pop129

Zetor 7045-Podnośnik wolno opuszcza.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pop129    24

Witam, mam dość nietypowy problem z podnośnikiem w zetorze 7045, wszystko jest ładnie pięknie, podnosi różne maszyny szybko bez żadnego problemu, problem jest z opuszczaniem, strasznie wolno opuszcza jeżeli ma jakieś obciążenie, rzadko, ale zdarza się, że potrafi szybko opuścić, czasami też nie opuszcza do samego końca, co jest bardzo irytujące podczas prac polowych. Filtr magnetyczny był cały zasyfiony i prawdopodobnie poprzedni właściciel już coś tam robił, bo w sitku filtra był kawałek siatki wycięty, wyczyściłem to, założyłem, ale problem nie ustąpił. Może miał ktoś podobny problem i potrafiłby poradzić, naprowadzić na to co mu jest i jak to naprawić?

mariusz(ZDUN)    301

Wyjąc rozdzielacz oczyścić lub wymienić na nowy lub regenerowany.

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

pop129    24

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Rozebraliśmy rozdzielacz i prawdopodobnie to jest problem z jedną częścią w nim. Pozdrawiam serdecznie.

Wiadomość z agroFakt.pl

grazia80    0
Dnia 1.11.2018 o 11:49, pop129 napisał:

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Rozebraliśmy rozdzielacz i prawdopodobnie to jest problem z jedną częścią w nim. Pozdrawiam serdecznie.

I co konkretnie było przyczyną bo mam podobnie

pop129    24

Witaj, konkretną przyczyną, było rozpołowienie się zaworu zwrotnego w rozdzielaczu, nie mam pojęcia w jaki sposób do tego doszło, ale doszło... Podobny zaworek, jak na zdjęciu w załączeniu... 

dLJ3BQs5.jpg

grazia80    0

Dzięki za odpowiedź czyli czeka mnie większe rozbieranie i wydatek niestety, no trudno samo się nie zrobi

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Dariusz123456789
      Witam nie mogę uzyskać wysokiego pedału hamulca prawego zetor 72 11 ( nowa pompka,wyrównywacz, przewód cylinderek i szczęki proszę o pomoc
    • Przez Keben123
      Witam , czy da coś zmiana oryginalnego  tłumika Zetora 8540 Turbo  na rurę nierdzewkę ? Bo słyszałem że doda to więcej mocy i traktor jest żywszy czy jest to prawda ? 
    • Przez Tedexx
      Kupiłem zetora i nie zgadza mi się waga w dowodzie z wagą rzeczywistą wagą i co się okazało że papiery są dokupione do tego ciągnika.Numer vin na tylnym moście niby sie zgadzają ale są nabite cztery ostatnie wieksze a pierwsze są mniejsze.Tabliczka tez jest nabijana ręcznie, co tu robić ? Dzięki z góry za odpowiedzi
    • Przez rolnikgospodarny95
      witam wszystkich wszystko ładnie pieknie mam zetora podlączonego pod balotnice sipme i podnosi podbieracz oraz klapę szybko a póżniej podbieracz i klapę jak chce sie opuscić to bardzo wolno a znajomy podłączył do swojego zetora 7011 i wszystko działało bez zażutów podbieracz oraz klapa opuszczala sie bardzo szybko może to jest cos, z tym moim zetorem 7211 z układem nie wiem a dodam ze po opuszczaniu pompa miączy jak by oleju nie było a weże napiete jak na gitarce PROSZE O POMOC .
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj