alvaroalvaro78

Antena GPS Muller A101 z uchwytem magnetycznym i kablem

Polecane posty

alvaroalvaro78    141

Tak jak w tytule antena z najnowszym softem 6.8Qg24p kompletna z uchwytem magnetycznym i przewodem podłączeniowym z końcówką RS232 do wszelakich sterowników Muller Elektronik.

cena 2550zł

Edytowano przez alvaroalvaro78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582
Kupiłem za 800 rok temu 😁

Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

@bialy2005,  gdzie taką okazje spotkałeś? chociaż swoją drogą 2500 to też za dużo

Edytowano przez PATr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582
Olx gość miał za coś w rozliczeniu lub dług. Nie był pewny czy sprawna

Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvaroalvaro78    141

Drogo? Po tyle stoją na olx i to bez kabla a on też tani nie jest. Poza tym antena używana tylko podczas rozsiewania a pozostały czas leży schowana w garażu...

Edytowano przez alvaroalvaro78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

W tym roku kupiłem nowego amatrona3 z wszystkimi 3 licencjiami+nowa antena ag-star, wszystko w pudełkach, wiązka terminal-antena, terminal-wiązka Isobus, oraz wiązka Isobus do zamontowania na ciągniku i podstawka  magnetyczna pod antenę za 10 tysięcy, wszystko zapakowane w oryginalnych pudełkach i dwóch walizkach z amazone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvaroalvaro78    141

Dobry zakup. Choć sam chcę zmienić na Smart 6L bo jest bardziej rozwojowa. Panowie co do ceny temat rzeka a prawda taka że sprzedający chce sprzedać jak naj drożej a kupujący kupić jak najtaniej i tym miłym akcentem zakończony dywagację na temat ceny... ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez JDr8
      wiecej info priv 

    • Przez daizor
      Witam Mam do sprzedania nawigację Trimble model CFX-750, która została zakupiona we wrześniu 2017 roku. Jest na gwarancji do września 2019 roku. Używałem ją przez jeden sezon z pełnym sukcesem (jazda równoległa). Nawigacja posiada mocniejszą antenę AG25 (standardowo w zestawie jest AG15). W moim przypadku używałem tej nawigacji do wapnowania, rozsiewania nawozów, oprysku ścierniska (wszędzie tam gdzie nie ma ścieżek). Stan jest idealny, posiadam także oryginalne pudełko oraz niewykorzystany kod do rocznej darmowej subskrypcji na sygnał RTX (zwiększona dokładność poniżej 15cm- nie wykorzystywałem bo i bez tego dokładność była na poziomie 20-25cm). Nawigacja ma odblokwaną fukncję atio-prowadzenia (możliwość podpięcia automatyki jazdy), kontrole dawki (nie używane przeze mnie), oraz poprawki DGNSS. Jest możliwość kupna samej anteny lub wyświetlacza. Powodem sprzedaży jest kupno traktora z fabryczną nawigacją.
    • Przez RU68
      Czy ktoś używa EZ REMOTE  do  TRIMBLE CFX dla niewtajemniczonych zdalne sterowanie funkcjami 
    • Przez darektrax
      Mam pytanie, czy można zastąpić oryginalną antenę STAR FIRE anteną AMAZONE [antena Millera]
    • Przez zabawik
      Witam, co sądzicie o tym zestawie: https://allegro.pl/precyzyjny-zestaw-gps-antena-bluetooth-rolnictwo-i7599274588.html
      Połączyć go z tabletem poprzez bluetooth i korzystając z aplikacji Nawigator Polowy wykonywać zabiegi np oprysku lub rozsiewania nawozu.
      Jak myślicie mogło by to się sprawdzić ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj