WojtekKalinowski

CHWYTAK ŁYŻKO-KROKODYL jaki wybrać?

Polecane posty

przemek28_28    2095

Kolego pytanie bez sensu bo nie wiele ma sie tam zepsuć. Ja mam z metal technik chwytak, łyżkę, krokodyla i paleciaka i co mialo sie tam zepsuć? Tylko widły od krokodyla sie poginęły jak uderzyłem w ścianę i tyle. Wiec tutaj nie ma nad czym myśleć. Wybierz to co bardziej Ci pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

kolego patrz na to jak szeroko się otwierają. Im szerzej tym lepiej. Przynajmniej 1,2m, tak, żeby móc np.  pewnie złapać bele, złapać wysoki kęs gałęzi itd...  Do tego dobrze jeśli otwiera się pod takim kątem, że będziesz mógł podjechać lemieszem pod ścianę, wtedy przy wybieraniu obornika nie zostaje pod ścianą tyle towaru.  Sonarol otwiera się wg prospektu na 135 cm. Ja mam Grutech, to będzie nieco ponad 120 cm. Jak się otwiera metal technik tego nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same110    72
Od lipca ma łyżko krokodyl firmy Kołaszewski o szerokości 2.2m .odległośc miedzy szulfa a widłami to poand 1.3m wiec mocno sie otwiera. Pojemnosc to poand 1m3 .Bardzo solidna konstrukcja warto sie nia zainteresować. Dodam ze firma kolaszewski specjalizuje sje w osprzętach do ladowarek ladowaczy .Produkuje nawet osprzęt dla firmy Manitoe Mustang

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez 6340zetor7441
      Witam ktoś tu z obecnych ma na sprzedanie w rozsądnych pieniążkach chwytak do bel na tylny podnośnik - Sipma Rozmaryn, Metal fach lub pochodne? Mile widziane Mazowsze, północne Mazowsze.
      Pozdrawiam. 
    • Przez picio
      Witam. Wiecie może gdzie idzie kupić nowy chwytak bel Metal Fach T 225. On jest mocowany na tyl ciagnika służy do transportu bele i rozwijania. Na allegro jest oferta ale narazie nie mają na stanie
    • Przez rzymek98
      Witam. Musze kupic kosiarke, i jaka bybrac? Samasz, Talex? Jakie Mcie opinie o nich? Szeroskosc 1.85. Prosze o opinie posiadaczy
    • Przez mj1201
      Jaki siewnik do trawy wybrać. Szczeliniwe typu Vredo a może rzutowe np APV. Prosze o opinie i porady.
    • Przez Kondzik
      Witam.  Przymierzam się  do kupna ładowacza czołowego i padło na firmę  Stoll i stąd moje pytanie. Jakie macie doświadczenia że sterowaniem elektronicznym? Czy jest warte swojej ceny? Z mojej dotychczasowej pracy ładowaczem (trac lift przy zetorze proxima) wiem że bardzo często nie otwiera się zaworów do końca aby precyzyjniej operować turem. Rozumiem, że siłą rzeczy przy sterowaniu elektronicznym nie da się zrobić czegoś  takiego.  Jak wtedy wygląda praca? Czy nie ma problemu z precyzyjnymi pracami? Nie występuje zbytnie rzucanie, szczególnie lekkim ciągnikiem? Dodam tylko że mam zamiar założyć ww ładowacz do Kuboty m7040. Z góry  dzięki za odpowiedź. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj