waldekfalco

Tłumacz języka francuskiego, pośredink, negocjator podczas transakcji

Polecane posty

waldekfalco    0

Polak mieszkający we Francji od 20 lat oferuje usługi jako tłumacz i negocjator do kontaktu telefonicznego przy zakupie maszyn rolniczych i innych pojazdów.
Kontakt:
waldekfalco@wp.pl
0033683298898

pl-fr.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
On nie szuka tłumacza tylko sam się oferuje jako tłumacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Adamo12332
      Witam.
       
      Mam problem z Renault Ares 550 RX, a mianowicie podczas ruszania do przodu szarpie i mygnie kontrolka od ciśnienia oleju w skrzyni. Do tyłu rusza i jest płynnie. Te same objawy są zarówno na zimnym jak i na ciepłym oleju. Nawet gdy się rusza ze sprzęgła to do przodu szarpnie a do tyłu ok. Jeśli ktoś miał już taki problem i potrafi podpowiedzieć co może być uszkodzone, z góry dziękuję.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez oska
      Bardzo proszę o poradę John Deer 6600 zaczął hamować podczas jazdy i grzeje się olej w tylnym moście ,co może być tego przyczyną?Wygląda to tak jakby był lekko zaciągnięty hamulec.
    • Przez Marc321
      Mam taki problem, a mianowicie-
      Po 1 alternator, nie ładuje akumulatora
      Po 2 gdy podłączam prostownik bezposrednio + do klemy na rozruszniku, -- do masy, to coś zaczyna brzęczeć, ale gdy podłącze akumulator na krótko + do klemy, -- do masy to jest normalnie.
      Po chwilowym ładowaniu w taki oto sposób, traktor daje się uruchomić, lecz tylko 2-3 razy ile mu starczy prądu w akumulatorze.
      Co to może być ? Czyżby regulator napięcia ?
    • Przez Rolnik117
      Witam mam problem z valtra t133 ponieważ gdy długi czas pracuje np. W orce czy w agregacie scierniskowym zaczyna wchodzić duża temperatura (pod czerwone), gdy dojadę do brzeg i zanim obruce temperatura momentalnie spada na środek czyli dobrze. Co może być przyczyną 
    • Przez luukisool
      Witam  mam maly problem z moim mf em .. otóż na zimnym jest wszystko z hydraulika ok ale po zaoraniu hektara zaczyna wolniej dzialac podnosnik i hydraulika (obrot pluga) tak ze przy podnoszeniu czy obrocie trzeba dac troche gazu. mija nastepne pol ha i wszystko wraca do normy tzn na wolnych podnosi i obraca .. nie mam pojecia co by to bylo bo mam go dopiero lepszy miesiac. a i jeszcze o ehr, jak podnosze powiedzmy plug to daje na podnoszenie maszyna dobija do konca i pompa cichnie? bo u mnie musze dac na srodek bo slychac pompe i kontrolka podnoszenia caly czas swieci.
      Zadna inna kontrolka nie swieci czy od cisnienia czy filtrow.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj