MatiTM

Ursus 912-Ciśnienie sprężania

Polecane posty

Pigmei    1868

Jeśli chodzi o samo sprężanie  to silnik w dobrym stanie technicznym  26- 30 a kwalifikujący si do naprawy 20- 24 kg/cm2 .

Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Lukecki
      Witam, w którym miejscu można zmierzyć ciśnienie doładowania w Ursusie 1614?  Jak to zrobić? 
    • Przez Arek
      Chcę zakupić dysze do rozlewania RSM. Jakie polecanie i dlaczego? Wachlarzowe Lechler FD czy może 5 lub 7 otworowe polskie czy jeszcze jakieś inne ?
    • Przez andrzeju207
      Witam! Panie i Panowie mam problem z miniładowarką. 2 lata temu kupiłem ją od handlarza i teraz zaczęła się sypać... Mianowicie padła pompa hydrauliczna, ukręciła się półoś napędowa i zmieliło ząbki w piaście koła. Problem w tym że nie mogę znaleźć części do niej. W modelu 916-917 jest wał napędowy przekazujący napęd z jednej osi na drugą, u mnie są tylko hydromotory tak jak w modelu 912 - 914 oraz wogóle inny kształt półosi napędowych względem modelu 916 a 912. Moje pytania są następujące: - czy ktoś posiada katalog części do modelu 912? Na stronie weidemann niestety są tylko katalogi do modelu 915, 916 i 917, - różnice między wersjami d/m, a d/p bo z tego co zauważyłem wersje d/m posiadają rozdzielacz za kierownicą a d/p z prawej strony przy kierowcy, - jaki rodzaj pompy hydraulicznej posiadały tego typu maszyny mianowicie czy były to tylko pompy zębate podwójne czy pompa tlokowa i zębata? Znalazłem pompę hydrauliczną na stronie hylmetu tylko nie wiem czy jest to pompa jedynie do obsługi hydrauliki czy też napędu Link :http://hs.hylmet.pl/pompa-podwojna-do-ladowarki-weidemann-912-916-917-1202dr-1302dm-1502dr-p-297.html Bardzo proszę o pomoc Pozdrawiam
    • Przez MateuszCiurysek
      Witam planuję do Zetora 5340 założyć lampy ledowe na dach na przód i tył i  o to pytanie które lampy wybrać 16 czy 9 diodowe i jakie światło rozproszone czy skupione i żeby nie zakłócały radia,  https://allegro.pl/oferta/lampa-9-led-halogen-roboczy-27-w-12-24v-diodowa-kw-6097946121?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=Y2FtcGFpZ24AMTEwNzI0NzEAMTI2MTA1AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=2a5350ef-7117-4aae-ac46-6a591acd60c9 takie się sprawdzą ?
    • Przez Damian2003
      Posiadam c 360 3p z nie orginalną kabiną. Co prawda zamocowanie jej jest poprawne (jest przykręcona w odpowiednie miejsca). Jest tylko jeden problem, kabina ta jest nie szczelna. Między błotnikami  a kabiną są szczeliny, przy masce (za kierownicą) jest malutka szczelina ale jednak jest, między dachem a ,,klatką" są przerwy. Dach jest podnoszony, ale np jesienią gdy nie jest podnoszony, pod wpływem drgań ciągnika wydaje denerwujący dźwięk oraz w paru innych miejscach powstaje podobny dźwięk i przez nieszczelność wieje wiatr zimą. Znacie jakieś sposoby lub porady aby tanio uszczelnić tą kabinę? 
      Dodam że nie chcę kupować innej kabiny.
      Kabina jest podobna do tej a zdjęciu Znalazłem jeszcze uszczelki do szyb ale one raczej nie będą pasowały(te na zdj z allegro)
      i jeszcze jedno pytanie, uszczelki poniżej (bez tych z allegro)
      (komplet uszczelek maski c-360--14,90zł) i (uszczelka łącząca kabinę ursus c330 c 360 4011--9,90zł) będą pasowały?
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj