Zaloguj się, aby obserwować  
paulek81

Landini mythos 110

Polecane posty

paulek81    0

Witam. Jestem zainteresowany zakupem Ciągnika Landini lub Mf około 100 koni z silnikiem 6 cylindrów. Kwota około 60tyś. I przeglądając ogłoszenia natrafiłem na owego Landiniego mythos 110 i chciałbym poznać opinie użytkowników na jego temat. Najlepiej jakby ktoś kto posiada taki ciągnik dałby kontakt do siebie. Z góry dziękuję.

Edytowano przez paulek81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris94    23

Witam, Ja od prawie roku posiadam Landini Legend 105, podobny model tylko inna skrzynia i mocniejszy podnośnik. Co prawda zrobiłem nim tylko ponad 100mth ale jak na razie jestem zadowolony. Bardzo fajna kabina, szczelna i cicha, sam silnik też zbyt głośno nie pracuje więc komfort jest dość dobry. Jedyne co robiłem to 2 razy uszczelki przy pompie paliwa i oring przy pompie hydraulicznej więc drobnostki. Ja mam skrzynię 36+36, 3 zakresy, 6 biegów i na każdym jeden półbieg pod obciążeniem, działa to fajnie, przy zakupie w innych markach było odczuwalne dość mocno zmiana półbiegu a tutaj działa to płynnie, choć nie wiem czy to te modele tak mają czy może tamte były w gorszym stanie. Teraz kupiłem pług 4 skibowy obrotowy 4x40cm i dobrze sobie z nim radzi. Pług nie za ciężki, Frost ale i tak jest stabilny bez żadnego obciążenia, przy krótszym 4cyl pewnie już by było dużo gorzej. Spalanie w normie, przy tej mocy i masie trochę musi spalić ale z racji że to perkins to pewnie mniej niż w innych, porównywalnie do Deutza DX6 którego miałem wcześniej a tamte też uchodzą za dość oszczędne więc ogólnie ok. Jakbyś miał jakieś pytania to pisz śmiało, co będę wiedział to mogę podpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez zetor3011
      Witam
      Potrzebuje numer z pompy wtryskowej do landini legend 185 tdi 2003 rok. Słyszałem że we wszystkich legendach TDI jest ta sama pompa tylko różni się ustawienie na komputerze. Niech wypowie się ktoś kto przerabiał ten temat. Z góry dzięki i pozdrawiam
    • Przez Agri666
      Mam problem z landini gdy opale ciągnik nie działa wspomaganie i Jazda .... ładowacz działa podnosi i cała reszta ... gdy ciągnik chodzi około 3 minuty zaczyna działać wspomaganie oraz jazda jednak gdy np. pociągnę za wajchę od załączenia hydrauliki np na kipier to słychać jak rośnie ciśnienie pusze próbuje kręcić kierownicą i znów nie działa tak samo jazda wszystkie filtry zostały wymienione ... świeci się kontrolka na czerwono taka zębatka z kroplą oleju w środku czekam na jakieś pomysły   


    • Przez claas48s
      czy w landini 8880 jak nie ma chamulców to trzeba wymienić pompki hamulcowe oraz czy może być powiązana z tym inna rzecz  prosze o opinie na temat tego ciągnika i awaryjności
    • Przez puszyniak84
      Witam czy ktoś wyciągał ten element ? jest to regulator ciśnienia podnośnika czy coś . odkręciłem te 4 śruby i nie potrafię go wyjąć obraca się minimetr na boki ale nie chce wyjść .

    • Przez Patryk212
      Co sądzicie o Landini 13000?000
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj