kiken

Ursus c 360 3P - zaczep transportowy

Polecane posty

kiken    0

Witam sprawa dotyczy oryginalnego zaczepu nowego typu jak ten na zdjęciu w 3p konkretnie jego zamocowania. Korpus pośredni łożyska wałka WOM uniemożliwi przykręcenie w dolnej części na zdjęciu jest mniejszy okrągły który mieści się wewnątrz mocowania czy to przeróbka czy oryginał? czy takie coś jest do zdobycia? pozdrawiamc-360-mocowanie-zaczepu_2533_20_3304737.thumb.jpg.9f8929f388a412a1a66b601ca2841e59.jpg

adam2812    2

Jak dla mnie nie jest to orginał sam zaczep wygląda jak z serii 2812/3512 ten sam sposób mocowania, w 3p na 99% zawsze był montowany taki jak w c360

Wiadomość z agroFakt.pl

ursus355m    36

adam2812 napisał:

Jak dla mnie nie jest to orginał sam zaczep wygląda jak z serii 2812/3512 ten sam sposób mocowania, w 3p na 99% zawsze był montowany taki jak w c360

Ostatnie modele 360 też był y wyposażone w ten zaczep sam je na żywo widziałem jak za ciągnikiem jeździłem oraz 3p tak samo pod od 89 roku już jeden akumulator pod filtrem a jak dobrze pamiętam od 90 już szły te zaczepy w 3p wiedz nie jest to żadna przeróbka

master20002    216
To jest oryginał. Kuzyn ma z końcówki 89 i taki zaczep jest i mocowanie oryginalne

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

soltys48    4819
2 godziny temu, adam2812 napisał:

oryginał 

nawet 330 miały takie montowane

kiken    0

Dzięki za zainteresowanie tematem dopiszę tylko że myślałem sobie taki kupić i założyć w naszym 3p który fabrycznie ma zwykły zaczep jednak przeszkodą będzie korpus pośredni łożyska wałka wom { taka kostka ma gr. ok.6,5 cm znacznie większa od tej ze zdjęcia}  moje pytanie czy jest do zdobycia gdziekolwiek taka osłona łożyska jak ta ze zdjęcia i pod jaką nazwą  ? 

Napisano (edytowany)

Jestem w trakcie przeróbki, wlaśnie skończyłem mocowanie, zaczep narazie pożyczony do przymiarki. Sam będę stosował końcówkę zatrzaskową. A odnośnie kostki, szlifierka kątowa i można wyrzeźbić z oryginalnej, jak na zdjęciach.

IMG_20190807_115014.jpg

IMG_20190815_011527.jpg

IMG_20190815_011539.jpg

IMG_20190814_003404.jpg

IMG_20190812_142214.jpg Edytowano przez malutki22_12

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)

Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez wladek99
      Witam wszystkich, dawno tu nie zaglądałem więc przepraszam jeśli w złej kategorii itd. Mój problem polega na tym, że moja 40-tka ciężko pali. Aku naładowane kręci kręci nie da rady się przełamać rozładowując przy tym aku. Po ponownym lądowaniu wkoncu zapali i już będzie palić za każdym razem. Postoi noc i znów to samo. Jaki może być problem ? Pompa , wtryski ? Dodam że filtry zmienione. Może ktoś pomoże. Z góry dziękuję
    • Przez farmer78lbl
      witam szukam tylny most z dokumentami na c 360 c355 4011 z wojewodztwa lubelskiego w rozsadnej cenie

• Przez Jontek
      Pilnie kupię do TURa do c 4011, C360 łyżkę, wysięgnik, hydraulikę. Mocowanie mam własne. Do 100 km od 63 - 500.
      Cena jak najniższa.
    • Przez Michal2404
      Witam. Mam pytanie jakim momentem skręcić górny wałek skrzyni biegów w ursusie 1234? Chodzi mi o wałek od biegów od 1 do 4 nie reduktor. Wie ktoś?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj