Polecane posty

wojtal24    371
(tak bylo kiedys 20lat temu) od polskich zadnych nie pasuje spawac tez to sie ciezko spawa i slabe efekty probowalem roznych elektrod wstaw jedna fotke lapy bo moze bede mial uzywki tylko musze sprawdzic czy prawe czy lewe raczej z tymi lapami nic sie nie dzieje chyba ze cos sie dostanie jakies obce cialo to wtedy pekaja przy listwie. zgarniacz ogolnie bezawaryjny latwy w obsudze bezpieczny dla zwierzat cichy w pracy z prasa na koncu nie wysycha obornik tylko cena i cena serwisu i czesci

ZETOR TEAM

Wiadomość z agroFakt.pl

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez studentka91
      Witam, moja obecnosć na tym forum jest kierowana głównie projektem wymaganym na mojej uczelni. Niestety swojego gospodarstwa nie posiadam, chciałam więc prosić Was rolnicy o opinię nt. czochradła dla bydla firmy DeLaval. Używa ktos z Was? Jakie są wasze spostrzeżenia, uwagi co do dzialania tej maszyny, czy jestescie z niej zadowoleni? Z góry dziękuję wszystkim za odpowiedź!
    • Przez Pawelsne
      Pytanie dla osób posiadających Roboty lub interesujący się tym.
      Co sądzicie o tych dwóch firmach i której firmy Roboty lepiej funkcjonują ?
    • Przez 7891Firefox
      Witam. Zaproponowano mi do nowej hali udojowej urządzenia polegające na masażu przed i po udojowym, zwanym Duovac od firmy DeLaval. Czy miał ktoś już z tym coś do czynienia, bądź widział takie rozwiązanie u kogoś znajomego? Nie wiem czy to brać, czy wziąć zwykłe pulsatory, gdyz dochodzi pewien koszt. Wiadomo krowy różnią się w miękkości doju i nie wiem czy takie rozwiązanie zda egzamin u krów "twardych". 
    • Przez dawid141413
      Witam, potrzebuje bariere tylna na hale udojowa delaval rybia osc 30. Prosilbym o pomoc w znalezieniu kogos kto moze posiadac takie cos. Konkretnie chodzi o takie cos jak na zdjęciu 

• Przez Vroobel
      Witam! 
      Chciałbym się dowiedzieć coś o aparatach delaval milkmaster, do tej pory mam duovac i po 18 latach użytkowania rozbieram je i wymieniam membrany w środku; myślałem może żeby dokupić aparat nowszego typu, ale nie wiem jak z częściami do nich i jaka jest awaryjność aparatów milkmaster? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.