Gość adrian

Remont silnika C-360 ''Na wymianę''

Polecane posty

Gość adrian   
Gość adrian
Witam czy ktos z forowiczow wymienial silnik w C 360 tzn oddawał swój stary a bral w zamian " nowy" po regeneracji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Lepiej samemu zrobić,wiesz że jeździsz na  konkretnych częściach a nie na regenerowanym silniku gdzie facet jest nastawiony na to by dobrze zarobić,naturalnie dobrych części nie da tylko te najtańsze

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszekbrzuze    297
Jeśli masz silnik oryginalny i z całym nieuszkodzonym blokiem, to ja na twoim miejscu bym go nie zamieniał.
  • Like 1

KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuch2016    29
Lepiej zostać przy swoim, bo jak sąsiad zrobił taką wymianę to na drugi dzień po uruchomieniu jechał go oddać bo blok miał pęknięty. Podobno po wielkiej awanturze z łaski swej zrobili mu jego silnik i go oddali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
10 godzin temu, adrian napisał:

Witam czy ktos z forowiczow wymienial silnik w C 360 tzn oddawał swój stary a bral w zamian " nowy" po regeneracji??

na dwoje babka wróżyła ,można trafić na dobry a i na szrot też można się nadziać gorszy niż się oddało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Wg mnie najlepszym rozwiązaniem jest remont u siebie. Weź jakiegoś dobrego mechanika jeśli nie czujesz się na siłach. Wtedy masz pewność, że środek masz dobrej jakości. Po przecież jak przywieziesz silnik na wymianę, to nie jest będziesz ściągał głowic żeby zobaczyć jakiej firmy są części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Daj spokój sobie z tymi "po regeneracji". Znajomy mechanik rozbierał takiego przy mnie - koła zębate rozrządu - jedno nowe - reszta używki,   dzwigienki zaworowe spawane i tym podobne kwiatki. Silnik z "firmy" ( o ile tak można to nazwać) znajdującej się między Puławami a Radomiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez PaweLisowicz
      Potrzebuję zakupić obciążniki do c-360. Konkretnie chodzi mi o 2 środki na oś tylną nowego typu do c-360, wraz z możliwością wysyłki.   
    • Przez Marcin70707
      Witam. Chcę od restaurowac mojego Perkinsa w takim stanie jak wyszedł z fabryki w 1988😊. Dlatego potrzebuje kodów lakieru bloku i blach. Gdyby ktoś mógł mi je udostępnić byłbym bardzo wdzięczny😊. Szukam również szablonu to namalowania napisów na masce. Bardzo proszę o kontakt jeśliby ktoś miał bądź też proszę aby ktoś mi podał wymiary napisów i jak byłoby najlepiej je wykonać żeby wyglądało to estetycznie a nie "w miarę". Serdecznie pozdrawiam 😊😊😊

    • Przez PaweLisowicz
      Sprzedam 2 pierścienie starego typu i 2 środki do c-330. Link do aukcji: https://www.olx.pl/oferta/obciazniki-c4011-c328-c330-c360-c355-CID757-IDzHBoV.html#4cedd9a6e8;promoted
    • Przez Bubul
      Witam szukam jakiegoś ciągnika który będzie głównym ciagnikiem na gospodarstwie, ma zastąpić wydłużona 60-tke jednak najbardziej interesują mnie gabaryty i zwrotnosc traktora. Nie musi posiadać napędu ale chciałbym podłączyć tura. Cenowo w granicach do 35tys.
      Nad zetorami myślałem ale chce rozważyć inne propozycje. Kolega namawia mnie na Renault 651 4s lecz nigdy nie miałem styczności z tym ciagnikiem nawet na obrazku... 
       
    • Przez farmer78lbl
      witam szukam tylny most z dokumentami na c 360 c355 4011 z wojewodztwa lubelskiego w rozsadnej cenie
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj