Gość Doloress

''Rolnik szuka żony'' TVP -Opinie i komentarze na temat programu.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
soltys48    19710
7 godzin temu, GRZES1545 napisał:

Tam trza chłopa z jajami słyszałeś :) jak cos to Sołtys by się nadał na pewno ;)

 

Soltys się nie nadaje bo już babę ma

6 godzin temu, niezlygagatek napisał:

No właśnie? ktos tu chcial mnie obrazic, widocznie lubi facetom w spodnie zaglądać? 😂  ładne kwiatki, ja mu nic nie pokazywalem to nie widzial ale może niech soltys się jeszcze wypowie co tam zaszlo. 

Nie potwierdzam to kalumnie i oszczerstwa😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baromon    4

Ja się dziwie, że wy naprawdę to oglądajcie, ja mam wrażenie, że to aktorzy na miarę Trudnych Spraw momentami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231
8 godzin temu, Uziu92 napisał:

jak by Paulina dała rudemu po pysku to by oglądalność 20 mln była 😀 TVP na 500 + by zarobiło z reklam

może mu dała, ale d...y i przez to jest taka wk...a że ją zostawił


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8980

Może i tak... :) Była zła to widać było .

 

Edytowano przez GRZES1545

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8980

To Janusz Nosacz, ale już zdjąłem. ;)

Edytowano przez GRZES1545

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

mi to się wydaje że stary tą Małgonię to właśnie na wizji pogonił, niby ona mówiła że razem mieszkają, itd, a on tu się z Maryśką umawiać zaczyna, a potem tej swojej wybrance mówi że to się wypaliło, że przyjaźń jest... chyba już w drodze do domu po nagraniu mógł rozwód nastąpić...

a Marek to chyba żałuje że tej blondyneczki nie wybrał, aż mu się łza w oku zakręciła

 

ogólnie to wszystkie te kobitki jakoś za mocno przymalowali, ładniejsze były we wcześniejszych odcinkach

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2471
Ten Marek to powinien sie leczyc na glowe bo ma chyba jakies problemy z soba. Krzysiu tez chyba pierdola taki ze ta jedna sama od niego wyjechalal. Grzesiu wydaje sie z wygladu taki cwaniak a tu moze cos z tego wyjdzie z Dorota Ten rudy co nie wybral Pauliny to jakis wieśniak co udaje lowelasa łańcuch na szyi i w oborze i na randce a jeszcze w necie chuczy jak potraktował ta Agate w pizzerii. Ta Puilina zyciory tez ma ciekawy ale nie da sobie podskoczyc zjechala wieniaka. Tylu tu nas na forum i nikt nie zna tych uczestnikow?

ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Łukasz wieśniak mieszka kilkanaście km ode mnie to co już trzeba go znać? A co do pizzeri do Doloress wrzuciła tu zrzut komentarza z fb i na yt jest to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Wysylal ktos sms w tej loterii Rolnika podczas programu ?

Qurła jestem pierwszy w klasyfikacji ...

 

...razem z niespelna 5000 innymi 😂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757
8 minut temu, pawlus224 napisał:

Wysylal ktos sms w tej loterii Rolnika podczas programu ?

Qurła jestem pierwszy w klasyfikacji ...

 

...razem z niespelna 5000 innymi 😂

a co można wygrać??? bo jak 5tys.zł, to wam po 1zł zostanie na głowę😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

1 nagroda 50 tys zl , chyba 10 następnych miejsc po 2 tys zl .

W regulaminie przewidziana jest dogrywka - trzeba bedzie wymyslec haslo promujace program xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

Ja tego nie oglądam i dobrze żyje a tam wszystko i tak ustawione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mentos223    209

Oglądałem ten program bo dziewczyna oglądała chcąc nie chcąc byłem zmuszony oglądać  i tak szczerze powiem że to jakieś dno jest Krzysiu to zachowuje jak by mu jaj brakowało , po kiego grzyba on wziął Jessice ? ani to wyglądu ani do roboty może jedynie jako murarz tynkarz bo szpachlę umiała dobrze kłaść  :D  Drugi as to Mareczek który chyba lewe badania do programu załatwił bo zachowywał się jak by mu paru klepek brakowało a z resztą nie ma co się nad tym spuszczać tylko dlaczego z nas rolników robią takich debili że my sobie nie potrafimy znaleźć dziewczyny , żony ........


Naprawa ciągników i maszyn rolniczych , przeróbki, malowanie, tulejowanie przednich osi, klejenie rozmrożonych bloków itp. PODKARPACIE tel. 721141104

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    869

trochę źle napisałeś o Jessice. Murarz, tynkarz, akrobata. przecież pokazane było jak tańczy na rurze 🤣

  • Haha 1

Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2471
normalni rolnicy farmerzy znajduja sobie zone dziewczyne w realnym swiecie a traby ida do programu

ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1119

Rolnik jak kazda inna działalność ;)

@wojtal24 ma racje ze normalni rolnicy znajduja drugą połówkę , 

A ci z tv to maminsynki i starzy tetrycy : p

I psują opinie zawodu farmer rolnik ze niby rolnik to malo rozgarniety osobnik...

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@mf362 Dokładnie. Potem taki dzban Serafin z jutube się nasmiewa z rolników. Na przykład Krzysiu z RSŻ. Audi ma, bo mu mamusia kupiła, żeby Dzessiczkę miał czym wozić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czas, czas, czas. Kto nie ma i nie miał hodowli nigdy nie zrozumie jak krótka jest doba, gdy trzeba wcześnie obowiązki przejąć. Wielu to gospodarzyk na papierze, śpi do 7-8 a rodzice tyrają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757
56 minut temu, MARTINEZUrsus napisał:

@mf362 Dokładnie. Potem taki dzban Serafin z jutube się nasmiewa z rolników. Na przykład Krzysiu z RSŻ. Audi ma, bo mu mamusia kupiła, żeby Dzessiczkę miał czym wozić ;)

Krzysiu to BMW jeździł, nie Audi. A kto kupił, pewnie razem z ojcem krowy doi i hektary przewala, to sam sobie zarobił, z reguły w takim pokoleniowym gospodarstwie pieniądze są wspólne, jedną gospodarka,jedna robota, jeden portfel

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mentos223    209

Thomas2135

Masz rację  dlatego jestem pełen podziwu dla osób które mają hodowlę , Ci rolnicy którzy tylko obsiewają pola ( między innymi i ja ) mają przez pół mniej roboty nie opryskam dziś to opryskam jutro o krowie nie powiem że dziś Ci nie dam jeść  tylko jutro bo jest niedziela i mam gości ,także szacun wielki dla tych co codziennie od rana do wieczora pracują

  • Like 2

Naprawa ciągników i maszyn rolniczych , przeróbki, malowanie, tulejowanie przednich osi, klejenie rozmrożonych bloków itp. PODKARPACIE tel. 721141104

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez maciekn1210
      Pilnie poszukuję pracy jako kombajnista lub traktorzysta/operator maszyn, zarówno w gospodarstwach rolnych, jak i firmach usługowych/budowlanych, wielkopolskie, pomorskie, zachodnio-pomorskie, lubuskie, kujawsko-pomorskie .
      Jestem osobą młodą z doświadczeniem, energią i zapałem do pracy, sumienną, bez nałogów.
      Aktualnie posiadam status studenta, studiuję mechatronikę na Politechnice Gdańskiej.
      Uprawnienia: prawo jazdy kat: AM, B1, B, T; uprawnienia do obsługi i pracy na kombajnach zbożowych, dodatkowo jestem w trakcie realizacji uprawnień na sieczkarnie samojezdne i ładowarki teleskopowe /wózki widłowe.
      Doświadczenie: Przepracowane 3 lata jako operator kombajnu zbożowego marki Deutz-Fahr 5585HT w gospodarstwie rolnym. Pracowałem ponadto jako operator ciągników takich jak: Valtra T153, John Deere 7730, Lamborghini R4, wykonywałem różne prace polowe od uprawy przez transport po siew. Wychowywałem się w gospodarstwie rolnym, znam budowę maszyn rolniczych od podstaw.
      Moje aktualne miejsce zamieszkania to powiat złotowski , woj. wielkopolskie, jednak jestem dyspozycyjny na terenie całego kraju (jeżeli tylko w okolicy miejsca pracy jest jakakolwiek możliwość noclegu). Posiadam własne auto.
      Proszę o kontakt telefoniczny 786 176 533 SMS, lub e-mail maciekn16@gmail.com
      CV i potwierdzenie uprawnień mogę przesłać w każdej chwili
    • Gość Mateusz2111
      Przez Gość Mateusz2111
      Witam planuje kupić prasę belującą do 80 tys na młodego rolnika. Proszę o doradzenie jaką kupić. Prasa nowa  lub używana max do 5 lat. Będzie pracować w c385 rocznie około 500 balotów. Proszę o opinie oraz rady 
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Czy podlega temu zakup busa bądź chłodni? Chciałabym z niego korzystać w celach rolniczych i nie tylko. Jak wyglada teraz sytuacja jeśli o to chodzi? Czy ktoś z was ubiegał się w podobnym celu? 
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj