Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MECHANIZATOR    156

no co prawda to prawda - Bizon jakością mercedesowi nigdy nie dorównywał - no ale BYŁ - pomyślcie ze gdyby nie Bizony (może nie najlepszych lotów) to jeździli byśmy dzisiaj importowanymi z ZSRR kombajnami typu NIWA czy KOLOS bo takie były plany - a kombajn gigant - słyszałem lub czytałem taką opinię ze jest to kombajn polityczny czyli Polska odpowiedz na NRD-owskiego Fortschritta E-516

Monot22    0

Czy warto zakupić GiGanTa ?? czy lepiej 56 z w tej samej cenie?? ile koni ma gigant??

Wiadomość z agroFakt.pl

mf255    0

Mój sąsiad pracował w PGRze jako kombajnista i giganty też zaliczał, mówił mi że dopóki było równo szło jechać, a jak się zrobiły góry to mogły być problemy :(

sabek27    1

tak ja w BS mokre zborze i po robocie ale żadko morzna je spotkać na polach co nie

MECHANIZATOR    156

kombajn jak kombajn - wygląda jak Rekord po siłowni i sterydach :P

a na poważnie - to kombajn ten był planowany jako głowny model eksportowy fabryki w Płocku - ale dzięki naszym uwczesnym panom dycydentom kombajny te nie były kupowane u odbiorców zagranicznych nawet w krajach tzw komunistycznych - podobno miał być to odwet za polską interwencję w czechosłowacji w 1968 - i dlatego w czechach i na wegrzech zamiast Bizonów (czasami się trafiaja ale jest to żadkość) jeżdzą fortschritty z DDR - dla niewtajemniczonych DDR = NRD czyli niemiecka republika demokratyczna :P

matiz12244    0

Zdecydowanie lepiej kupić Z056. Jest większy dostęp do części i ma większą popularność. A po części do Giganta to czasami trzeba jechać nawet do płocka.

Z056, a nie ZO56!!!

Mam w d*pie to wasze śmieszne forum. Ledwo gdzieś coś źle napiszesz to już kara. Pocałujcie się w d*pę.

Nie pisz posta pod postem - używaj opcji EDIT!

Edytowano przez krolikNH

gigancik    0

Ja mam Giganta 5083 rocznik 1987 i jestem z niego bardzo zadowolony , tylko przydała by się klima i lepszy dostęp do części

Macius    7

U mnie w wiosce sa dwa Giganty ale stoja na podwórkach i niszczeja bo nikt nimi nie robi wola Bizony Super lub rekordy zamiast gigantów

gigancik    0

pracowałem parę lat w kółku rolniczym i jeździłem na suprach i rekordach i nigdy bym nie zanienił mojego Giganta na tamte małe bizonki. Dopiero jak szef kupił Deutsche- Fahre 4065 to był lepszy od Giganta

gigancik    0

miałes lub masz Giganta? jechałeś kiedyś Gigantem? sądze że nie to skąd możesz wiedzieć! a może pomyliłeś Giganta z bizonem Z-040?

Gago    0

Ja właśnie też słyszałem że są bardzo awaryjne te Giganty i czy to jest prawda?

Tomek7G    1

Może i awaryjne są, ale wolno w polu na pewno nie idą - 220KM na pokładzie i moc przerobowa 2xZ056 się kłania

Gago    0

'Macius' Wiesz to zależy kto co lubi jeden rybki a 2 akwarium <_< Giganty to miały z BS-ami najwiekszy przerób z Bizonów ale nie wiem czego ludzie mają tako zło opinie o nich może sie i psują jak każdy ale są wydajniejsze i to się liczy.

Macius    7

Wydajniejsze???? Nie sadze Jak by były wydajniejsze to by ich duzo wyprodukowali ;/

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się