Skocz do zawartości
shiftmp3

Zakup ciagnika i maszyn za pomoca PROW

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pokurek    0

no ok ale chodzi mi o to ze te 20 ha to na wlasnasc bym kupil i w tedy bym sie zglosil o przyznanie m i tych maszyn bo mial bym wtedy papiery i udokumentowane w nich ile ma ha ziemi.Czy móglbys mi objasnic na czym to polega i jak sie sklada ten wniosek o przyznanie tych maszyn i ciagnika bo jestem w tym

"zielony"

wojtas972    8

nie musisz miec tych gruntow na wlasnosc wystarczy ze bedziesz dzierzawil no i zeby dostac dotacje na MR to musisz miec wyksztalcenie rolnicze

pokurek    0

aha czyli mósial bym miec wyksztalcenie rolnicze zeby dostac te dotacje...bo przejme gospodarstwo po Tacie który z zawodu nie jest rolnikiem tylko górnikiem i chcialbym po nim przejac te gospodarstwo i dlatego sie pytam czy mozna by tak bylo z robic z tymi maszynami..

sorka ze bledy ale szybko pisane bylo wiec sorka ;) a nieda sie inaczej tylko na tego Mlodego Rolnika??

Wiadomość z agroFakt.pl

bies11kgr    5

a koledzy powiedzcie mi ile kasy muszę dac od siebie

jaki ciągnik mogę liczyć z areałem 24 ha (15ha łaki 9ha ornei)

z góry bardzo ale to bardzo dziękuje za odpowiec :)

a koledzy powiedzcie mi ile kasy muszę dac od siebie

jaki ciągnik mogę liczyć z areałem 24 ha (15ha łaki 9ha ornei)

z góry bardzo ale to bardzo dziękuje za odpowiec :)

pawelol111    709

Liczyć to możesz ale na siebie bo na ten moment kasa się skończyła i programy również. Trzeba czekać do 2014 roku i dopiero wtedy dowiesz się jakie są warunki do spełnienia oraz jakie dofinansowania.

edi25    0

ojciec ma 50 lat mamy 30ha i jesli ruszy modernizacja w tym kwartale chcielibysmy skladac wniosek na ciagnik ok 75km z turem. Nigdy nie korzystalismy z zadnego programu.Na jakie dofinansowanie mozemy liczyc 40,50,60% gospodarstwo poozone jest na terenie NATURA 2000?? Ja mam wyksztalcenie rolnicze ale chyba nie warto przpisywac na mnie skoro narazie nie ma szans na mlodego rolnika.

Prosze o wyjasnienie bo nie orietuje sie dokladnie w tym.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się