TheXxKamilxX

Belarus 952-Odnawianie plastikowej maski

Polecane posty

Siemka chciałbym się zapytać jak sie zabrać za pomalowanie takich plastików :)

https://zapodaj.net/f270b95795aa8.jpg.html
https://zapodaj.net/ee40f1eec4126.jpg.html
https://zapodaj.net/5af9e6c035778.jpg.html

Maska i błotniki straciły kolor po około 4 latach od zakupu :/

Jaki rodzaj farby kupić bo w sumie nw co to za materiał :/ i jaki lakier 

I ostatnie pytanie na to pęknięcie na błotniku wystarczy Żywica App i mata ?? 

Wiem że może głupie pytanie ale jestem zielony w tym temacie :(

Z góry dzięki za odp :)

 

Edytowano przez TheXxKamilxX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LTZ55a    118

No i jak kolego remont? To pęknięcie to potraktuj żywicą i siatką. O farbę pytaj w sklepie bo to pewnie tworzywo jak na zbiorniki w starych opryskiwaczach.

Ta farba jest już przytarta na zdjęciu?


Sprzedam części silnika MTZ 50/550 oraz katalog części MTZ50/550.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie została przytarta, od słonica straciła kolor i zrobiły się takie białe smugi : ( , co do farby to masz racje bo pytałem się ,,wiejskich lakierników "to jak zwykle powiedzieli bardzo dużo ale nie na temat tylko po to żeby zarobić, wezmę boczną osłonę i pokarze w sklepie to będzie najbardziej sensowne :)  

Na razie zdemontowałem plastiki jak dam im drugie życie to postaram się wrzucić zdj :)

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że trochę minęło czasu ale powiem jak się sprawy mają...malować nie malowałem w końcu bo trochę mi się wtedy nawaliło roboty farba kupiona zwykły lakier samochodowy bo popytałem w mieszalni i stwierdzili że to tylko wystarczy zmatowić i dać max 2 warstwy i potem bezbarwnym. Miałem pozdejmowane plastiki i przyjechał do mnie kolega i stwierdził że nie trzeba malować wystarczy wypolerować, więc tak zrobiłem kupiłem pastę 300 i do wykończenia od k2 nie pamiętam już jaka , gąbką twarda. Był to strzał w 10 może i nie jest to kolor jak z fabryki ale zajęło mi to 2 h wstawię zdj jak wyglądał wcześniej a jak wygląda teraz tylko muszę poszukać starych zdj,ogólnie to jestem zadowolony ale w ciąż mam plan żeby go Odmalował tylko czasu brakuje 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaschels    130

No też tak myślałem nad Pasta tempo. Narazie kupiłem renowator do plastików, którzy używany jest autach. Czekam na fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

20181102_141614.jpg

IMG_20200218_141301.jpg

IMG_20200218_141311.jpg

20181102_141638.jpg

https://klakiernik.pl/pasty-polerskie/pasta-polerska-menzerna-super-heavy-cut-compound-300-1kg.html tej pasty użyłem 250 ml jakieś 60 zł kosztowało te pasty od k2 to sie nie nadają do takiej polerki bo testowałem , sprawdzają się tylko jaka taka wykończeniówka żeby sie świeciło i trochę żeby kolor głębi nabrał, jak będziesz polerować to nie bój się że lakier za bardzo przetrzesz  nie ma takiej opcji bo ruskie chyba sie przygotowały na to i nawaliły tego sporo :/ ,gdzieniegdzie to nawet po 2 razy brałem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie zwykły bosh ten większy i gąbka twarda bo jak miałem taką miękką to się rozłaziła przy wysokich obrotach,na początku tak średnio to szło ale po 10 min załapiesz o co chodzi ale jeśli masz Polerke albo masz od kogo pożyczyć to lepsza by była polerka bo przydała by się regulacja obrotów, Ja nie miałem od kogo pożyczyć więc musiałem sb jakoś radzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Delbeta
      Witam
      Ile wziąść za transportu obornika 40 km w obie strony zestawem belarus 952.4 + przyczepa 10 ton ?  W gre wchodzą dwa kursy.
    • Przez grzegorz1988
      Witam.mam problem a wlasciwie pytanieczy  ktos z Was orientuje sie czy w belarusie 952.2 na wale korbowym powinny byc przeciwwagi czy nie?kilku specow pytalem i nikt mi nie potrafil konkretnie odpowiedziec.ciagnik 2012 rok pompa motorpal.
    • Przez przemek111447
      Witam.Szukam oferty na nowa przyczepe 8 T( 2 sztuki) rozwazam kazda opcje firmowa...ktora waszym zadniem jest dobrym wyborem??Transport głownie zboża..opony nie regenerowane 385/55 r22 hm metal tech DB podobaja mi sie ale maja dosc wysoko osadzona skrzynie..w gre wchodzi pronar oraz auto tech
    • Przez gregory81
      Witam wszystkich.
      Mam pytanie odnośnie EGR-u w Belarusach (tak zwana wersja 4) . Jak go się zaślepi to trzeba coś zmieniać w ustawieniach komputera? Może ktoś to już przerabiał.
    • Przez Theprzemo205
      Witam i z góry dzieki za odpowiedz. A więc najprawdopodobnej pojawi się na gospodarstwie belarus 82. Chciałbym aby ten ciagnik ciągal prase belujaca tylko on ma jedno stopniowe sprzęgło więc jak prasować kości trawe itp. Może ktoś mi wytlumaczy ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj