Novo181818

komputer do opryskiwacza

Polecane posty

Novo181818    1
Chciałbym zamienić zwykły rozdzielacz na elektrozawory z prostym komputerem bez obsługi hydrauliki. szukam porady co wybrać, na co zwrócić uwagę. Interesuje mnie głównie używany sprzęt. Przy okazji może ktoś ma taki zestaw na sprzedaż? interesuje mnie zestaw 5 sekcji roboczych

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Kondzio55
      Mam problem z moim komputerem w prasie Br 6090 . Mianowicie,przy owijaniu siatką,gdy aparat już się podnosi to komputer postanawia się resetować czyli wylączy się i wlączy samoczynnie,ale sam już musze dokończyć podnoszenie aparatu aby  uciąć siatke.Siatka owija się caly czas nawet przy resetowaniu. Jest to troche uciązliwe bo trzeba czekać i podnieśc i w tym czasie troche siatki już wciągnie.Dzieje się tak co 15 bel ,czasami co 30 a czasem nawet co 5 bel.  Gdzie szukac przyczyny,komputer,gdzieś kable zwarcie,czujniki??

Drugie pytanie czy da sie ustawić czas pikania od zakonczenia owiniecia siatką do dzwieku?? Owine bele i dopiero po 6 sekundach pika ze bela jest owinieta chociaż już dawno mam ją owinietą i po wyrzuceniu beli musze sam wylączyc sygnał.
    • Przez mrursusc330
      siemka grupowicze ma pytanie ile powinno mniej wiecej kosztowac piaskowanie ramy i lanc opryskiwaca 300l bo zawiozłem do piaskowania i facet mi powiedział ze on za tą usługe chce 600zł wydaje mi sie ze jest to przesada i tak mysle spytam moze akurat ktos miał z tym styczność 

• Przez grzegorz19941
      Witam, niedawno kupiłem paszowóz strautmann verti mix 1050. Paszowóz posiada komputer tylko jest pewien problem- nie mam zielonego pojęcia jak nim się obsługiwać. Komputer to moba mc 1050. Jeżeli ktoś ma taki komputer prosiłbym o wytłumaczenie od czego poszczególne klawisze. Pozdrawiam serdecznie Grzegorz
    • Przez keis71
      Witam.Posiada ktoś z użytkowników instrukcję obsługi sterownika EH2  CAS.2.System do opryskiwacza Douven.Chodzi mi o ustawianie ilości cieczy na hektar.(górny panel na zdjeciu).Za pomoc byłbym wdzięczny.

• Przez rabit500
      Witam forumowiczów
       Mam problem z komputerem pokładowym w e524 a więc dzisiaj w trakcie koszenia Zgasły mi wszystkie Dolne kontrolki, to jest ustawienia hedera kombajnu kontrolki pokazujące zapchanie wytrząsaczy i tak dalej I teraz mam do was pytanie gdzie można szukać przyczyny tego że wszystko nagle umarło Dodam jeszcze że Po ponownym odpaleniu kombajnu wyświetlacze zaczely pokazywać losowe numery i litery na dwóch wyświetlaczach jak na załączonych zdjęciach,i do tego cały czas piszczy alarm i świeci się czerwony trójkąt do czasu gdy podciągnę ręczny na pierwszy ząbek oprócz tego ustawienia zmiany obrotów wentylatora młockarni działają prawidłowo. Dodam że kilka dni temu wymieniłem linkę od gazu. na 2 zdj sytuacja zaraz po odpaleniu a 1 gdy trzymam przycisk
      Ktos ma jakis pomysł. Jak z tego   wybrnąć
      pozdrawim jarek

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.