co zaczyna puszczać .Z góry dziękuję za pomoc ?
    • Przez Lino
      Czy mogę wymieszać środek Aspik 250 EC z Azoksar Super 250 SC?
    • Przez losktos
      Tak jak w temacie, wiosna coraz bliżej więc piszcie jakie macie strategie skracania zbóż. Prosiłbym o uwzględnienie również odmiany zboża (jak wiadomo inaczej podchodzimy do odmian krótko- a inaczej do długosłomych), fazy stosowania i mniej więcej poziomu nawożenia.
       
      Na początek moja strategia w pszenicy:
      Faza BBCH 30/31 - 1l CCC + 0,1-0,15 Moddus, odmiany Bamberka i Rywalka. Wysokość roślin wg COBORU: Bamberka 89 cm, Rywalka 103 cm tak więc odmiany dość niskie. Poziom nawożenia N ok 150-160 kg/ha
    • Przez Makis2111111
      Witam co mogę zastosować w pszenicy? z herbicydem będę pryskał mustangiem prawdopodobnie i do tego na miotle i owsik ATLANTIS 12 0D 0,5L + BIOPOWER 0,5L bo chciałbym dać jakieś aminokwasy lub mikroelementy czy jakieś siarczany magnezu np czy coś inneg co wy stosujecie np ??
       
    • Przez kingway
      Witam , mam pytanie jaki oprysk na łubin przedwschodowo i w jakiej dawce  ? Myślę nad Boxer lub Fantasia 800 EC . Fantasia niby tańsza . Może macie jakieś lepsze sprawdzone opryski ? Bo ja jakoś do łubinu do tej pory nie miałem szczęścia tylko same chwasty 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj