yacenty

Hardi HC5500 a trimble 750 - jak połączyć?

Polecane posty

yacenty    3883

Słuchajcie chciałbym rozszerzyć opryskiwacz bazujący na sterowniku Hardi HC5500 o nawigację do zamykania sekcji opryskiwacza, aby nie robić nakładek.

Co musi mieć opryskiwacz - jakie dokładnie moduły, wersje sterownika HC5500 a co dokładnie musi mieć wspomniany wyżej trimble GFX 750 aby sterować sekcjami?
A może wystarczy np Trimble 500 do kontroli sekcji z wyżej wymienionym komputerem?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

@Bartek933 czy jak tak niezrozumiale napisałem? nie rozszerzam belki a chce rozszerzyć funkcjonalność sterownika opryskiwacza o funkcje boom control


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391

Gdybym zrozumiał to nie zadawał bym pytań


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Gfx 750 to bardziej rozbudowany terminal, szczególnie do prowadzenia, z Muellera kupisz sporo tańsze modele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883
do łatwego spiecia z hardi hc5500?

Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113

poszukaj przewodnika po kablach  trimble ale jak się dowiesz cenę kabli to cię wyprostuje i odechce się przy sprzedaży nawigacji wszystko proste a w praniu odlot Ja szukam kogoś kto używa EZ REMOTE proszę o info 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883
ja teraz dopinam temat pilota

Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113

BEZ SERWISANTA RACZEJ SIĘ NIE OBEJDZIE  A NAZYWA SIĘ ez BOM TU MASZ PO ANGIELSKU PO POLSKU NIEMA DOPÓKI KTOŚ NIE POZWIE DYSTRYBUTORA TRIMBLE O SPRZEDAŻ BEZ INSTRUKCJI PO POLSKU TO BĘDZIE JAK JEST POLSKA TO" CIEKAWA KRAJ  "  SPRZEDAJĄCY WŁAZI DO DU..DOPÓKI CHCE CI SPRZEDAĆ A PÓŹNIEJ JEŚLI NIE CZUJE KASY TO  CIĘ PIER..... NIESTETY MUSZĄ WYMRZEĆ ZE DWA POKOLENIA PO KOMUNIE ŻEBY COŚ SIĘ ZMIENIŁO  A INFORMACJE SERWISOWE CELOWO SĄ BLOKOWANE I UTRUDNIANE A GWARANTUJĘ ŻE SAM NIE ZDZIAŁASZ NIC BO WYSTARCZY ZE NA PO WPROWADZENIU DONYCH NIE PRZYTRZYMASZ JEDNEGO PRZYCISKU NA NP.3 SEK I NIC NIE ZADZIAŁA A NIKT CI TEGO NIE POWIE  

JA SZUKAM DO OBEJRZENIA KABLI 2 SZT DO EZ REMOTE 67094  i  75407  

http://support.datavaxt.se/wp-content/uploads/2016/04/CFX-750-User-Guide-7B.pdf ZAPOMNIAŁEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

kto ci taką krzywde zrobił ze sie do mnie drzesz?
A po co serwisant? Trzeba pooglądać internet poczytać instrukcję i już - działać.

Skoro sobie sterownik do opryskiwacza po francusku ustawiłem to i poradzę z nawigacją która ma wgrany język polski


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113

WIĘC POCO PYTANIE NA TYM FORUM A PÓŹNIEJ ODZYWKI TYPU" DRZESZ" I TO DO KOGOŚ KTO CHCE POMÓC TYPOWO WIEJSKIE ZACHOWANIE KTÓRE MNIE OBRAŻA                   ŻYCZĘ POWODZENIA I NAWET NIE PODEJRZEWASZ JAKIE WYZWANIE PRZED TOBĄ CZEKA 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

jakbyś się choć troche interesował internetem to byś wiedział ze nie pisze sie dużymi literami bo to swiadczy  o darciu się


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113

A może mi tak wygodnie a sensem jest treść a nie wielkość liter- może nie jestem trendy ale  nie mądrzę się na wszystkie tematy które się nawiną .Jeśli zajmuję głos i dyskusję to wiem o czym piszę a jeśli pytam to oczekuję tego samego .I jeszcze raz pytam poco pytasz innych zajmujesz im czas  skoro stwierdzasz ze przy pomocy internetu dasz sobie radę Nie rozumiem ! i ta wypowiedz bez darcia  Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

Dzięki, temat rozpykałem już, na wiosnę już wjedziemy w pole z kontrolą sekcji. Zakupiłem moduł trimbla do sterowania opryskiwaczem Trimble Field-IQ


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepiorek    18

Prawdopodobnie wystarczyło kupić licencję VRA przez port szeregowy, okablowanie RS-232 a opryskiwacz powinien mieć moduł , który umożliwiał w opryskiwacza ciaganych sterowanie dyszlem lub kołami. Hardi miał opracować optogramowanie które nie potrzebuje w/w modułu. Jeżeli tego nie ma to wtedy Field-IQ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

nie miał, bo to zawieszany i tego controlboxa nie było


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez b0ss
      Witam potrzebuję instrukcji obsługi w języku polskim czechosłowackiego ładowacza UNHZ 750 
    • Przez yacenty
      Kupiłem używany sterownik do opryskiwacza Hardi - HC5500, założyłem dziś przejściówkę zasialania z polskiej zapalniczki na niemiecką.
      Podłączyłem panel sterujący do zasilania, a monitor kablem sygnałowym (ze złączką jak do starych drukarek). Grubego kabla sygnałowego do puszki rozdzielczej nie podłączyłem.
      Włączyłem zasilanie - na panelu sterującym świeci się zielona dioda. Na monitorze włączyło się podswietlenie ale nic nie pokazuje monitor.
      Podłączyłem puszkę rozdzielczą, do puszki były podłączone: zawory sekcyjne, przepływomierz i kabel od czujnika predkości ale bez czujnika.
      Niestety dalej monitor jest tylko podświetlony.

      Powiedzcie mi czy aby ten monitor wystartował muszą być podpięte wszystkie czujniki i zawory łącznie z główny i regulującym? czy można podłączyć sam sterownik i powinien wystartowac? W Bravo wystarczy podłączyć zasilanie bez puszki i sterownik startuje.
    • Przez RU68
      Czy ktoś używa EZ REMOTE  do  TRIMBLE CFX dla niewtajemniczonych zdalne sterowanie funkcjami 
    • Przez DelPiero
      Witam stoję przed zakupem nowego opryskiwacza DO 4000L, Chciałbym żeby opryskiwacz posiadał dość dobre wyposażenie wyposażenie np : boom control/guide, skretny dyszel lub oś, GPS to podstawa. Czy w lubelskim jest diler Agrio? Może ktoś poleci dobrego handlowca (lubelskie). Pozdrawiam :)
    • Przez mx430
      Witam założyłem taki temat gdyż chce kupić zgrabiarkę dwukaruzelową z grabieniem do boku prosiłbym użytkowników tych maszyn o opinie i na co zwrócić uwagę przy kupnie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj