TheGonzuu2001

Rozsiewacz wapna RCW 3 Nogi podporowe skrzyni

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Bofarm    90

Bierzesz profil 140x40x4 i wycinasz z tego nogi, ja mam cały RCW 3 zrobiony własnoręcznie. Wejdź w moją galerie, znajdziesz zdjęcia z budowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.11.2018 o 17:12, Bofarm napisał:

Bierzesz profil 140x40x4 i wycinasz z tego nogi, ja mam cały RCW 3 zrobiony własnoręcznie. Wejdź w moją galerie, znajdziesz zdjęcia z budowy.

Jakiego profil brałeś na wyspawanie/wzmocnienie ramy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Fortis160
      Witam dostałem ofertę na Bogballe L1 plus hydraulicznie otwierane zasuwy,plandeka,nadstawki na 1200l za 22tyś netto co myślicie o tym rozsiewaczu mówią że to "mercedes" wśród rozsiewaczy,może są jacyś użytkownicy takiego i się wypowiedzą na jego temat
    • Przez artur1295
      Witam
      Ostatnio kupilem rozsiewacz nawozu firmy amazone za-s o pojemności 400l i czy ma moze ktos tabele wysiewu do tego rozsiewacza i jak ustawic łapki żeby wysiewały 12m o ile sie da 
      z gory dzięki
    • Przez kamil255
      Witam, posiadam ten rozsiewacz i jest ustawiony na 12m bo takiej szerokości mam ścieżki. Chciałbym dowiedzieć sie od osób uzytkujacych ten sprzet jak ustawić łopatki na 15m do nawozów przedsiewnych NPK typu polifoska,zawsze to jakaś oszczędność czasu przy większej szerokosci rozsiewu.
    • Przez karol210589
      Szanowni koledzy. Post na prośbę kolegi ale bardzo proszę o pomoc. Kolega kupił rozsiewacz Kvernelanda ale nie ma do niego instrukcji. Rozsiewacz nie posiada nalepek żadnych jedynie tabliczkę znamionowa która wysyłam pod postem. Rozsiewacz posiada wagę i sterownik. Proszę o pomoc...
      Dodam że na stronie internetowej nie znalazłem instrukcji, również dealer nie wykazał się odpowiednią kompetencją. Gdy np potrzebowałem instrukcji w języku polskim od Hardiego wystarczył jeden telefon do serwisu głównego i dostałem na email w formie pdf.



    • Gość
      Przez Gość
      Sprzedam polski rozsiewacz 600 l z plandeką. Skrzynia wykonana z nierdzewki. Rozsiewacz nabudowany na ramę z kołami więc nadaje się do małego ciągnika.  3800 do negocjacji 
      Kultywator polski 3 m z wałkiem strunowym . 2000 do negocjacji 
      Zainteresowanym podeślę zdjęcia 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj