michalnh

Sprzedam talerzówkę Akpil 3m ZOBACZ! JAK NOWA!

Polecane posty

Gość   
Gość
Te talerze są prawie jak nowe, mam taką samą tylko zawieszana to u mnie to dopiero powycierane są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalek4040    115
6 godzin temu, michalnh napisał:

Oj kolego trzeba po prostu umieć robić i odpowiednio ustawić

To ciekawe czemu sprzedajesz. Robilem taka i za darmo jej nie chce. Kupilem amazone catros to po niej pole jest jak stol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalnh    27
Faktem jest to, że trzeba jeździć w kółko a nie raz przy razie z tym się zgodzę. A sprzedaje z prostego powodu jest to za mała maszyna dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalek4040    115
6 minut temu, michalnh napisał:

Faktem jest to, że trzeba jeździć w kółko a nie raz przy razie z tym się zgodzę. A sprzedaje z prostego powodu jest to za mała maszyna dla mnie.

No wlasnie dlatego nie bylem zadowolony z niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez eMWu
      Jestem zmuszony do kupna agregatu ścierniskowego.
       
      Ze względu na konieczność pracy na zakamienionych glebach mam 3 typy z odpowiednimi zabezpieczeniami talerzy:
      - Bury KBT talerze 560/4,5 z wałem pierścieniowym ze zgrzebłem (właśnie ten wał nie wiem czy będzie się dobrze spisywać).
      - Mandam TAL-C talerze 560mm wał kołeczkowy.
      - Akpil Tiger talerze 560mm wał segmentowy. - nie wiem czy ta maszyna to nie jest przerost formy nad treścią, liczę na opinie użytkowników. Zabezpieczenia też nie wyglądają, aby miały spory skok - na bardziej wystającym z gleby kamieniu maszyna myślę może stanąć na talerzu.
      Do każdej z nich regulacja kata nachylenia talerzy. Nie wiem czy dopłacać do talerzy 610mm - duża jest różnica w jakości pracy? Mocno wzrasta zapotrzebowanie na moc? Postaram się załatwić coś na próbę, może akpila...
       
      Głównym kryterium przy wyborze jest jakość pracy i jakość elementów roboczych. Nie interesują mnie talerzówki z talerzami na zabezpieczeniach gumowych. Nie interesuje mnie także ściąganie używanej maszyny z zachodu, cena używki porównywalna do polskiej nówki, a elementy robocze wyeksploatowane. Dzięki z góry za wszystkie odpowiedzi!
    • Przez szczurek05w
      Witam kupię pług Akpil Mix 40 3+ lub 3+1 , 4+
    • Przez Piotr190497
      Który pług jest lepszy w jakości orki,krycia resztek pożniwnych i jakie są wasze opinie . Ponieważ akpil km 80 jest droższy od mix due 40 o 6 tyś. Oba są 4 skibowe serie 3+1 i zabezpieczenie śrubowe. I moje pytanie czy w km 80 4x40 na skibę da radę ciągnik  95 km. Tylko rostaw korpusów 85 cm  i na początek bym orał 4x40 a jak kupie większy ciągnik to go dopiero ustawie go na 4x44. Gleby mam lekkie. Lepiej mi się prezentuje akpil km 80 czy tylko da radę mój ciągnik w 4x40. 
    • Przez szczurek05w
      Kupię pług akpil 4x35 może być też inny i obciążniki do landini 8880 na przód 
    • Przez Narko
      Talerzowke sprzedam badz zamienię za pług zagonowy 3-4skibowy marki Kverneland chętnie za taki z możliwością regulacji szerokości. Za dobry pług chętnie dopłace. Talerzowka z mozliwoscia ustawienia talerzy w 3 plaszczyznach. Mozliwosc taniego transportu. Cena 2300zl.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj