Polecane posty

Kupię ciągnik Ursus 1614 . Konkretnie chodzi mi o ciągnik ze zdjęć poniżej. Proszę o pomoc w kontakcie z obecnym właścicielem.

148443-4-635x423-ursus-c-1614-1982.jpg.15f44829306a0f81ad48305f96b13bf7.jpg148443-2-635x423-ursus-c-1614-1982.jpg.95703b57e8f37ec850da1cd154ca6567.jpg148443-3-635x423-ursus-c-1614-1982.jpg.374db9d28180abbca4bbedf3ac7ee43c.jpg148443-5-635x423-ursus-c-1614-1982.jpg.8c5728d21f60b69136eb20e2060b4e33.jpg148443-1-635x423-ursus-c-1614-1982.jpg.75db6e9ec75d0e0d1dd51c6e88b4c89e.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to była pierwotnie 1212 później był założony przód a jeszcze później zmieniony silnik od 1614 dlatego maska jest płaska .

Jeśli chodzi o kontakt ze mną 

608 199 588

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lassie    127

koniecznie musi być ten ?,co on ma takiego w sobie ? mojego co sprzedam  ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5578
Jesteś na sto procent pewien ,że to silnik od 16-stki ? bo jeśli ktoś tylko dołożył samą turbinę do zwykłej 6-stki to lepiej się w to nie pchać.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenix30    172
Jak dla mnie to trochę za bardzo odpicowany. Mój znajomy kupił 16.... Bez polerki i 4lata jeździ. Oprócz małej awarii Podnośnika... Śmiga aż miło popatrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że był odpicowany czy jest albo czy będzie to najmniej ważne. Mnie interesuje lokalizacja jego aktualnego miejsca pobytu. Może wasz wujek , kuzyn, szwagier czy sąsiad go ma to powiedzcie mu o chętnym kliencie na odkupienie i o kontakcie ze mną . Z góry dziękuję wszystkim za pomoc .  😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że Mikołaj pomoże i w prezencie jakieś dobre wieści przyniesie gdzie jest poszukiwany przeze mnie Ursus 1614 , ale niestety chyba nikt go nie widział w Polsce 🙁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1117
50 minut temu, Łukaszewski napisał:

Jak właściciel nie ma neta to może mieć jego sąsiad , szwagier czy brat i może mu przekazać info o moim ogłoszeniu .

Jak bys mial znajomosci w komunikacji wydziale lub policji to po numerze ,,vin,,nowego właściciela mozna by namierzyc :)

A jak go sprzedawales nie masz żadnych danych ?

Po szturku do klebka  by doszedl :)

czasem jak to sie mówi z podziemia mozna kogos wyciagnac 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Taki mocny sentyment że musi być konkretnie ten??? Czy jakiś inny powód? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, mf362 napisał:

Jak bys mial znajomosci w komunikacji wydziale lub policji to po numerze ,,vin,,nowego właściciela mozna by namierzyc :)

A jak go sprzedawales nie masz żadnych danych ?

Po szturku do klebka  by doszedl :)

czasem jak to sie mówi z podziemia mozna kogos wyciagnac 

Byłem u drugiego właściciela i twierdzi że nie ma umowy z trzecim właścicielem bo gdzieś się zgubiła

4 godziny temu, tobi866 napisał:

Taki mocny sentyment że musi być konkretnie ten??? Czy jakiś inny powód? 

Powody są różne ale największy to sentyment .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1117
18 godzin temu, Łukaszewski napisał:

Byłem u drugiego właściciela i twierdzi że nie ma umowy z trzecim właścicielem bo gdzieś się zgubiła

Powody są różne ale największy to sentyment .

Kurcze ja jak sprzedawalem to zawsze w pamiec sie rzucilo gdzie jakis samochod czy maszyna poszla ;)

Facebook czy gdzies udostępnij moze bd wieksza szansa lub cos :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez Awek
      witam , od pół roku posiadam ursusa 1224 i od początku był problem z podnosnikiem , nie podnosił agregatu siewnego tzn podnosił na pełnym gazie a jak ujmowałem gazu to zaraz opuszczał , pojechałem na pole i po chwili nie chciał opuscić  albo nie chciał podnieść , jak jechałem drogą to na całym gazie bo zaraz opuscił i problem był z podniesieniem nawet gazowanie nic nie dało , więć wymieniłem pompe na wzmacnianą nową , nowy tłok i cylinder , rozdzielacz po regeneracji ,filtry nowe , oleju jest max , i to samo więć pomysłem ze rozdzielacz moze jest trafny więc oddałem na gwarancje i stwierdzili ze jest dobry i to samo , wie moze ktos co jeszcze moze być nie tak ? i na pokrywie podnośnika od strony fotela  są dwa otwory w jeden jest wkręcony korek a drugi otwór jest wkręcona sruba która wchodzi w rozdzielacz zwykła sruba z otworem i tak mysle czy nie powinno być tam jakiegoż zaworu , bo miałem dwóch mechaników i kazdy mówi jedno (panie jak wszystko nowe to nie wiem co moze być ) i tyle aby wiem  z góry dzięki za odp
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj