kiken

obudowa łożyska wałka WOM c 360 3p

Polecane posty

kiken    0

Witam mam problem zdobyć taką obudowę łożyska wałka WOM , montowaną od 08.1989 r wraz z nowym typem zaczepu będę wdzięczny chociaż za nazwę katalogową czy numer pozdrawiam

co to Jest.jpg

blotniki-ursus-c-360-005.jpg

blotniki-ursus-c-360-3p_34011_20_1203892.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno to jest zaczep c-360 bo były dwa rodzaje zaczepów ale takiego z moich informacji nie było coś takiego na podobę było w Zetorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiken    0

Tak nasz jest 3P  ale katalogu nie mam , może Ktoś znajdzie u siebie nazwę, numer cokolwiek. Pod nazwą ,,korpus pośredni łożyska wałka WOM do starego typu jest do nabycia wszędzie bez problemu, ale ten typ obudowy jakby nie istniał w poszukiwaniach można nerwy stracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobra66    5
Sprawdź na e-składnica.pl Wpisz oprawa łożyska kołnierzowa tylko musisz sprawdzić po wymiarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiken    0

Przejrzałem wszystkie produkty ,,oprawa kołnierzowa" niestety jak zwykle nic, już wcześniej widywałem podobne od bizona czy pokrywa wałka WOM c 385 i ta  wzrokowo najbardziej pasuje nie wiem jak wymiary

 

  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bears    543

Tego nie dokupisz nowego, kiedyś obdzwoniłem mnóstwo sklepów łącznie z tymi największymi hurtowniami. Jeśli znajdziesz to daj znać ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobra66    5
Sprawdzałeś czy od zetora by nie pasowało. Wygląda niby innaczej ale aby na śruby pasowała i na łożysko bo do samej pokrywy z uszczelniaczem to można samemu brakujące otwory dorobić. Nr. katalogowy zetora to : 67111909 sprawdź w galerii jak to wygląda, a jak trafisz na dobrego sprzedawcę to i wymiary Ci poda a wtedy będziesz pewien czy to będzie pasowało, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też bede przerabiał na nowy typ i jest opcja zeby obciąć te typowe do takich rozmiarów, albo kątówką, albo na frezarce dla bardziej profesjonalnych fachowców i na moje oko nie wiele bedzie sie roznic od orginału 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Arek
      Wymieniłem simering na nowy silikonowy i niestety olej nadal przecieka, wałek ma już wyżłobienie pod uszczelniaczem. Da się jakoś temu zaradzić oprócz wymiany całego wałka ?
    • Przez farmer78lbl
      witam szukam tylny most z dokumentami na c 360 c355 4011 z wojewodztwa lubelskiego w rozsadnej cenie
       
    • Przez Pumba2152
      Witam, przymierzam się do przekładki silnika i potrzebuje zakupić flansze/kryzę/obudowę sprzęgła aby spiąć wszystko razem 
      Czytałem na forum to kiedyś podobno jakieś Pan z okolic Częstochowy robił taki gotowy zestaw do montażu. Szukałem i wszystkie ogłoszenia nieaktualne. Ktoś coś wie gdzie można to zakupić?
      Jakiś namiar na człowieka co się tym zajmuje, bądź z czego można zastosować obudowę? Słyszałem że od raka pasuje ale nie wiem....
      Pozdrawiam
    • Przez Jontek
      Pilnie kupię do TURa do c 4011, C360 łyżkę, wysięgnik, hydraulikę. Mocowanie mam własne. Do 100 km od 63 - 500.
      Cena jak najniższa.
    • Przez Freek
      Chciałbym wymienić końcówkę womu ale boję się że jak go wyciągnę to coś w skrzyni spadnie. Może ktoś coś takiego robił i może pomóc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj