Gość adrian

Remont silnika C-360 ''Na wymianę''

Polecane posty

Gość adrian   
Gość adrian
Witam czy ktos z forowiczow wymienial silnik w C 360 tzn oddawał swój stary a bral w zamian " nowy" po regeneracji??

Wiadomość z agroFakt.pl

Alamo    1505

Lepiej samemu zrobić,wiesz że jeździsz na  konkretnych częściach a nie na regenerowanym silniku gdzie facet jest nastawiony na to by dobrze zarobić,naturalnie dobrych części nie da tylko te najtańsze

• Like 1

zbyszekbrzuze    280
Jeśli masz silnik oryginalny i z całym nieuszkodzonym blokiem, to ja na twoim miejscu bym go nie zamieniał.
  • Like 1

KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Niuch2016    28
Lepiej zostać przy swoim, bo jak sąsiad zrobił taką wymianę to na drugi dzień po uruchomieniu jechał go oddać bo blok miał pęknięty. Podobno po wielkiej awanturze z łaski swej zrobili mu jego silnik i go oddali.

witejus    2427
10 godzin temu, adrian napisał:

Witam czy ktos z forowiczow wymienial silnik w C 360 tzn oddawał swój stary a bral w zamian " nowy" po regeneracji??

na dwoje babka wróżyła ,można trafić na dobry a i na szrot też można się nadziać gorszy niż się oddało

TomaszStach    154
Wg mnie najlepszym rozwiązaniem jest remont u siebie. Weź jakiegoś dobrego mechanika jeśli nie czujesz się na siłach. Wtedy masz pewność, że środek masz dobrej jakości. Po przecież jak przywieziesz silnik na wymianę, to nie jest będziesz ściągał głowic żeby zobaczyć jakiej firmy są części.

Partyzant85    1048

Daj spokój sobie z tymi "po regeneracji". Znajomy mechanik rozbierał takiego przy mnie - koła zębate rozrządu - jedno nowe - reszta używki,   dzwigienki zaworowe spawane i tym podobne kwiatki. Silnik z "firmy" ( o ile tak można to nazwać) znajdującej się między Puławami a Radomiem.

Mądry pisze dla zabawy, Denwer czyta bo ciekawy

wku**iony obywatel

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez michroz
      Dzień dobry,
      Proszę o podpowiedź czy skomplikowana jest wymiana uszczelniacza/pierścienia uszczelniającego w przystawce przedniego napędu w Aresie 550 RX.
      Czy trzeba odkręcać przystawkę od skrzyni czy może istnieje możliwość dobrania się do tego w jakiś prosty sposób ?
      Z góry dziękuję za podpowiedźi.
    • Przez Vroobel
      Witam 
      Wymieniam piasty przelaczajace biegi wymieniłem już 3 ale 4 nie mogę, wybilem pręt w stronę mostu ale brakuje 3 cm żeby zdjąć wodzik, jak to wymienić? 

• Przez kotek85
      Witam,
      Chciałbym poznać waszą opinię mianowicie dziś po wymianie oleju i filtra hydraulicznego, przy obrotach ok 1200 , zapala się czerwona kontrolka od zapchanego filtra hydraulicznego, dlaczego tak się dzieje przecież złożony jest taki sam filtr (nowy) na jakim go kupiłem, identyczny. Dodam że ten filtr siatkowy  przy spustach został przedmuchany ( chociaż właściwie był czysty) Co może być przyczyną?? Proszę o pomoc
    • Przez Sqowron
      Siemka, mam mały problem co znajduje się na łączeniu pompy z blokiem jest tam oring czy uszczelka bo ciekniemi stamtąd olej... możecie podpowiedzieć mi co tam jest uszczelka czy oring? I jak to się fachowo nazywa. 

• Przez maret98
      Muszę wymienić pompę hydrauliczną w Valmet 8400 z 96r. bo tylni TUZ wolno podnosi. Szukam i nie wiem którą wybrać - tyle ich jest np te dwie:
      -http://www.rol-parts.pl/pompa-hydr-valtra-valmet-32863100-33561800-0510766313,id7140.html
      http://www.rol-parts.pl/pompa-hydrauliczna-valmet-bosch-32863100-33561800-0510766313,id7246.html
      Różnica prawie 1000 zł. Warto dopłacić do boscha - czy to na pewno oryginalny bosch?
      Ktoś coś poradzi, a może kupić w innym sklepie, albo w stacjonarnym. Jak będzie z gwarancją? Jest w ogóle gwarancja na pompy hydrauliczne?
      Czy może tą pośrednią?
      http://www.rol-parts.pl/pompa-hydrauliczna-valtr-valmet-31852310-34306100,id14801.html
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj