Gość

jaką ładowarke polecacie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość
Witam! Chciałbym was się poradzić jaką ładowarkę wybrać do obsługi 50 sztuk opasów na głębokiej sciółce , jej zadaniem było by przywóz i rozdawanie kiszonki z kukurydzy, usuwanie obornika i inne drobne roboty, kwota jaką chciałbym przeznaczyc to max 50 tysi , szerokośc maszyny 120-140cm i udzwig około tony. Myślę o czymś przegubowym używanym thaler weidemann itp jest tez opcja nowej chinskiej everun er08 ma ją ktos ? co możecie o niej powiedzieć czy warto to wogóle brać pod uwage? Czy najzwyczajniej w świecie kupić bobcata który w obejściu radzi sobie swietnie? Mile widziana każda rada😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek308    35
Bobcat kręci się w miejscu przegubowe potrzebują więcej miejsca do zawracania ale znowu do przywozenia qq jak teren nieutwardzony to raczej przegubowa. Bobcata czy podobną kupisz taniej jak przegubowa.😏 Sprzedam Bobcata 543 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
dopiero co kupiłeś i już sprzedajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3875
Nie kupuj bobcata bo to dobre na budowe a nie do gospodarstwa. Ładowarka to tylko przegubowa. Nie ma lepszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek308    35

Krzysztof81 napisał:

Nie kupuj bobcata bo to dobre na budowe a nie do gospodarstwa. Ładowarka to tylko przegubowa. Nie ma lepszej.

Jakieś uzasadnienie? 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3875
Ładowarki typu bobcat na miekkim gruncie robi koleiny i ogolnie bałagan, na utwardzonej powierzchni typu kostka brukowa drze opony i wszedzie są ślady. Ładowarki przegubowe mają prostą budowe, duży udźwig i bardzo dobrze sie nimi manewruje. Jak cos chcesz przesunac przy zaladunku wyladunku to tylko ruszasz kierownca a nie przod tył, prawo lewo. Jedyną wadą tego typu skrętu jest to ze mozna ja przewrócić ale to sie nigdy mi nie wydarzyło. W przyszlosci chce kupic ladowarke teleskopowa to na 100% bedzie to ladowarka przegubowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek308    35
Bobcat ma prostszą budowę żadnego przegubu i do manewrowania to jest zwrotniejszy ale fakt przy nieutwardzonym terenie ryje przy zawracaniu chyba ze zawracasz łukami a nie w miejscu z oponami niestety tak jak piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

A jak ja mam male cieletniki to jak widzialwm bobcat kreci w miescu i do tego jest nizszy. Ile za tego 543 cenisz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adaskooo96    11
przegubowe jesli chcesz kupowac uzywane to musisz patrzec tak naprwde na wszystko . przegub najważniejszy zeby nie byl wyjechany . silnik i pokolei . ogolnie polecam tego "chińczyka" everun . jeśli trafisz dobrego dilera (w polsce sa 2 co maja wylacznosc) to mozesz naprawde byc zadowolony . ja polecam Sinja rzeszow . Z właścicielem mozna sie dogadac co do serwisu nie ma problemu i cena jest bardzo dorba . Jesli o udzwig chodzi to roznie to bywa musisz patrzec na wage maszyny i dlugosc ramion zeby srodek ciezkosci byl zachowany. Bo z lyzka nawalona z górką podniesie i tone ale huz na widlach bedziesz mial problem z 700 kg . Takoe realia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj