News
abs100

Opryskiwacz Berthoud DPtronic-Obsługa komputera

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
abs100    2
Witam mógł by mi ktoś pomóc w ustawieniu komputera bo nie ma cisnienia i jest rozregulowany? opryskiwacz to berthoud a komputer d.p tronic. Jest małe ciśnienie, i ogólnie ustawić dawkę itd. Z góry dziękuję za pomoc.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez luckyy
      Witam mam takie problem bo nie wiem co to za urządzenie które jest przedstawione na obrazku. Jeśli ktoś wie proszę o pomoc.
      http://imageshack.us/photo/my-images/402/dsc000151.jpg/
    • Przez grzesior90
      Czesc koledzy. Mam pytanie odnosnie opryskiwacza berthoud racer 32. Mam na oku takiego 96r w ładnym stanie. Tylko martwi mnie napęd pompy od koła no i ten cały komputer (jego działaniew tak wiekowym opryskiwaczu). Rolnik zapewnia ze wszystko działa i że ten napęd też bardzo dobre rozwiązanie. Podpowiedzcie cos. Bo kupie wynalazka i potem bede się męczył parę lat. 
    • Przez Sylwek123
      Witam niedawno kupilem opryskiwacz berthoud bez komputera z napedem od kola . Wie.ktos moze na jak to dziala i jak ustawic dawke oprysku?? Zdjecie ponizej jest tylko podgladowe moj opryskiwacz jest taki sam 

• Przez leon8875
      Witam 
      Mam pytanie do posiadaczy tego komputera otóż  ostatnio kupiłem opryskiwacz z tym pc i mam problem że gdy ustawiam wydatek 200l/ha  to w realu idzie mi gdzieś 250l, ciśnienie na komputerze pokazuje mi 3 bar a na.manometrze 3.5 I nasuwa się pytanie czy można to skalibrowac ?
    • Przez przemob1234
      potrzebuje pomocy z obslugą komputera Vicon.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj