Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pulek227    0

Witam.

Mam problem z odnośnikiem w Mf6480

Podniósł pług a teraz nie idzie to w żaden sposób opuścić. Na panelu pokazuje niby kontrolną w dół że opuszcza Ale podnosnik ani drgnie. Na blotnikach przyciskami też nie reaguje

Próbowałem też pod ciągnikiem awaryjnie alektrozaworami opuścić

Ale na sadzonym ciągniki te przyciski z gumkami się wciskają na obu elektrozaworach A gdy ciągnik zapalony to jeden się wciska a drugi nie da rady a pług jak był w powietrzu tak jest. 

Może ktoś pomóc w tej sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian20    29
Przypadkiem nie przekreciles regulacji prędkości opuszczania do minimum? Wiem, że to może zbyt proste ale i takie pomyłki się zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295
może potencjometr głębokości opuszczania Ci wysiadł, jego też jak na jedynke ustawisz to idze do samej góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295
no wcisnął byś przycisk w dół dioda by się świeciła że opuszczasz a podnośnik w górę by poszedł chyba, musiałbym jeszcze u siebie sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pulek227    0

Udało mi się opuścić podnosnik Ale pojawił się inny problem. Po odpaleniu ciągnika podnosnik sam idzie powoli do góry. Jak odblokuje ehr i ustawie przycisk na opuszczanie to opuszcza a jak jest w pozycji neutralnej albo podnoszenia to powoli podnosnik się unosi Ale to wolniej niż normalnie powinien podnosić.

Pokrętło od ustawiania głębokości działa dobrze bo jak wezmę na opuszczanie i ustawiam tym pokrętłem do jakiej wysokości ma opadać to wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michcio123    2

@pulek227 Możesz mieć opiłek w rozdzielaczu w sekcji odpowiedzialnej za działanie podnośnika. Miałem bardzo podobny przypadek tyle że u mnie bardzo wolno podnosił. Idzie to samemu zrobić ale trzeba wyjąć rozdzielacz ( jest mocno ciężki) i dostać sie do sekcji podnośnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemmek    0

@michcio123 

Możesz podać więcej szczegółów jak się zabrać do czyszczenia sekcji podnośnika?

Czeka mnie chyba to samo bo podnośnik podnosi a na neutralnym i opuszczaniu powoli podnosi cały czas i nie opuszcza.

Jakiś czas temu zauważyłem, że w szybkozłączu od hydrauliki przyczepy rozleciała się blaszka blokująca przycisk w końcówce i pewnie jakieś kawałki dostały się do hydrauliki ciągnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez Mikro
      Witam mam problem z podnośnikiem... stojąc dziś na światłach podnośnik opadł mi musiałem go jeszcze raz podnieść gdy za jechałem do domu podnośnik nie chce o paść a podnosi normalnie ktoś wie czego to przyczyna ?
    • Przez Gustawek
      Siemanko. Cyrki z moją Renią. Po wymianie olejów i uszczelnieniu kilku miejsc sylikonem podnośnik dziwnie się zachowuje. Po uruchomieniu ciągnika podnośnik idzie na maksa do góry i pompa jakby dalej ciśnie. W 4-5h na wyłączonym ramiona opadną powoli. Zaznaczę że druga dźwignia od podnośnika jest przyblokowana (ta z numeracją). Ktoś zaradzi?
    • Przez patryk90
      Witam. Problem z podnośniki em, na pusto podnosi po podpięcie maszyny nie chce ruszyć jej do góry. Co może być?
    • Przez hofik
      witam. mam taki problem z deutz fahr agrotron 150 2005r. mianowicie kontrolka z kłódka miga sygnałem 5 mrógnięć przerwa 1 mrógnięcie i od nowa. nie działa podnoszenie plecaka z kabiny.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj