Polecane posty

grzeskw75    11

Cześć. Może wie Ktoś z Was czy wałek przekładni ze zdjęcia lewego górnego nr.2 od Rauch MDS 732, 932, 19.1 itp. pasuje do starego Rauch Komet ZSB ? Nawet sprzedawcy fachowcy w Kuhnie nie mogą się określić.

Screenshot_2018-11-05-20-57-56.png

grzeskw75    11

Katalogi oglądałem i w MDS 932, 732, 19.1 itp. jest ten sam numer a katalogu ZSB nigdzie nie mogę znaleźć.

Edytowano przez grzeskw75

Wiadomość z agroFakt.pl

PRIMO    2111

Oglądałem parę modeli ZSB i Komet-ów i jedne miały identyczne przekładnie a inne zupełnie się różniły to chyba dlatego co było w danym modelu montowane .

@grzeskw75 a jakie masz mocowanie talerzy rozsiewających? 

Edytowano przez PRIMO

wojtal24    495
a jak masz mocowane talerze wysiewajace na kolek sprezynowy i czy talerze sa z kwasowki czy zwyklej blachy

ZETOR TEAM

grzeskw75    11

Talerze przykręcane na śruby i są z kwasówki. W zasadzie to już znalazłem ten wałek dzięki Tomi1605. I jest to wałek z katalogu Rauch Komet ZSB który kolega mi przysłał. Nie wiem czym on się różni od tego z pierwszego postu (napewno są inne rozmiary łożysk) ale ten od ZSB kosztuje o zgrozo 617 zł netto a ten od MDS-ów  170 zł netto.

wojtal24    495
pytalem bo szukalem kiedys talerzy do kometa dla kolegi i nie moglem nigdzie znalesc

ZETOR TEAM

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez PRIMO
      Zakładam ten temat ponieważ mam problem ze znalezieniem tabeli wysiewu nawozów i zwracam się do użytkowników tych modeli żeby podzielili się swoimi doświadczeniami. 
    • Przez marecki5878
      Witam,
      Kupiłem ostatnio rozsiewacz Rauch model Beta-m, i nie wiem jak go ustawić ponieważ on ma oprócz regulacji dawki wysiewającej ma jeszcze jedną regulację w stosunku talerzy do otworu. Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia albo wie o co chodzi w tym ustawieniu to będę bardzo wdzięczny za pomoc.

• Przez Kamix20
      Witam, 

mam pytanie do posiadaczy rozsiewaczy Raucha i Sulkiego. Będe brał rozsiewacz na MR i musze zadecydować co by zakupić. Rozsiewacze do wyboru to albo Rauch MDS 17.1Q albo Sulky DX20+. Rozsiewacze wyposażone w komputer sterujący dawką, siew graniczny, full hydraulika, plandeka ze stelażem i jakieś tam oświetlenie. Ten Sulky teraz ostatnio mnie zainteresował ma on 900l to i tak bede musial skladac prosbe do Agencji o zmiane. Ogólnie rzecz biorąc prosiłbym ludzi którzy mają takowe sprzęty o wypowiedzenie się na ich temat. W MDS boje się troche regulowania tych łopatek do każdego nawozy inaczej. W Sulkim jest to troche inaczej rozwiązane bo jest tam rynienka którą sie steruje padanie nawozu na talerz. Na YT widzialem ze ludzie troche pisali ze Sulki po 2 sezonach ma problem z lakierem. 

Dzięki za odpowiedź  
    • Przez Rolas132
      Witam
      Planuję kupić rozsiewacz.Pod uwagę biorę kverneland cl ew (posiada komputer z wagą dozujący dawkę nawozu w zależności od prędkości jazdy "tellus go", system wysiewu center flow limiter, plandeka cena ok 42000zł
      Rauch axis 20,2q (podobe wyposażenie tylko bez wagi) cena ok 44000zł
      kverneland 1100l  rauch 1000l planuję rozbudować do 2000l
      Co wybrać? pomóżcie!!!
    • Przez matekkrol
      Witam poszukuję tabeli wysiewu do rozsiewacza Rotina 1096k 
      pozdrawiam
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj