Polecane posty

rogerr33    0

Witam 

Pomyślałem że założę temat bo sezon na lepsze ceny nadchodzi. Może podzielicie się dobrymi skupami z kraju gdzie zapewne skupiający,,handlarze "sprzedają. A gdzie moze i nam sie calo samochodwe ilości wywozic. Jestem z lubelskiego i tu jest srednio z cenami każdy wozi gdzies pod kilce bardziej na północ. Gdyby ktoś wiedział o dobrym i dobrze prosperujacym i wyplacalnym zakladem to można wrzucić namiary adres internetowy ogólnie kontakt. To każdy mógłby porównać czy sprzedać na miejscu czy szukać dalej. Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ovi    210
Pszenica jęczmień ozimy 760zł brutto Farmer w lubelskiem, co dziwne tylko w co 10 przyczepie wołka nie widzą pewnie chcą sobie nowe silosy odbić warte kilka milionów warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej78    585

Z wołkiem rzeczywiście jest plaga.Na rynku jest problem z pastylkami do gazowania , a  cena puszki specyfiku ostatnio znacznie wzrosła.W ubiegłym tygodniu zbyłem pszenicę  790 brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Ja dwa tyg. temu pszenicę sprzedałem po 850 + VAT. Pow. Łęczycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cris10    96

TomaszStach napisał:

Ja dwa tyg. temu pszenicę sprzedałem po 850 + VAT. Pow. Łęczycki

Kto tak płaci? Wiele ton poszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

cris10 napisał: Kto tak płaci? Wiele ton poszło? Młyn Bogusław Grecki. Poszło 3,5 tony. Jak sam powiedział, nie jest to jakaś super dobra pszenica, ale duży plus że nie porosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Skanalop
      Witam serdecznie.
      Szukam konkretnych opinii o firmie RogoFarm. Kupował ktoś może od nich cielęta ? Chodzi mi głownie o byczki. Jak przedstawia się u nich zdrowotność, ceny ?
    • Przez MariuszGrski
      Witam jestem zainteresowany hodowlą królików na większą skale tylko nie wiem gdzie bym mógł je sprzedać najlepiej żeby skup znajdował sie w woj.łódzkim, wielkopolskim albo kujawsko pomorskim.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj