Polecane posty

kierasek16    13

Witam stoje przed zakupem talerzówki marki Rolex taurus 2,7m i mam pytanie jakiej jakosci jest ten sprzet 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Delbeta    4

Mam rolexa 2.5m Taurus i jestem zadowolony , jeśli chodzi o zabezpieczenie na kamienie spisuje sie w 99% .Jedyna wada to farba która przy łączniku odchodzi ,a tak to super w porównaniu do zwykłych talerzówek typu V X bez zabezpieczeń .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krystek1992    20

Talerzówka może być. Chińskie łożyska w piastach i miękkie żeliwne piasty które potrafią popękać i dosłownie talerz potrafi odpaść w czasie pracy.  :)

Edytowano przez krystek1992

Zetor 9641 + ładowacz

John Deere 6120M...

 

... walczą dzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maniek9
      witam interesuje mnie opinia o agregatach Rolex. Czy to to samo co Bomet?
    • Przez Monika13
      Chce kupić  talerzówke do uprawy pozniwnej zboża kukurydzy i rzepaku. Zastanawiam się między pottingerem terradisc 3001 a kverneland Qualidisc farmer. Jakie są wasze opinie na temat tych maszyn? 
    • Przez dzony9203
      Witam wszystkich.
      Posiadam talerzówkę "ruską" ciąganą o szerokości roboczej ok 3 metrów. Jest ciągana belarusem 920.2 o mocy 81 KM. Mam pewien zapas mocy i myślę nad zastosowaniem czegoś do doprawiania co może być ciągane lub unoszone za talerzówką. Oczywiście ciężar i zapotrzebowanie mocy w granicach rozsądku.
      Piszę "coś" bo nie wiem co się stosuje.
      Proszę o wypowiedź osób mających wiedzę w tym temacie i doradzenie czy w ogóle warto się w to bawić.
      Pozdrawiam wszystkich. 
    • Przez 343
      Witam.Przymierzam się do zakupu talerzówki szerokość od 4 do 4,5 m  do 35 tys .Zastanawiam się jaką firmę wybrać sprzedawca poleca mi euro masz (pierwsze słyszę o tej firmie) ,ale jemu bardzo nie ufam bo to chyba wiadomo ,że każdy swoje będzie promować , rozważałem agro masza fajnie nawet to wygląda tylko nie wiem czy jakość poprawiła się jego mam agregat uprawowy z tej firmy 5 letni to stal słaba pęka i rozciąga się. Tyle tych firm jest do wyboru ,że nie wiem co wybrać ,może ktoś coś doradzi lub powie co ma i czy warto w to wchodzić.
    • Przez JOHNSTYJEK
      Witam wie ktoś może do czego to służy lub jak się to nazywa, Tata sprowadził to z Niemiec kilka lat temu za śmieszne pieniądze i nam to zalega a chcielibyśmy może to sprzedać



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj