DEMONxXx

Renault 155.54 rozdzielacz EHR

Polecane posty

DEMONxXx    13

Witam 

Da się samemu zregenerować rozdzielacz EHR?  Chodzi mi o wymianę uszczelnien to coś pomoże czy wyrabiają się tam części metalowe?

są tam jeszcze jakieś uszczelnienia oprócz oringów na elektrozaworach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

a może napiszesz po co chcesz go regenerować?


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DEMONxXx    13

Na ciepłym oleju na wolnych obrotach prawie nie podnosi obrotówki słychać jak przelewa się olej muszę dodać gazu tak na 1000 obrotów na zimnym jest dobrze pompa nowa ciśnienie na zimnym na wolnych 200bar na ciepłym 190

Zaraz wykręce elekrtrozawory może oringi słabe

Edytowano przez DEMONxXx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DEMONxXx    13

Co to jest niskie cisnienie sterowania  EHR?

Chodzi mi o to czy jest w rozdzielaczu coś co można samemu wymienić żeby olej nie przepływał bokiem tylko na siłowniki.

Wiem ze bez rozłożenia na części nie stwierdze co jest zużyte ale nie ma sensu go rozbierać jeżeli nic tam  sam nie wymienie dlatego pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIOTREK79    1

Niskie ciśnienie steruje wysokim a niskim ciśnieniem steruje elektryka. jeśli masz za małe niskie ciśnienie to raczej nie będzie podnosić choć by miał na pompie 300bar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DEMONxXx    13

gdzie ustawia się niskie ciśnienie? skąd jest zasilane? Gdzie najlepiej je zmierzyć?

Edytowano przez DEMONxXx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DEMONxXx    13

skrzynia 24/8 z półbiegami  ustawiałem 23 bary na wolnych na ciepłym i z tym nie ma problemów. 

Czyli ze przy tej skrzyni cisnienie na ehr idzie idzie od niej?

A skąd  brane jest ciśnienie ehr przy przekładni mechanicznej? 

Edytowano przez DEMONxXx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez damianzb9613
      Witam, co może być przyczyną mokrego kolektora wydechowego i całego tłumika aż do samej góry (podstawiłem puszkę pod tłumik to nakapało oleju z paliwem czy coś takiego )zostały wymienione pierścienie tłokowe , uszczelki pod głowicą i pompa paliwa i wtryski były sprawdzone.
    • Przez Piotrek106
      Witam, mam pytanie z jakiego samochodu podchodzą klocki hamulcowe do ciągnika renault 106.14?

       
    • Przez mumin0121
      KOLEDZY KTO POMOZE CO TO ZA KONTROLKA POD NUMEREM 10 ZASWIECILA SIE NA GORACYM SILNIKU I PISZCZAL SYGNAŁ
    • Przez BartekCiszek
      witam mam problem a mianowicie pólbiegi nie chca sie przelaczac jak pojezdze troche to wtedy sie przelaczy ale to dopiero po polowie dnia gdy przelacze z polbiegu 2 na 3 to kontrolka przeskakuje jak by sie przelaczyl a zaraz wskakuje spowrotem na 2 to samo z 1 póbiegiem
    • Przez Krzysiek2794
      Witam, ludzie pomóżcie mam problem z moim Jumz'em. Niedawno kupiłem jumza chyba przerobionego z koparki, nie znam jego przeszłosci,na rolniczy.Mianowicie mam problem z hydraulika, nie wiem czy ktoś maczał juz tam "paluchy" ale nie mam sekcji pływającej do orki, w żadnej z 3 dźwigni. Mam pytanko czy jak wymienie rozdzielacz na taki z sekcją pływającą to musze jeszcze coś przerabiać? Prosze o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj