Damian71311

Zmieniać kabine czy nie ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Damian71311    0

Witam ma takie małe pytanko zmieniać kabine w c-330 czy nie ? Bo mam dylemat czy sie opłaca ;/ jak ciągnik robi 30 mth ? Ciągnik głownie służy do prac leśnych i transportowych :/ 

30571797_1467618633342362_4210965543940784128_o.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5572
W lesie lepiej się sprawdza ta stara puszka niż ta duża kwadratowa. Mniejsze ryzyko powybijania szyb o gałęzie. ;)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad1990    52

Na to pytanie nikt Ci nie odpowie. Zmiana kabiny nigdy się nie opłaca wg mnie bo nic na tym nie zyskasz... Możesz jedynie poprawić swój komfort-tego bym w kategoriach opłacalności nie stawiał a komfort pracy przy 30mth rocznie ma nie wielkie znaczenie. W twoim przypadku przy okazjonalnym użytkowaniu to tylko kwestia tego jak bardzo chcesz zmienić. Jak masz na to pieniądze i Ci nie szkoda kupić nowej to kupuj i tyle. Jak Tobie nie będzie żal wydanych pieniędzy to inni mogą nawet płakać z tego powodu wg mnie 😋. Takie moje zdanie. Pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borekk17    890

Szczerze daj sobie spokój   tyle co ty robisz to ta ci wystarczy  no chyba że masz za dużo kasy to zmieniaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

Nie wiem ile masz wzrostu,biorąc pod uwagę ile robisz motogodzin to się nie opłaca.Jak chcesz zmieniać to jakaś używka w dobrym stanie będzie najlepszym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian71311    0

Wzrost. To mam 187 ale problem z przednia szyba ze byla za nisko rozwiazalem podważając kabine i teraz nie musze siedziec przygarbiony bo denerwowało mnie to .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomb2
      A więc szukam jakiejś nowej kabiny do mojej 60-tki teraz mam takie zerdzewiałe blaszane starocie więc czas na nowe blachy. Nie będę pakował w c-360 niewiadomo jakiej kasy ale może macie jakieś spostrzeżenia na temat rzemieślniczych kabin, na co zwrócić uwage jakich unikać ?
       
      Lekko zejde z tematu jaki kolor C-360 preferujecie ? Bo nowe blachy muszą być pomalowane oczywiście żółty czy czerwony
       
      Temat dotyczący starszych kabin:
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/31223-stare-kabiny-wygluszanie-starszych-kabin/
    • Przez Papier
      witam mam taki problem
      kombajn na hydrostacie a z boku ma dzwignie od wlaczania biegow ;1.2.3
      i jak je wlaczac nie chce urwac dzwigni i co trzeba zrobic.
      Troche dziwne pytanie ale kupilismy 2006r
      i takie pytanie czy trzeba ja podniesc i przekrecic i czy jeszcze tzeba cos wdusic aby nie było oporow podczas przesuwania ? prosze o odpowiedz
    • Przez Krystiano9191
      Przy jakiej prędkości zmieniać rewers w case 5140 jaka jest dopuszczalna w zmianie kierunku jazdy przód / tył ?
    • Przez emtecc
      witam
      Jak myślicie, światła przeciwmgielne będą dawały dobre światło przy pracy w polu umiejscowione przy światłach na kabinie w zetorze 7745
      takie: http://sklep.wesem.pl/4/6687/halogeny_samochodowe_przeciwmgielne_przeciwmg_owe_drogowe_typu_ho4
      na forach off-roadowych polecali takie lampy zamiennie jako robocze na dach. Na wykresie widać, że ładnie to świeci. Ciekawe jak będzie gdy zamontować je na wysokości około 2 metrów.
      Spotkał się ktoś z czymś takim?
       
      Jakie lampy polecicie na kabinę do zetora na przód?
      Te: http://sklep.wesem.pl/5/6704/lampy_robocze_typu_lor4 na wykresie wydają się dobrze świecić
       
       
    • Przez kamil5421
      Witam. Poszukuję Kabiny do ciagnika Case International 733 s . traktor z 1986 r . moga być tez błotniki w komplecie . 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj