Turbina

Wszystko o kombajnach Dronningborg

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
suchy24575    6

Panowie gdzie mogę zakupić rynnę podajnika kłosowego do dronningborg d7000 . Nie mogę znaleźć na internecie

KubaMF    769

Zapytaj w beki sklep, jak na razie wszystko co mi trzeba było to gość miał ;) 

• Like 1

Wiadomość z agroFakt.pl

ftl    15
2 minuty temu, KubaMF napisał:

Zapytaj w beki sklep, jak na razie wszystko co mi trzeba było to gość miał ;) 

Beki, polecam również. Nawet w weekend jest kontakt. Duży asortyment i praktycznie z dnia na dzień zamówienia robi. 

• Like 1

KubaMF    769

Dokładnie, jednej z najlepszych dostawców części do dronningów chyba w Polsce ;) 

KacperKuc    0

Część 

Wie ktoś może jaki jest numer farby pomarańczowej jak i zielonej ( na felgach) kombajn to Dronnigborg d4000 na hydrostacie.Chciałbym go trochę odnowić a takie kupowanie na chybił trafił to 😂

KubaMF    769

Spróbuj zadzwonić zapytać się do tego sprzedawcy co podawaliśmy namiary wyżej, on raczej będzie miał nie numer pewnie ale farbę na sprzedaż ;) 

tomaszt135    11

Farba pomarańczowa nie daje się dobrać zgodnie z paletą RAL. Trzeba dorobić na podstawie próbki w sklepie z lakierami.

Wijata60    0

Witam poszukuje instrukcji obsługi do kombajnu dronninborg D3000 jeśli ktoś by miał prosił bym o kontakt na e-maila. 980jarek@wp.pl

Edytowano przez Wijata60

MichalP    51
Dnia 10.01.2021 o 21:37, ArturGrzybowski napisał:

mam ale od d7000

masz w  pdf-ie? 

3600    0

Witam. Ma ktoś może do sprzedania sieczkarnię do kombajnu Dronningborg 3600? nie za miliony ;) może być też od 3000, 3800 oraz 4000 i 4500 chyba też bo tam tylko długość paska jest większa, jeśli się mylę to proszę mnie poprawić ;) pozdrawiam wszystkich posiadaczy Dronningborga :)

3600    0

Jak połączona jest linka od prędkości ze skrzynią biegów w Dronningborgu 3600? ze zwykła skrzynią. Ewidentnie brakuje mi tam elementu a linka przywiązana jest do osi co mi się nie podoba. Za podpowiedz/zdjęcie byłbym wdzięczny :)

KubaMF    769

3600 to ta sama buda co d3000 więc raczej skrzynia i linka będzie w takim samym miejscu ;) 

IMG_0391.JPG

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez domino355
      Witam , wiem może ktoś od czego dokładnie podchodzi Sprzengło do tego kombajnu ? 
    • Przez Arczi55
      problem z ustawieniem klepiska za pierone nie rusze ta dzwignia kto pomoze
    • Przez ma123
      Witam planuje przerobić kosę do rzepaku na napęd elektryczny ponieważ mechaniczny niezbyt zdaję egzamin No i tu się pojawia problem jaki silnik zastosować i ile wat. 12v silnik ciężko spotkać aby miał tak około 500w  czy może zastosować taki z 36v ale chyba by trzeba jakąś przetwornice. Może ktoś kiedyś coś takiego robił i wie 
    • Przez crystal169
      Cześć. z racji iż wymieniłem kombajn na fendta 6275L z elektronicznym ustawianiem sit i innych rzeczy , z dość mechanicznego tc56, chciałbym prosić o pomoc , i o kontakt osoby które użytkują taki kombajn, podobny , lub poprostu z ustawieniami elektronicznymi . Chciałbym spytać jak macie ustawione te kombajny i konkretne parametry aby zacząć jakoś to ustawiać , bo potem to już i tak trzeba doregulować po swojemu.
    • Przez pil1
      Dzień dobry, szukam instrukcji obsługi kombajnu Dronningborg 4000 najlepiej w języku polskim. Może ktoś z Was wie gdzie taką mogę zdobyć. W firmie  z Szamotuł, która specjalizuje się w takich instrukcjach jest nieosiągalna.  Pozdrawiam wszystkich
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj