Gość Doloress

''Rolnik szuka żony'' TVP -Opinie i komentarze na temat programu.

Polecane posty

DanielFarmer    1379
znowu śmietnik robicie.dzieci się przekomarzają.... Co do tematu to dziadek jak chamem był tak i się na koniec okazał.Lukasz to jest ZERO.Ze też dała mu zalać formę ale może jej motto życiowe to: DO TRZECH RAZY SZTUKA. Ksysio to niech do gimnazjum którego już nie ma się cofnie i poprawnie zdania składać nauczy.Marek wtopił jak wcześniej pisałem jedynie Grześ i sam się fajnie zachował i kandydatki miał spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16827

DanielFarmer napisał:

jedynie Grześ i sam się fajnie zachował i kandydatki miał spoko

bo ludzie z jego okolic tacy sa. znam wiele osob stamtad, bo do samego augustowa mam ze 30km i jeszcze nikt nie zawiodl mojego zaufania. serio sa tam zyczliwi ludzie. a praktycznie wszystkie 'mazurki' bardzo wesole i zyciowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno
5 godzin temu, fenix30 napisał:

... Jeszcze brakuje tego żeby niektóre tematy były dla wybranych.

mogłyby być tylko dla vipów , przynajmniej bywalcy od bicia piany by darowali sobie pisanie bzdetów

3 godziny temu, marko-kolo napisał:

......pisze nie dobrze nie pisze beczysz bo nie możesz istnieć be zemnie ..co to za choroba ? 

syndrom sztokholmski

5 godzin temu, grego napisał:

Ale tu już tak jest od kilku lat, krąg tych samych ludzi, wzajemnej adoracji nie dopuszczający nikogo innego. Tylko konta im sie co troche zmieniają ;)

Przecież przez nich masa ludzi stąd pouciekała już...

ja tam nikogo nie adorowałem tym bardziej że żadna jeszcze nie pokazała czegoś za co byłoby warto ją adorować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

https://player.pl/programy-online/gogglebox-przed-telewizorem-odcinki,2777/odcinek-10,S09E10,115896

Widział ktoś??? Początek o RSŻ ale tekst z 5 min10 sek normalnie rozwalił system😆 dawno się tak nie uśmiałem, lepiej nie mógł tego ująć ale co tam obejrzyjcie...


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7199

Maro jakie buty ☺️ już po nim, wiadomo bylo. Zębatej koleżanka super podsumowała, że w dwa tyg tak się dobrze znają i takie plany


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

tego Krzysia to chętnie jutro zaorze... nawet pług przestawię na max.. byle by nie wylazł i nie błaźnił się dzieciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Po tym odcinku obstawiam jak wszyscy, że zębuszka w ciąży 😁

Marek i tekst na końcu... 🤣 to chyba nie może się udać , chociaz ta jego wybranka naprawdę się starała☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7199

Ja chyba auto zmienię bo po tym programie na e60 będzie hejt. Jaki Krzysiu "kozak" w tej beemie i najlepsze to jego  "chiba" 🤣

Edytowano przez pedro2
  • Haha 1

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pooowaażnie??? No to może dziewczyna takie ma parcie na bobasa 😂 A łukasz zapytany czy pierwszy raz się tak wyjątkowo czuje odpowiada..."...yyyy  no z Tobą pierwszy..." 🤣 lepsze niż kabaret 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
21 minut temu, Paulina1985 napisał:

Po tym odcinku obstawiam jak wszyscy, że zębuszka w ciąży 😁

Marek i tekst na końcu... 🤣 to chyba nie może się udać , chociaz ta jego wybranka naprawdę się starała☺

ciągnik jak wybierasz to też testujesz :P

Edytowano przez Rolnik7343

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kramer    0

Ha ha porównanie do testowania ciągnika bezcenne choć .... miastowi tego nie zrozumieją ale zapewne mają radochę bo na pewno oglądali 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doloress   
Gość Doloress
2 godziny temu, Paulina1985 napisał:

Pooowaażnie??? No to może dziewczyna takie ma parcie na bobasa 😂 A łukasz zapytany czy pierwszy raz się tak wyjątkowo czuje odpowiada..."...yyyy  no z Tobą pierwszy..." 🤣 lepsze niż kabaret 😅

W tym odcinku taki jakiś mniej wylewny był... niby do kina chciał isc, niby do kościoła później ale czegoś tam brakowało.... plotkuja że wczesniej rozwiódł się po trzech dniach małżeństwa, to tutaj moze rozwód być przed ślubem. 😛

Bobas w drodze, być może, bociany tam latały to może podrzucą coś tej zębuszce. :) 

Krzysiu mój "ulubieniec" w swoim żywiole na tych trampolinach.... hahaha odniosłam wrażenie że zachowywał sie jak dzidziul w basenie z piłeczkami. Najlepsza reakcja kiedy oberwał tym klockiem... No gdyby mama tam była to zaraz pobiegłby zeby pocalowala w główeńke a Ewelinka szybko dostałaby po łapkach. 😂

Za to bardzo pozytywnie chyba po raz pierwszy od początku produkcja przedstawiła Małgonię, calkiem fajna babka z niej ;) i tego Jana też troszkę w lepszym świetle. ;)

Edytowano przez Doloress

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12164
Chyba naj nudniejszy i najgorszy odcinek w histori rolnik szuka żony gdyby nie tekst Marka o cv to zero akcji nuda o zębuszce w okolicy cisza mam tam znajomych w tych okolicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Grzegorz wygral zycie, taka mlodziutka i zgrabna i piekna panienka mu sie trafila ze szok,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@Doloress co do Jana i Malgonii to tez tak sobie myslalam, ze moze dziadek naorawde się zauroczył 😂 w koncu jak dla niego to młódka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7199

Zębata jest w ciąży na tysiąc procent, te ich dogadywki o dzieciach, bociany i nie wiem czy zauważyliście za każdym razem gdy zaczynali temat dzieci kamera zjeżdżała żeby brzuszek pokazać, nie znam się kiedy ile widać 😋, ale na moje oko coś tam widać. A jeśli tak jest, to proste że po 2 tyg znajomości nikt by się nie "chwalił" że jest w ciąży.

Wniosek jest jeden rudy ogier formę zalał już dużo wcześniej i Paulinę zbałamucił po świńsku

  • Like 1

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez maciekn1210
      Pilnie poszukuję pracy jako kombajnista lub traktorzysta/operator maszyn, zarówno w gospodarstwach rolnych, jak i firmach usługowych/budowlanych, wielkopolskie, pomorskie, zachodnio-pomorskie, lubuskie, kujawsko-pomorskie .
      Jestem osobą młodą z doświadczeniem, energią i zapałem do pracy, sumienną, bez nałogów.
      Aktualnie posiadam status studenta, studiuję mechatronikę na Politechnice Gdańskiej.
      Uprawnienia: prawo jazdy kat: AM, B1, B, T; uprawnienia do obsługi i pracy na kombajnach zbożowych, dodatkowo jestem w trakcie realizacji uprawnień na sieczkarnie samojezdne i ładowarki teleskopowe /wózki widłowe.
      Doświadczenie: Przepracowane 3 lata jako operator kombajnu zbożowego marki Deutz-Fahr 5585HT w gospodarstwie rolnym. Pracowałem ponadto jako operator ciągników takich jak: Valtra T153, John Deere 7730, Lamborghini R4, wykonywałem różne prace polowe od uprawy przez transport po siew. Wychowywałem się w gospodarstwie rolnym, znam budowę maszyn rolniczych od podstaw.
      Moje aktualne miejsce zamieszkania to powiat złotowski , woj. wielkopolskie, jednak jestem dyspozycyjny na terenie całego kraju (jeżeli tylko w okolicy miejsca pracy jest jakakolwiek możliwość noclegu). Posiadam własne auto.
      Proszę o kontakt telefoniczny 786 176 533 SMS, lub e-mail maciekn16@gmail.com
      CV i potwierdzenie uprawnień mogę przesłać w każdej chwili
    • Gość Mateusz2111
      Przez Gość Mateusz2111
      Witam planuje kupić prasę belującą do 80 tys na młodego rolnika. Proszę o doradzenie jaką kupić. Prasa nowa  lub używana max do 5 lat. Będzie pracować w c385 rocznie około 500 balotów. Proszę o opinie oraz rady 
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Czy podlega temu zakup busa bądź chłodni? Chciałabym z niego korzystać w celach rolniczych i nie tylko. Jak wyglada teraz sytuacja jeśli o to chodzi? Czy ktoś z was ubiegał się w podobnym celu? 
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj